Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jadno dete.

Pare im isprale mozak. Umesto da su meni dali 1 od ona dva ja bi ih pazio i mazio :d , ovi ih lome ko da mogu jos 10 da kupe (verovatno).

Ma da je samo u tome problem pa ok, ali kad vidiš kakvi indijanci voze ovo i ovog besnog što krenuo da pregazi ovog crnju...
 
Apsolutno nisam video nista sto nisam i uzivo...
Jedino mi je ovo sa detetom bilo uvrnuto.
 
Meanwhile in Russia

 
Verujem da su ga dooobro nahranili pre snimanja :d
 
Vrv su ga nakljukali najstrasnije samo da ne bi pojeo manekenku :D
 
 
Poslednja izmena:
Kakva glupost...
 
Sto ste hejteri..
 
Poslednja izmena:
Mnogo cudan trip, aj sa raznoraznim kursadzijama i ostalim djubretom od kulovskobalkanskog kvazi-humora bar znam na cemu sam ali ovo je na neki nacin fenomen, svaki minut koji odgledam je jedna velika praznina u svakom smislu, prozeta sa osecajem transfera blama. Mozda su ok ljudi ovako i trude se ali.. :)
 
Nisi lokalni, pa ne doživljavaš to kako treba. :)
 
Mnogo godina sam proveo u Ns i okolini.. i ja sam pomislio da sam imun na taj ''ravnicarski humor'' tj da ne dozivljavam to kako treba ali ipak mislim da nije to u pitanju :)
 
Poslednja izmena:
savrseno radi i za nas delom sire banacane,ali stoji da kvalitet progresivno opada i da se vrti manje vise jedno te isto.donekle torbica ponekad ima bljeskove,ali ko nije se nakacio u startu tesko sad.jedan dobar scenarista naravno u saradnji sa njima i (a nije da ih nemamo,ali na zalost slabo sta rade ovih dana) i obavezno promena formata i scenografije bi rsum napravili.
 
Mnogo cudan trip, aj sa raznoraznim kursadzijama i ostalim djubretom od kulovskobalkanskog kvazi-humora bar znam na cemu sam ali ovo je na neki nacin fenomen, svaki minut koji odgledam je jedna velika praznina u svakom smislu, prozeta sa osecajem transfera blama. Mozda su ok ljudi ovako i trude se ali.. :)

Bili su OK. u pocetku, prva sezona, tu i tamo par dobrih i u drugoj... Ali, brate, poceli su odavno da smaraju i sto kazes blamiraju se. Bolje da su zavrsili sa prvom sezonom i cao, ovako se pretvorise u kursadzije.
 
Konacno je izasao Who Killed Captain Alex: Uganda's First Action Movie
Za neverovatan CGI, premotati na 1:01:55
 
Nisi lokalni, pa ne doživljavaš to kako treba. :)

Pa humor je univerzalna stvar, ne moras da budes "lokalni" da bi mogao da ga ukacis. Ovi klipovi pucaju od usiljenog humora tipa "postavio sam nogu - neko je pao - hahahha". To nije humor, to je glupost. Ako je za to potrebno da budes lokalac, onda tu nesto nije ok :)

Ako necega narodima na ovim prostorima nikada nije manjkalo, to je smisla za dobar humor, a ovo sto nam serviraju od doba BB SHow-a do Kursadzija (ukljucujuci i ovu nebulozu) je besmisleno zaista.
 
Ja sam pratio Državni Posao, nekih 50-60 epizoda, još na samom početku, i tada su bili i kvalitetni a i "sveži", jer su u današnjoj epizodi fino ismevali ono što se dogodilo bukvalno juče.

Imali su i pozorišnu predstavu za koju nisi nigde mogao da nađeš karte, sve unapred rasprodato.

E sad, verujem da je i njima nakon nekoliko godina kvalitet opao. Ali treba imati dovoljno inspiracije za deset epizoda, a ne za nekoliko desetina (stotina) koliko su oni snimili. Meni se sviđa šta i kako rade (pričam o Državnom Poslu, onaj serijal Srbi u svemiru mi je bio sr*nje).

EDIT: A i dalje smatram da neće isti doživljaj imati neko iz NS, i neko iz južne Srbije, u ovom slučaju. Kao što bi i meni manje zabavna emisija bila neka u kojoj su akteri Srbin iz Beograda, Niša i Prištine.
 
Poslednja izmena:
EDIT: A i dalje smatram da neće isti doživljaj imati neko iz NS, i neko iz južne Srbije, u ovom slučaju. Kao što bi i meni manje zabavna emisija bila neka u kojoj su akteri Srbin iz Beograda, Niša i Prištine.

Mislim da gresis i da humor nije lokalna stvar, mozda ga mozes podeliti po nekim drugim kriterijumima ali po lokaciji tesko. Ipak smo mi suvise mala zemlja za tako nesto.
Drugo, ne vidim sta je kod njih lokalno, sem tog nekog naglaska koji imaju.
Ja sam recimo sa juga Srbije i mogu ti reci da su mi ovi iz drzavnog posla negde izmedju humora i tragedije, tragedije zato sto znam da je kod nas u drzavnim i lokalnim preduzecima isto tako, bez imalo preterivanja.
 
aj aj, drzavni posao je i dalje najbolje sto imamo trenutno ..... i nije uopste los kvalitet :)
 
Tacno.
 
aj aj, drzavni posao je i dalje najbolje sto imamo trenutno ..... i nije uopste los kvalitet :)

fR0PWGG.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno