Šta je novo?

LG G4

ljudi pa dokle ćete - činjenica je da je sve što su izbacili ove godine daleko od dobrog - samo ima malo bolje i malo lošije
kako vas ne mrzi da pišete sto strana o kamerama i displeju
 
@joriq

Koji djavo pritisnem da vidim sta si napisao..mozda zato sto me stalno uzimas u usta ?

Covece okani me se vise. Evo ovo pisem 6sti put..
Ubedjeniju i nepristojniju osobu ne "upaznah" ovde na forumu.

Sa svima moze da se diskutuje koliko toliko samo si ti bog svih informacija i znanja.. Retko cudan clan.

P.s. mozda budem od modova trazio da vise ne koristis moj nick u svojim postovima,ja tebe kuliram vec 3m tebi svaki 3ci post zakaci mene.
 
Poslednja izmena:
Ajde da malo preciziram stvari. Vidim na par mesta sam citiran pa reko ajde da dam neko svoje misljenje. Ekran je svetliji i bolji od g3 za klasu. Crna boja je skoro pa totalno crna. Bolje je nego na htc i lcd3 panelima. Zvuk je dovoljno jasan i glasan ali nije u klasi htc i s6. Fali mu dinamike. Zvucnik je takodje glasan kao na s6. Stabilizacija je jedna od najboljih i za video a pogotovo za photo. Nijanse su u pitanju a posto nemam s6 ne mogu bas u bobu da kazem. Sve u svemu ko voli lg vidan napredak u odnosu na g3. Sistem je brz i fuidan kao butter.
Baterija je sasvim solidna i moze dan uz lepo akanje da izdrzi. Jos da nije ove plastike bio bi pun pogodak. Kad cena padne bice pun pogodak.
 
Poslednja izmena:
Screenshot_2015-06-30-18-17-02.png
Screenshot_2015-06-30-18-16-50.png
Necu biti tu jedno vreme da kacim do kraja al moze jos jedan sat opusteno.
 
Poslednja izmena:
Uh,bio sam skeptican po pitanju baterije. Ali vidim da ga ti bas przis na 3g. Tvojih 5h sot-a kod mene ce biti 6h :) Hvala na informacijama. A sada,cene dole tempom koji je do sada bio :D
 
@joriq

Koji djavo pritisnem da vidim sta si napisao..mozda zato sto me stalno uzimas u usta ?

Covece okani me se vise. Evo ovo pisem 6sti put..
Ubedjeniju i nepristojniju osobu ne "upaznah" ovde na forumu.

Sa svima moze da se diskutuje koliko toliko samo si ti bog svih informacija i znanja.. Retko cudan clan.

P.s. mozda budem od modova trazio da vise ne koristis moj nick u svojim postovima,ja tebe kuliram vec 3m tebi svaki 3ci post zakaci mene.
pa ti reče da sam ti na ignore i da ne čitaš moje postove? :d Ništa nepristojno ti nije rečeno, samo sam potvrdio ono što su bar tri osobe u par zadnjih stranica prije mene rekle: da ti se neke stvari ne mogu dokazati, ni u HTC temi, a ni ovdje za brightness g3 vs g4, ubjeđuješ se sa ljudima koji su držali jedan pored drugog u isto vrijeme, i posjedovali oba, da kao ti bolje znaš. Da sam bog svih informacija i znanja, vjerovatno bih tražio da me postave za direktora HTC-a... No znam nekog drugog ko je to tražio. Ukoliko nalaziš neku psovku ili vrijeđanje u diskusijama, imaš opciju report. Umjesto da odgovaraš argumentima, ti se pozivaš svuda da te ja i dobar dio foruma proziva i "vrijeđa" za stavove koji prečesto nemaju veze sa realnošću, zasnovane na "činjenicama" koje lagano bukvalno izmišljaš (procenti prodaje, strategije korporacija, vrijednosti za SoT, netačni podaci za trajanje baterije kad dođe ispod 50%, i ovo zadnje za brightness - i ne može ti se nikako dokazati da nisi u pravu).
Da skratim priču, umjesto što jadikuješ kako te napadaju (eto i šesti put za mene), ajd fino report post svaki put, ili traži da te postave za moderatora, pa onda briši postove kad ti neko kaže da je indikator baterije ga LG-ima tačan, da je ekran na G4 svjetliji nego na G3, da HTC nije radio m8 samo u tamnosivoj boji u 90% slučajeva, itd itd itd.

Pogledajte prilog 173905
Pogledajte prilog 173906
Necu biti tu jedno vreme da kacim do kraja al moze jos jedan sat opusteno.
ako nije tajna, za šta koristiš NFC?
 
Pritisnuo sam jer sam osetio da me opet smaras. Svaki post ti je tesko smaranje i makar 90% zakljucivanja nekom tvojom u najmanje ruku cudnom logikom.
To ne bi bilo strasno da nisi covek vec u godinama,ovako to sve ide tebi na dusu..

Po 7dmi put te molim da me obidjes u buducnosti,prijavio sam te i modovima pa cemo videti.

Izvinjavam se svima na teskom offu,neka modovi brisu.
Ali pokusao sam isto da mu objasnim u htc temi i nije pomoglo ,sta reci vise..
 
Poslednja izmena:
Pritisnuo sam jer sam osetio da me opet smaras. Svaki post ti je tesko smaranje i makar 90% zakljucivanja nekom tvojom u najmanje ruku cudnom logikom.
To ne bi bilo strasno da nisi covek vec u godinama,ovako to sve ide tebi na dusu..

Po 7dmi put te molim da me obidjes u buducnosti,prijavio sam te i modovima pa cemo videti.

Izvinjavam se svima na teskom offu,neka modovi brisu.
Ali pokusao sam isto da mu objasnim u htc temi i nije pomoglo ,sta reci vise..
ma da, ja i "cudna logika", za razliku od tvoje "naucno utemeljene" :d Sve OK, ako moderatori vide to vrijedjanje koje pominjes, kaznice me. Do tad, nista, ovo je forum, discussion board, polemishe se, ako neces, drzi ignore.
Nfc za sony qx100 :)

uuu, najs! :) jesu ispeglali koliko softver za njega ovi iz Sonija? Koliko ti vremena treba od kacenja do okidanja prve fotke?
 
Moze to jos da se pegla. Ali kako je bilo u startu sad je ferari. Konekcija traje oko 7,8 sekundi i moze da se koristi.
 
Sad gledam telefon i pakovanje.Mozda se pisalo ali ja nisam video strasno mi je da u pakovanju ne stizu kozna ledja.Za 87000 koliko kosta u uscu mislim da je jako bezobrazno.Da li neko zna koliko kostaju kozna ledja da se kupe.
Sto se tice rada super je, kamera brutalna.
 
Koliko si platio telefon???????
 
Nisam ga kupio samo gledam u Uscu i trazio sam da vidim kozna ledja, kada su otvorili pakovanje nema:(.Naravno da nikad ne bi dao ovolike pare, ima na oglasima za mnogo manje.
 
Poslednja izmena:
Uh dobro je. Mene je u sekundi zabolelo srce i novčanik :D
 
Pa zato što ima neiskusnih ljudi i treba mu pomoći i uputiti ga na drugu stranu da uštedi.
 
stigao u crnogorski Telenor (tj. stigle cijene, telefona jos nema) - na pretplatu od 16.90e mjesecno na 2 godine ugovora izadje 529€. :wave: Mislim da necu prelaziti na Telenor :d Jos da vidim M:Tel CG kakvu ce ponudu dati, ako ista daju... Izlozeni im sve neki matori telefoni (recimo HTC One X, z1 i z2, a z3 i z3 compact nema, z3+ samo da sanjam), i s6 edge kao perjanica. Izgleda da misle da ako imaju s6 u ponudi, to zadovoljava SVE prohtjeve SVIH high-end korisnika, jer zasto bi neko zelio nesto drugo, kad vec imaju s6? :S: http://www.mtel.me/eshop-privatni/
 
Poslednja izmena:
Danas sam kontaktirao više ljudi koji se oglašavaju na KP, par njih će da se raspitaju za nabavku modela sa kožnim leđima (pošto sam tražio paket kao i VIP-u, da dobijem i plastiku)...a njih dvojica čak i nemaju G4 uopšte na stanju, a reklamiraju ih na sva zvona. Sada da li je to neka taktika zbog ovog brzog opadanja cene ili šta već...ali eto čisto da podelim informaciju sa drugima. Inače cena sa plastičnim leđima je oko 450-500€, dok je kožni model skuplji za nekih 20 do 40€.
 
E sad ne znam koliko je izložen kožni model u radnjama, pa ako nekog interesuje bio je u VIPu u Stadion SC. Braon koža.
 
Pa u cg se ništa drugo ni ne nosi. Samo ip i es

pa nece biti bas tako, al dobro... Jedino sto nema puno windows phones, za razliku od Srbije, mada ih Telekom ima dosta u ponudi, ali malo ljudi znam da ih koristi...
 
Da li neko ima iskustva, ako se sada nabavi model sa kožnim leđima, da li će posle moći lako da se nabavi plastični poklopac za rezervu? Čuo sam da će mu cena biti do 20€. Moguće je da ću telefon nabaviti u narednih 10 dana, pa ću napraviti i jednu kompletnu recenziju. :)
 
^^ Ovi preko KP uglavnom nemaju i jednu i drugu zadnju masku...u čemu je fora, nisu originali?
 
Da li neko ima iskustva, ako se sada nabavi model sa kožnim leđima, da li će posle moći lako da se nabavi plastični poklopac za rezervu? Čuo sam da će mu cena biti do 20€. Moguće je da ću telefon nabaviti u narednih 10 dana, pa ću napraviti i jednu kompletnu recenziju. :)

Ako uzimas preko operatera telefon,trazi da ti pored koznog poklopca daju i plasticni. U svakom slucaju,mocices lako na KP da kupis rezervni plasticni poklopac,ako ga ne dobijes u pakovanju. Rezervni poklopac za G3 je 10e,kapiram da ce biti i ta cena za G4 ;)
Samo da zazivi malo prodaja cetvorke,bice tih poklopaca koliko ti dusa zeli ;)
Ako te samo to 'muci',uzimaj onda bez razmisljanja,i iznesi svoje utiske o uredjaju ;)
 
Tako mi reče i neki prodavac da će moći naknadno da se nabavi plastika i za cenu od nekih 10-15€ što je sasvim OK. Kupujem preko KP. Hvala puno momci na odgovorima, stvarno ste kraljevi :)
Nisam neki fanatik LG-a, iako posedujem G2, ali je to definitivno najbolji uređaj za tu cifru. Ovaj što uzimam sa kožom je 500€ (možda nađem i jeftinije), ali uz pristojnu EU garanciju od 2 godine...nadam se da neće ni zatrebati. Naravno, ako sve prođe kako valja podrazumeva se da ću biti aktivan u ovoj temi. Koliko vidim i ti @ixon planiraš nabavku istog kada mu još malo padne cena.
 
Poslednja izmena:
@ Jocko,proveri lepo KP. Cini mi se da sam video za 450e isto kozni. Mozda se prodao. Ali ako zelis da ustedis 50e,cekaj par dana,i budi tamo stalno 'aktivan'
Prvi takav oglas je tvoj,i 50e u dzep ;) Videces i sam,bice tih plasticnih poklopaca koliko ti dusa zeli ;) Pouzdano znam da ce biti najvise 10e. Tako da furaj kozu,nemoj da se brines da li ces da je ogulis ili ne. Za 10e se to menja kada budes zeleo da prodas G4
Planiram,samo cekam prvo G3 da prodam,i malo cena da padne za G4 ;)
 
Nazad
Vrh Dno