Šta je novo?

Pomoc oko selekcije kucista

Brufen

Poštovan
Učlanjen(a)
28.12.2014
Poruke
0
Poena
50
Pozdrav,nov sam na forumu(stariji brat ga preporucio)zanima me koje kuciste da kupim ispod 40e.

Moj spec:

Maticna:Gigabyte b85 hd3
Grafika:AMD R9 Asus oc II c (direct cu,inace)
Procesor:Intel i5 4460
RAM:4 gb dd3 hyperx fury blue CL10 :(
HDD:WD 1tb blue 7200 rpm,64 mb buffer
napajanje imam(550w)

Kakav je ovaj rig i u koje kuciste da ga tutnem :D
 
Poslednja izmena:
Inace,kupujem sutra to u Atomu(valjda nije reklama),oni mi sklapaju komp(mada bih voleo da svoj prvi komp sam sklopim mada je buraz dosadan).I jos nesto,da li da koristim pastu koju dobijem uz proc. ili da kupim neku aftermarket?
 
ako stavljas stock kuler,neka je ta sto je na njemu vec stavljena...
kuciste uzmi koje ti se svidja, gledaj sa ima napred prostor za dva venta,pozadi jedan (standardno) i gore makar jedan...
 
Koje napajanje i koja R9. Ako je kinez napajanje i R9 280 pa navise "more bit' bidne problema".
Pogledaj COOLER MASTER N400 npr. Ne mozes bas mnogo da biras za taj novac
 
Poslednja izmena:
neće biti problema, atom je ozbiljna firma sa tonom iskustva, i ne fušare stvari.

slobodno se opusti,kao kod zubara, izaberi kućište koje ti se dopada (skreni im pažnju da bude water cooling-friendly), i pusti ljude da odrade svoj poso .
 
ti prijatelju , baš oćeš da ga unesrećiš .

em taj jadni LC iz ofis serije , em LC kućište koje je za iljadarku nepotrebno skuplje od odličnog kulermastera 370.

evo ti ljudsko napajanje http://www.atom.rs/?sid=10660 , po odličnoj ceni

kućište uzmi slobodno iz nikolinog predloga.
 
A ti prijatelju moras jos da ucis...Vidim taj cooler master ima pomocni drzac za graficke karte,vidim da taj cooler master ima cable managment,vidim da taj cooler master ima dock za hdd,vidim da taj cooler master ima kontroler ventilatora,vidim da taj cooler master ima napred dva venta,vidim da taj cooler master ima prozor,vidim da taj cooler master ima ispupcenje desne strane za cable managment,vidim da taj cooler master ima usb 3.0,vidim da taj cooler master ima nosace za hdd,vidim da taj cooler master ima filtere,itd itd...napajanje je odlicno,uzmi stavi na njega fx8320 8gb ram0a 5850 karticu ds3p plocu i overclockuj taj procesor na 4.2ghz sa lc power cc120 coolerom,pa mi se javi posle,ocigledno da jos moras da ucis !!! Prvo probaj neke stvari,pa se tek onda pravi pametan.
 
A ti prijatelju moras jos da ucis...Vidim taj cooler master ima pomocni drzac za graficke karte,vidim da taj cooler master ima cable managment,vidim da taj cooler master ima dock za hdd,vidim da taj cooler master ima kontroler ventilatora,vidim da taj cooler master ima napred dva venta,vidim da taj cooler master ima prozor,vidim da taj cooler master ima ispupcenje desne strane za cable managment,vidim da taj cooler master ima usb 3.0,vidim da taj cooler master ima nosace za hdd,vidim da taj cooler master ima filtere,itd itd...napajanje je odlicno,uzmi stavi na njega fx8320 8gb ram0a 5850 karticu ds3p plocu i overclockuj taj procesor na 4.2ghz sa lc power cc120 coolerom,pa mi se javi posle,ocigledno da jos moras da ucis !!! Prvo probaj neke stvari,pa se tek onda pravi pametan.
O moj boze, o moooj boze... Ja ne verujem...
 
Budemo iskreni kuciste deluje kao best buy u tom cenovnom rangu LC je generalno veoma povoljan brend ovde kod nas.

Za napajanje ne bi komentarisao nisam ga koristio office je napajanje nije bas za gejming masinu ali verovatno je solidnog kvaliteta :D
 
Ti bre stvarno nista ne vidis Kokane idi kupi naocari, a to sa FX-8320 na 4,2 i jednom 5850HD na LC 500W bi voleo da naucim, ako imas slobodnog vremena dobrovoljno
se javljam za ucenika, samo kad to izvedemo da odpikamo Metro 2033 ili STALKER jedno 15 minuta voleo bih da vidim kako rade starije igre (zbog 5850HD) da se
ne mucimo sa novim COD ili FC 4.

ZA : Insane (mens sana in corpore sano )
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno