Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niste skapirali moju poentu. Maine Coon je ogromna domaca macka, koja je zapravo breed nastao od odomacene macke ali mu od evolucije ostaje krdo feat-ova koje su imale praistorijske macke. Drugar je sa banovog brda i kad je macka napolju, cesto je scena da kucici, random rase (labradori, retriveri, dalmatinci, pa i ovi "besniji" poput pitova, rotova i slicno) ni ne pomisljaju da krenu na macku od 12 kila. A moja poenta je bila da ljudi imaju predrasude o kuce-macka odnosu na osnovu crtaca iz detinjstva, i cega vec. Ceo njihov rod, odnosno Felidae, je maksimalno dominantan nad kaninskim rodom.

na kraju krajeva, evo poredjenja, najveceg i najjaceg iz obe sorte, u praistoriji:

najvece kuce (kanin) po imenu Epicyon haydeni, u poredjenju sa danasnjim vukom (radi poredjenja, vuk i vucijak su slicne velicine)

epicyon-y-canis-lupus.jpg


A jedna od najvecih (ne i najveca al bitna za pricu) zivotinja iz felinskog roda je bio Smilodon Populator - takozvani sabljozubi tigar. Ovo "populator" mu je dodeljeno u imenu jer je u pitanju jedina zivotinja pored ljudi koja tamo gde se pojavi ne ostavlja nikome ni tracak nade da bude apex-predator. U pitanju je bila zivotinja nalik na tigra, veca od tigra 30%, prosecno teska pola tone (500 kila) i to uglavnom na osnovu kreetenski jakih misica, i za razliku od tigra imala dva izbacena zuba od po 15-20 cm.
 
Zanimljive i smesne slike ili Bench kucni ljubimci?

Stvarno ne znam gde bi strucna misljenja o rasama tih zivotinja bila offtopic.
 
Poslednja izmena:
sve je okej,svi ljudi koji vise vole pse su budale,ljudi koji vise vole macke su kul,sve je jasno kao dan,sad batalite tu pricu.

ontopik:

 
maj kat is stronger den jor faggit dog :p
 
Zanimljive i smesne slike ili Bench kucni ljubimci?

Stvarno ne znam gde bi strucna misljenja o rasama tih zivotinja bila offtopic.

Calm your tits, jer rasprava od pola strane nikom ne moze da skodi, pogotovo u Bench clubbing-u gde je to dnevna pojava.

elem, meni jedan od najsmesnijih gifova ikada :)

biDFHU0.gif


ovaj covek je totalna buudaletina :)
 
Zeleznik? Lici na onu gajbu s leve strane koja se godinama nije zavrsila jer je vlasnik kako sam cuo rom i u zatvoru u Austriji. Mecka se uklapa u pricu :)
 
Blastoise,jel to Igoritza?
 
Jel makar rom, to mi kao njegov brat pricao. :D
Mozda sam pomesao to za Austriju ali zatvora se secam dobro.
Ima jedna kod mene u ulici, gradi se cetvrt veka vec i jos nije gotovo. Megalomanski projekat od starta i osedece moja kosa dok se to zavrsi, znam o cemu pricas ;)
+ za gif :D
 
Poslednja izmena:
Jeste rom, rodjeni brat mu je rom mora i on da bude :D. I bio je u zatvoru 66 puta :d, ali trenutno nije, dolazi leti i kurci se u mercedesu, ali dobar lik generalno. Bili su po celoj Evropi, najvise u Italiji. Tek sad videh da si i ti iz Zarkova, da ne zivimo u istoj ulici? :p
 
Znaci istina je samo sam zemlju pomesao. Taj burazer mu taksista, vozio neki mercedes automatik u to vreme dok je ovaj lezao, ima 6-7 godina sigurno. Ne poznajem ih, slucajno sam se zadesio u kolima, ovaj me mrtav pijan vozio do zeleznika i gario pun gas pokusavajuci da natera menjac da prebaci u cetvrtu. Dobro smo zivi stigli :D
Ne znam u kojoj si ulici [emoji14]
 
download


download
 
Poslednja izmena:
Аууу лебац ти пољубим тачно сам знао!
 
I posle se neko pita kako se stvara i siri religija :d....
 
utDaaj2.gif
 
hehe, ja sam Rinkazusmeta :)

btw sta mislite da otvorimo temu u kojoj ce clanovi postovati svoja imena? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno