Šta je novo?

LG G4

G4 - samo me brine cena

Na pocetku prodaje i moze da te brine, verovatno ce posle 2 meseca pasti na neku normalnu cifru. LG telefoni su uvek bili relativno jeftini kod nas (ili bolje receno jeftiniji od samsunga npr), posebno po oglasima, kod lerD-a i po budzak radnjama.
 
Bolje rečeno imali su normalne cene i uvek su najviše davali za uloženi novac :)
 
Kazu da je, iako najvise daje, LG jako los za dvokorak i ulaz u muvanje riba po klubovima u odnosu na ove derache Sammy i Jabuku. :d

Eto, ako je nekom ovde to (uopste?!) bitno, da zna da ga ne zavede Danilov post ;)
 
Kazu da je, iako najvise daje, LG jako los za dvokorak i ulaz u muvanje riba po klubovima u odnosu na ove derache Sammy i Jabuku. :d

Eto, ako je nekom ovde to (uopste?!) bitno, da zna da ga ne zavede Danilov post ;)

Kakva laž. Priđi ribi i kaži joj "E' mala, 'gle bre ove bezele bre, pa to nigde nećeš da nađeš" i da vi'š kako padaju. :D
 
Poslednja izmena:
Nekad je bilo bitno samo da imas mobilni a sad i bezeli i megapixeli i Full HD ekran i .....:d
 
Ja bih vise voleo da su upakovali malo veci senzor sa 5 ili 6 Mpix sa dobrim low light.
 
Kazu da je, iako najvise daje, LG jako los za dvokorak i ulaz u muvanje riba po klubovima u odnosu na ove derache Sammy i Jabuku. :d

Eto, ako je nekom ovde to (uopste?!) bitno, da zna da ga ne zavede Danilov post ;)
[emoji4] +100
 
Nema ništa od predstavljanja marta, najverovatnije će izaći tek maja. Čekaju da vide šta će konkurenti izbaciti:

Android Authority
GSM Arena

Navodno, marta će izbaciti samo nove pametne satove i narukvice.
 
Kako čekaju, pa jel će onda u mesec dana da zbudže telefon :D
 
Dva meseca, s tim da su specifikacije konkurenata već 90% poznate, pa imaju još više vremena za unapređenje svog flagšipa. Isto kao prošle godine kad su sačekali i ubacili 2K ekran koji je bio okosnica njihovog marketinga
 
Za lg realno nije ni bilo ocekivano da ga izbace na mwc.
Sto se mene tice dovoljni su s6,m9 i z4 za mart :)
 
Pametno je da se to pomeri za maj,jer ne verujem da LG moze/hoce da parira Samsungu i Appleu agresivnim (i skupim) marketingom. Bolje je napraviti mali otklon, eventualno to vreme iskoristiti za ubacivanje nekog korisnog perk-a koji drugi nemaju.
 
i upropastili telefon :D
Upravo to - da je bio FHD bio bi pun pogodak, ali nazalost nije. Medjutim siguran sam da bi ga onda bar 30% manje ljudi uzelo koji su ga iskljucivo uzeli jer je to QHD i najjaci je po tome od flagship-ova na vecini trzista.
 
Jos od pre nekoliko meseci se prica da ce 4k displeji :d biti spremni za sredinu 2015 (za Note 5 se takodje pominje 4k) tako da me uopste ne bi cudilo da se LG (ponovo) odluci za taj potez i onda bi opet igrali na kartu rezolucije i ne bas racionalnog razmisljanja mass potrosaca.
Citao sam ovih dana komentare tih antutugustinapiksela900ppi+ pojava vezane za glasine o 1080p 5'' displeju novog htc one i svi oni su u fazonu ''wtf no 2k htc? why?! omg only 1080p lol''. :d
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da vecina ljudi posmatra ekran mobilnog sa mikroskopom, obzirom da za 4k ni lupa ne bi bila dovoljna. Ljudska glupost zaista nema granicu. Bolje da su razmislili malo bolje kako da razmeste komponente da ostane vise mesta za vecu bateriju.
 
2k/qhd su morali da ubace da bi uopste i prodali mob. Nema tu neke druge logike
 
To je u julu. G4 bi trebao ranije da bude predstavljen. Mada možda ga ne objave pre jula.
 
Ovaj mentol je pobedio

"14. Micah007 (Posts: 178; Member since: 09 Oct 2014)
Keep in mind people. The human eye can see up to 700ppi, this will be great."


Dok je takvih, za marketing i igranje LG-a sa rezolucijama nema zime.
 
Verovatno se vecina lozi na visoke rezolucije, koja je mozda bila i kljucna za toliku prodaju G3.

Po meni bespotrebno skroz. 1080p i OLED je sasvim dovoljno i za 6", ustedece bateriju koja je pametnim & business ljudima kljucna.

iPhone 6+ ima 1080p i slika je po meni savrsena, Note 4 takodje imam koji ima 2K i apsolutno ne vidim nikakve benefite. Cak stavise, meni je ekran na iPhone 6+ i bolji. Savrseno kalibrisan, IPS panel doveden do savrsenstva.

Manja rezolucija, vuce i manju bateriju, manja baterija znaci vise mesta u kucistu odnosno vece mogucnosti uklapanja dimenzija (pogotovo debljine i tezine). Neka se malo pozabave kvalitetom izrade, barem da bude na nivou SGS4.
 
Rekao je onaj njihov CEO da moraju nekako da se razlikuju od konkurencije. Svi android telefoni su poceli da lice jedan na drugog i ako hoces vecu prodaju moras da se razlikujes ,pa makar to nesto bilo totalno beskorisno/bespotrebno na prvu loptu..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno