Šta je novo?

LG G4

Složio sam jedan mali osvrt na G4 nakon pola godine korištenja.. Mada je prošlo već i 8 mjeseci al dobro hh
Pa evo ako nekog zanima nek baci oko :)

[YOUTUBE]dC3VqjcVwy4[/YOUTUBE]
 
Full video ! Znaci ma 20d ti je ista autonomija kao na lolipopu?
 
Je l' to do njega ili recents zna da "secne" pri skrolovanju? 03:22 i 03:28.

Btw. Odlicno odradjen video ;)
 
Ma to se štrecnuo od ovog što mu otpao auspuh [emoji1] [emoji12]
 
Full video ! Znaci ma 20d ti je ista autonomija kao na lolipopu?

Da, što i nije pretjerano bajno, ali bar nije očajna ko na 20a i 20b. 20c nisam probao iz nekog razloga..

Je l' to do njega ili recents zna da "secne" pri skrolovanju? 03:22 i 03:28.

Btw. Odlicno odradjen video ;)

E stvar je u tome što sam taman bio resetirao mob, i nadao sam se ugašenoj ovoj listi pa sam nešto drugo htio izvest i pokazat koliko čak dobro radi i u onim trenutcima kad se uključi.. No u međuvremenu sam zaboravio što sam htio i ispalo je ovako :D

Hvala svima na lijepim komentarima :)
 
Kako da izbrišem uokvirene stavke:
 
To ti je ovo za "moje lokacije" kod smart settings-a. Isključi to i neće trošiti bateriju.
 
ah, rekoh posle svesmjera (dzojstika) i tockala (ploter), sve je moguce :D

On-topic: desava mi se da sa Chrome-a nece da mi sacuva vise slike sa "save image", ili sacuva posle ko zna koliko vremena. Probao i Chrome Developer, ista stvar. Mozda je to pocelo da se desava jer mi je u jednom trenutku falilo memorije, al sad ima nekoliko giga, i isto
 
Pomoć! Problem sa pozivima od kako sam prešao na MM pre par dana. Telefon je Rumun uzet oko nove godine. Video sam da je boki019 imao isti problem. Prebacio sam na gsm/wcdma. Kada restartujem sve ok ali možda sat vremena ili dva, pošto ne znam kada se to desi. Isto je i sa porukama. Jednostavno kao da ispadne sa mreže. Na viberu sam dostupan.
93b049bda2733dd32b126149ec43a195.jpg

ccf90b0d17c60bb52683554cf8da1ea3.jpg

2878a4251003048dac418e94e18fbc32.jpg
 
Da li si uradio reset posle prelaska na 6.0? Prebacuj i na ove ispod opcije, vidi da li prolazi, pa vrati.
 
Uradio reset. Probaću i samo gsm, nego dosta koristim viber zbog posla ...
 
Možda je i do sim kartice, mrdni je malo. Ja sam jednom skoro poludeo dok sam shvatio da mi kartica crkavala. A može da bude i do mreže, osim ako si menjao lokaciju.
 
Možda je i do sim kartice, mrdni je malo. Ja sam jednom skoro poludeo dok sam shvatio da mi kartica crkavala. A može da bude i do mreže, osim ako si menjao lokaciju.
Letos mi se kartica spržila ali u pokojnom mi alcatelu pa je menjao. Kako misliš "menjao lokaciju"?
 
Znam da nema veze ali nisam još zamenio sim karticu za 4g karticu. Prebacio sam sada na samo wcdma pa ću videti šta se dešava. Hvala ljudi na brzim odgovorima.
 
Ako si na istom mestu dok te zeza - mozda je do mreze/repetitora ;)
 
Evo zadnja 4 sata kako sam prebacio na "samo wcdma" sve ok. Mada sam poslušao i kolegu "kvazara" i promrdao malo i sim karticu za svaki slučaj
 
provjeri APN podesavanja, meni je problem zbog toga bio. Forsiranje 3g nije rjesenje
 
Meni nano sa adaperom nije htela da radi u G4. Radila je u M8 i nokia 808, ubacim drugu nano karticu iz S6 u G4 i ona radi. Zamenim moju u mts za novu i sada radi, isto dobio nano sa adapterima. Probaj zamenu kartice. Što ova moja nije radila u G4 a radi u druga dva telefona nemam odgovor, ali je rešenje zamena kartice.
 
Evo od juče kako sam prebacio na samo wcdma nikakvih problema nemam više. Zameniću i karticu. Jel zna neko kako da podesim APN za telenor mrežu?
 
Sad mi na g4 stigao update od 405mb ja se ponadao 6.0 kad ono neka glupost njihova
 
I meni je bio pre neki dan update - 1.7 Gb ... nista od 6.0
 
Nazad
Vrh Dno