Šta je novo?

4G u Srbiji: diskusija

Neće nikako. Menjao karticu, bio u Telenoru, kažu sve u redu sa podesavanjima. Na kraju ipak ništa nije uspelo..
 
@whatgives, apn treba da bude gprswap da bi ti radio 4G. I stavi ovamo u odabiru preze na lte ili 4g, kako god ti pise.
@jerry.drake, mora da moze kad svi mi ostali koristio 4g sa ip6. Idi kod njih i ne izlazi iz poslovnice dok ne srede karticu.
 
Izvinjavam se za off, da li je kod Mts-a 4G ogranicen samo za odredjene tarifne profile ili postoji neka mogucnost da se koristi?
 
Ogranicen je. Zapravo, mislim da 4G karticu ne mozes ni dobiti ako nisi na XL i vecim paketima ili BOX paketu, na kojima inace samo i radi 4G.
 
Да, може само на боксу и пакетима већим од xl.
 
Imam sličan problem kao whatgives, xperia z3 iz gigatrona, najnoviji 5.1 andrak, usim iz mtsa od pre par nedelja, sva moguća podešavanja sam isprobao i neće da se registruje na Mts lte.
Automatsko podešavanje nije dostupno, ne znam zašto.

Od onih apn-ova sa mts ručno podešavanje stranice, koji da unesem? Oba ili samo gprswap?
 
Koliko sam juče video, u SU 3G dominira, H+ je luksuz kada je MTS u pitanju
 
Telenor ima 4g u Subotici.
 
Pa ima i mts koliko znam.
Ipak nema, moja greška.
Čudi me da u su dosad nisu krenuli sa 4g.
 
Poslednja izmena:
* Internet saobraćaj uključen u mesečnu naknadu dostupan vam je po maksimalnoj brzini protoka u mt:s mreži (do 105/35 Mb/s za Miks XL, Miks XXL, Super i Super Plus tarifu, odnosno do 42/5.7 Mb/s za ostale tarife). Kada iskoristite MB iz naknade imate mogućnost da do kraja meseca besplatno koristite Internet, sa smanjenom brzinom protoka do 64/32 Kb/s.

U zadnje vreme download ne prelazi 60 mb/s (mts - Kragujevac), kao da je mts smanjio brzinu videvši telenor i vip ...



Zadnje dve slike pre merenja i posle merenja ...
 
Poslednja izmena:
Сад видим добар ЛТЕ сигнал на Бановом Брду (МекД, дом здравља околина)... Ако остану мб биће и теста...
 
Maksimalna brzina LTE prenosa preko BOX paketa je ogranicena na 42/5.7 Mb/s, posto vidim da nikako ne mogu da predjem ovih 42 Mb/s,zar ne?
 
Jel ima VIP u jos nekom gradu uopste 4G osim Beograd, Pancevo i Kopaonik...?
 
Jel ima neko info sta se ceka za prosirenje 4G-a u NS? Ja koliko sam primietio do sada sem centra,merkatora i stadiona nisam nigde vise video LTE...
 
Koji operater? Ja na mts imam lte na dosta mesta u gradu.
 
da li neko zna za mts koji apn je najbolje koristiti za 4g ?
 
Nazad
Vrh Dno