Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa nažalost ne zna se kako su kovane sablje dimiskije iliti damaski mačevi, jedini tradicionalni način kovanja mačeva koji je sačuvan je japanski
ja sam isto tako fasciniran i koliko je predstava o tome kako je izgledalo mačevanje iskrivljena u filmovima, nije tu bilo mlataranja ko nekom batinom kako to holivud prikazuje nego čista veština

 
Ovi sto se igraju plasticnim igrackama ne bi ni digli pravi mac, a kamoli borili se u full oklopu. Sa svom tom opremom, ne znam ni kako drugacije je moguce boriti se osim kao toljagom jer je sva vrsta preciznosti skoro nemoguca.
Samuraji su druga stvar. Borbe su trajale po 1 sekund i prva greska je resavala stvar.
 
kad me pozovu na godišnjicu mature...

[video]https://vine.co/v/e2i7zHiBeBA[/video]
 
Kad mene pozovu na godisnjicu mature :smoke:

 
Ovi sto se igraju plasticnim igrackama ne bi ni digli pravi mac, a kamoli borili se u full oklopu. Sa svom tom opremom, ne znam ni kako drugacije je moguce boriti se osim kao toljagom jer je sva vrsta preciznosti skoro nemoguca.
Samuraji su druga stvar. Borbe su trajale po 1 sekund i prva greska je resavala stvar.

Grešiš, mač nije oružje za mlaćenje, mlatilo se tupuzom ili buzdovanom. Mač je uvek bio oružje za koje je bila potrebna veština. A i ove tehnike koje ovi likovi demonstriraju nisu oni izmislili već su zapisane u knjigama poznatih učitelja mačevanja.
 
Kad bih otvorila temu o metafizici ili umetnosti bila bi zatvorena za manje od 24h, kao ona o Tesli. Elem, baš mi je žao što nisam dovoljno često na forumu da bih pohvatala vaše interne fore, kao i ko koga, zašto i gde...

Evo ga sada nešto malkice drugačije, nešto što baš svi dečaci mogu da skapiraju :D

[YOUTUBE]ImmKqyqQfUA[/YOUTUBE]
 
Na ovoj zadnjoj je bas prop'o, mozda nije trebalo nju da ubacujes.
 
propo al imo 80 i kusur godina. od nas nece ni trecina da dozivi te godine, propascemo mi mnogo ranije.

nego soso, daj tu metafiziku i umetnost, clan sam odma
 
Bog.. koja nerealna reakcija posle udarca a potres mozga dobio.

 
Cini mi se da nije bilo

 
propo al imo 80 i kusur godina. od nas nece ni trecina da dozivi te godine, propascemo mi mnogo ranije.

nego soso, daj tu metafiziku i umetnost, clan sam odma

Fora je bila da se naglasi ceo ciklus životni...od (dizvinete) uspešnog ulaska do groba (onokad "morph" ima bukvalno značenje :D) Elem, u ovoj Fejsbuk grupi o Tesli za sada dominiraju metafizičke i umetničke teme, mada ima svega po malo... Kada smo već kod Fejsa, evo - što bi se reklo "just for the record" - za prvih 12 sati od objaviljivanja klipa na YT-u imam po onoj njiihovoj proceni u realnom vremenu celih 95 pregleda - u poređenju s 663 na FB-u...eto, pošto ovde provejava mišljenje kako je FB ****** i kako ničemu ne služi... Valjda je sve svar perspektive, pa otuda valjda ptičija i žablja!? :p
 
Poslednja izmena:
Tih 663 ne znaju da postoji Internet i van Fejsbuka.
 
Ma...Benč je Internet. U stvari - ne samo Internet, već sam ŽIVOT.

:D
 
Pošto ste bili prošli put oduševljeni, takoreći egzaltirani, moram s vama da podelim i nastavak... Animacija, koja je "work in progress" narasla na preko trideset sekundi...

Uživajte :)

[YOUTUBE]gmSKa6fvsE8[/YOUTUBE]

Ja bas i nisam nesto odsevljen, cak mi je i malo muka gledajuci ovo
 
@ptica trkacica: konacno to shvatas :p

giphy.gif


@g4yz4: sreca pa nikoga ne boli ni cosak za tvoje misljenje :)
 
pošto ovde provejava mišljenje kako je FB ****** i kako ničemu ne služi... Valjda je sve svar perspektive, pa otuda valjda ptičija i žablja!? [emoji14]
Obavezno nam javite kada utvrdite da li mu je na samom Ascedentu bio Pluton ili Uran...

ad626e70b4829cd1fa3687daecd2c1e4.jpg
 
Poslednja izmena:
@SoSo:
Ma neee, pogresno posmatras statistiku. Kada si na fejs okacila video, verovatno su svi clanovi grupe dobili push notifikaciju na svojim telefonima, pa su prvo udarili share, lajk ili kako se to vec danas zove i onda pogledali.
 
@SoSo:
Ma neee, pogresno posmatras statistiku. Kada si na fejs okacila video, verovatno su svi clanovi grupe dobili push notifikaciju na svojim telefonima, pa su prvo udarili share, lajk ili kako se to vec danas zove i onda pogledali.

Budi ubeđen da ljudi nisu nikakvi automati da nešto rade samo zato što ti misliš da oni treba da rade... Ne klikću tek tako ni "play", a kamoli "like" ili "share". Evo - u grupi imam samo "17 seen" za taj status, 5 puta "like" i nijedan "share"... a ukupno do sada animacija ima 1100 pregleda.


P.S. Ovome gore što me uhodi po forumu i Fejsbuku i pokušava da me isprovocira i isproziva - evo izbor tekstova, kao da sam ih specijalno za njega linkovala na jednom mestu - prenesite mu da sledeći put može da mi se obrati ako (nekada) bude razumeo 3 posto od napisanog. I btw, nadam se kad je bio tako pedantan da sve vidi da mu nije promaklo kakav suljpa kuvam...i kako umem da zapržim čorbu... :D
 
Poslednja izmena:
hmmm... Sladjo jel ce biti neko gratis raspevavanje? :smoke:
 
Ja vrlo verujem da dosta ljudi ovde zna da kuva, napraviste paprikas od teme. :D

@phanomr: jel moze malo ovakvog raspevavanja: :p

 
Mani nas ovih pozerki,nasa Sosa razbija "ovake"
 
soso dobila si licnog facebook stalkera :)

ja se ne razumem ni u umetnost, ni u astrologiju, ni u metafiziku, stavise moja oblast istrazivanja je dijametralno razlicita, ali te podrzavam :D ne znam sto :)
 
A ne znam bas, ja taj suljpa i corbuljke nisam probao. :D
 
Hahaha :D

[youtube]bfNqVce8HdY[/youtube]

P.S. U malom rudarskom mjestu, Mramoru, u blizini Tuzle živi isceliteljka Hidajeta, za koju se u narodu priča da uništava svaku crnu magiju, ali i da sa svojim rukama namješta želudac, tj.strunu :)
 
Poslednja izmena:
Pojavi se jedno confirmed zensko na forumu, pola clanova loses their minds...
 
Sto znaci da je PRAVI IT forum :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno