Šta je novo?

4G u Srbiji: diskusija

Kad će bre ovi iz Mtsa da puste lte?

Nije mi jasno kako MTS ne pušta a VIP iznajmljuje opremu od njih pa kao puštaju :D

Ili se do sad nešto promenilo pa je VIP kupio sebi opremu....što je malo verovatno
 
Jel može izvor za to da je mts pustio 4g?
 
Ovo je ono sto je "zvanicno" pusteno. Vrlo moguce da je jos koja lokacija aktuelna. Ima i na Aerodromu, no to nisam pisao jer ne verujem da ce neko do tamo da ide da testira :D
Radi na aerodromu i na jednom malom delu autoputa kod aerodroma.
 
pa oni to imaju pokrivenost kao wifi sa par rutera za kucnu upotrebu.. :-o
 
Ja uzeo danas u Telenoru u Knezu, znaci lik mi se zalio da ceeeo dan nista drugo nije radio haha. I na licu mesta mi ponudio 20% na ugovor, rekao sam ne hvala :)
 
7289eca89905c86bff88db9a8e746686.png


79ac924a4b043cec9233d4d9b208770f.png




Delta city...
 
4G u Srbiji

Kartica USIM od ranije? Daj neko merenje...

Oddly enough nisam uspeo da se nakačim jer ga u tom potezu od kneza do narodnog fronta i zeleznicke - nema.

Jos ja stao ispred ambasade rusije, nadao se, kad ono - prc! :)
 
Vidim ja Telenor izjavio najjači najbolji, pustio sve, a ono brabonjak hahah kako su smešni. Vip ih pokopao, a Telenor je kao neka jaka mreža

VIP nema posteno ni ovaj osnovni signal,a ti mastas o LTE.
Da li si ti toliko naivan da mislis da je telenor samo na ovih par lokacija pustio i da nigde vise nije makar instalirao?
Ako to mislis,onda zivi u zabludi,dole si dobio odgovor,samo je pitanje kad planiraju da ih puste,a vrlo moguce da je ovo samo test (mislim na trenutnu dostupnost LTE).
 
Hvatao sam ja mts 4g signal, ali nemam kartici. Kako si uspeo da se nakacis?
 
^ Ovaj MTS na 4G je očigledno u radnji, vidite Samsung držač. Naravno da imaju USIM za internu upotrebu.
 
Kakav držač, gde ti vidiš to na Stigovoj fotki? :)
 
Lokacija prekrivena olovkom, da ne pohrli masa na testiranje... :D
 
Upravo sam izašao iz MTS poslovnice u Požeškoj i devojka koja tamo radi mi kaže da su dobili nove kartice ali da i dalje ne zna kada će početi sa zamenom starih.
 
Verovatno kreću prvog,mislim drugog aprila:d
 
Drzac ne vidim, ali imao sam post na g2 temi pre nekih mesec dana gde sam kod dvorca gde je predsednik uhvatio 4g mts. Ima tamo i ss. Tako da znate gde ima :D
 
uploadfromtaptalk1427709491749.jpg

Telenor, airport city.
 
Upravo sam izašao iz MTS poslovnice u Požeškoj i devojka koja tamo radi mi kaže da su dobili nove kartice ali da i dalje ne zna kada će početi sa zamenom starih.

Meni i dalje nije jasno da li ove 3 u 1 kartice (multicard) podrzavaju taj 4g (da li su usim) ili cu morati opet da menjam karticu? (mislim sve jedno nemam nameru da prelazim na 4g, posto mi i 3g ne radi na dosta mesta po Ns ko svet, al reko cisto da pitam, interesuje me)
 
Pa kad menjaš, ako menjaš, pitaj na licu mesta jesu li sigurni da je nova uSIM.
 
Nisi me razumeo, mene interesuje da li postoji sansa da je kartica koju sam dobio pre 4 meseca vec uSIM?
 
Idi na,proverenu lokaciju i hvataj signal, videćeš. Prethodno omogući aparatu da hvata 4G/LTE.
Ako aparat to ne može, ništa, ubaci nekom svoju karticu, smaraj ga :D
 
Kako bi je imao jos pre 4 meseca kad ih jos nisu pustili ni sad ?
 
Nista mu ne znaci da ode na lokaciju gde ima signala. Telefon ce svakako da detektuje LTE signal bez obzira imao ili nemao uSIM. Da se nakaci na mrezu ne moze ako nema uSIM, tj kod mts i da ima nekim cudom uSIM ne moze da se nakaci jer usluga nije pustena. A sanse da je pre 4 meseca dobio uSIM su 0%.
 
Nista mu ne znaci da ode na lokaciju gde ima signala. Telefon ce svakako da detektuje LTE signal bez obzira imao ili nemao uSIM. Da se nakaci na mrezu ne moze ako nema uSIM, tj kod mts i da ima nekim cudom uSIM ne moze da se nakaci jer usluga nije pustena. A sanse da je pre 4 meseca dobio uSIM su 0%.

Konacno pravi odgovor. Zahvaljujem!
 
U uscu imaju i mts i vip po 4g a telenor opet nula.
Bio sam u mts poslovnici u uscu i kazu da ce biti pusteno prvog aprila i da jos nista ne znaju oko sim kartica.
 
Nazad
Vrh Dno