Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Unboxing diska, sta je sledece, snimak otvaranja tegle ajvara?
 
Poslednja izmena:
mogao sam ja da ga smuckam da ste mi rekli,ali je vec napola uklah.a i moj anboksing bi bio vise u nolanovom maniru,dobili bi uporedno jedan anboksing ajvara uz drugi,misterija koji je pravi,zasto jedan stoji u frizideru a drugi je na polici,uglavnom mislim da vam se ne bi svideo i da treba atomi da ga napravi.
 
Atomi snima :) ali faca lika kada gleda u kameru,nerealne stvari :)
 
Haha koji polupani likovi XD
 
Ako se ne varam,to su Becejci i taj lik je Steva cini mi se,poznat lik jer se malko cudno ponasa... mislim normalan je on ali malo cudan :)

Ninoslav je expert za te stvari,on ce bolje objasniti...
 
Ako se ne varam,to su Becejci i taj lik je Steva cini mi se,poznat lik jer se malko cudno ponasa... mislim normalan je on ali malo cudan :)

Ninoslav je expert za te stvari,on ce bolje objasniti...

И мени се чини да су Бечејци. Овај што пије пиво ми је познат... са њим сам студирао некад... или играо баскет... или пио пиво...
 
^^већа су амери стока од нас..
 
Gamadi ima svugde, u svakoj zemlji na svakom mestu. Ali opet me zanima da li postoji sansa da se ovakve stvari dogadjaju npr u Skandinaviji ili Japanu? Pretpostavljam da ne, ali to moje razmisljenje proizilazi iz onog sto znam o tim zemljama i drustvu iz tv/novina/interneta a ne iz sopstvenog iskustva.
 
Poslednja izmena:
sry nisam video tvoj post na vreme a dopunio sam svoj u medjuvremenu


edit:
ali opet to je jedan lik a ne prodavnica puna ljudi
 
Poslednja izmena:
ovaj prvi je fake, ovi sto se otimaju nisu deo ove grupe koja se valja, vec imaju proizvode pre nego su dosli do palete, i ova sto otima se stvorila iz pogresnog pravca..
 
Svake god za ovaj black dan ista prica :)

Ja kada vidim ove klipove ljudi koji se gaze i tuku kao stoka u radnjama zazalim sto zivim u ovom vremenu,odmah me uhvati neka mucnina..
Mozda bolje da sam se radio negde tamo u 16 veku :)
 
tuku se i kod nas za mnogo smesnije i bednije stvari.... setite se samo japanskih tresanja pre nego sto kazete bilo sta na temu crnog petka u americi.

ja ne smem da zamislim sta bi se desilo da ista stvar postoji ovde. bili bismo 435465797686523 puta gori od njih.
 
Advekatan klip na tu temu:

[YOUTUBE]bLOwlmDAe9Q[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena od urednika:
Haha pa bilo je i gorih primera :) Npr
kada su deci otimali dukate iz cesnica :d krajnje ''nebesko'' ponasanje :d
 
Haha pa bilo je i gorih primera :) Npr
kada su deci otimali dukate iz cesnica :d krajnje ''nebesko'' ponasanje :d

Diskutabilno koliko je "gore", jer su dukati ipak "ziva lova", dok ove japanske tresnje uopste ne radjaju :d Mada je generalno stoku tesko porediti.
 
 
Gamadi ima svugde, u svakoj zemlji na svakom mestu. Ali opet me zanima da li postoji sansa da se ovakve stvari dogadjaju npr u Skandinaviji ili Japanu? Pretpostavljam da ne, ali to moje razmisljenje proizilazi iz onog sto znam o tim zemljama i drustvu iz tv/novina/interneta a ne iz sopstvenog iskustva.

U Japanu sigurno ne. Seti se scena posle cunamija gde ljudi čekaju mirno satima u redu za flašicu vode i to uporedi recimo sa scenama posle uragana Katrina gde je poslata nacionalna garda sa prvo pucaj, onda pitaj, naređenima kako bi se uspostavio red i zaustavilo pljačkanje razrušenih domova...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno