Šta je novo?

4G u Srbiji: diskusija

I Telenor i Vip neozbiljni, svaki na svoj način... Mts bar mudro ćuti.

Ne znam kako su neozbiljni kad su pustili u određenim delovima grada(verovatno probne stanice)...Danas slučajno pogledah na potezu most na Adi-Buvljak-Arena ima LTE signala u vožnji sa malim prekidima.
 
Ne znam kako su neozbiljni kad su pustili u određenim delovima grada(verovatno probne stanice)...Danas slučajno pogledah na potezu most na Adi-Buvljak-Arena ima LTE signala u vožnji sa malim prekidima.

Upravo to,najvise me nerviraju ovi komentari da su neozbiljni i bla,bla gluposti. Da li ste vi mislili celi gradovi odma da ce biti pokriveni? Bice,ali za koji mesec ili do maja,kako su u pocetku i najavljivali i ubedjen sam da su im ovo samo probna pustanja na nekim lokacijama. I ako se logicki malo razmisli svi veci gradovi ce jako brzo dobiti LTE jer je tu veliki saobracaj,verovatno u narednih par meseci,a posle ovi manji,oni ce da se nacekaju.
 
Realno sa LTE nisu pokrivene u kompletu ni svetske metropole...ja ću biti srećan ako u kompletu budu pokriveni Centri većih mesta u Srbiji.
 
Gde u NS ima LTE?
 
Zar ne reče neko mts ima u NS na Telepu i Detelinari?
 
mts jos uvek ne moze da se koristi tj nemaju jos lte kartice pa ih ne racunam..
 
Poslednja izmena:
Proradilo je sa novom, drugi put zamenjenom karticom? Ja zamenio prošle nedelje, pokušao da se nakačim u Prvomajskoj I u airport city I ni da čuje. Nađe lte, ali neće da registruje.. Da odem I ja onda do poslovnice ponovo..
 
Zanimljivo da je mts pored telefona u ponudi stavio oznaku 4g da se zna koji mob mogu da rade sa 4g mrezom. :)
 
Telenor, proradio lte signal u pc usce, performanse zalosne


Poredjenja radi, hspa+ dlink je 13mbit/s, uplink 2mbit/s, latency 30-60ms
 
Jel su pustili zamenu kartica u Vip-u da znam da ne idem dzabe?
 
telenor_lte.JPG
Telenor lte Zemun
~inače mi je proradio LTE posle druge zamene kartice u poslovnici gde sam dobio "3u1" karticu. Prvi put su mi dali običnu "mikro" karticu. Obratite pažnju na to kad menjate karticu.
 
Poslednja izmena:
Screenshot_2015-04-02-13-00-09.png
Zamenio sam karticu danas u Vipu u Knezu....
Ovp je prvi rezultat. Četiri crtice, Milentija Popovića Novi Beograd u stanu.
 
Proradio im je sistem. Otišao u Požešku da platim račun i pitam usput za kartice, kaže lik počela je zamena, možeš da zameniš u bilo kojoj poslovnici. Ja nešto žurio pa reko kasnije ću, i dođem u poslovnicu na Vidikovcu a tu kaže devojka da nemaju kartice i da treba ovih dana da ih dobiju. U prevodu, krenulo je, ali ne u svim poslovnicama...
 
Da su ozbiljni trebalo bi na sajtu da imaju tacne i precizne informacije.
 
4G u Srbiji

Kod buvljaka NBGD.
 

Prilozi

  • 3e907fdcf67c0a076c8b35216a872770.jpg
    3e907fdcf67c0a076c8b35216a872770.jpg
    233.6 KB · Pregleda: 158
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno