Šta je novo?

LG G4

Znači root pa onda titanium backup i adware (neki) i greenify i skidanje raznih aplikacija (play newsstand i sl.) garancija ostaje?
To mi sasvim odgovara.
 
Ne postoji mogucnost zakljucavanja bl? Kao na soniju ako bekapujes drm keys.
 
Ne postoji mogucnost zakljucavanja bl? Kao na soniju ako bekapujes drm keys.
Ne postoji.

Juce na Opensource nahvatah sasvim slucajno kernel izvor za android M (6.0). Sad gledam skinut je sa liste...kako mi se cini stize M vrlo brzo :)

Imam ga u kompu ako nekom treba :)
 
:) ma ne treba, nije kompletan nikad, fali uvijek nešto.
M stiže i na g3 još malo. A za bl na g4, ne možemo lockati
 
uploadfromtaptalk1444048860570.pnguploadfromtaptalk1444048868238.pngevo baterija ali sad samo sa mobilnim podacima bez WiFi
 
Sasvim solidno, kontam jos sat da moze da izvuce sa preostalom baterijom.
 
Ja slično izvlačim na bateriji. Vrlo sam zadovoljan.
Inače, mali feature koji sam nedavno skontao: dok je ekran zaključan i prstom se malo zadrži na vrhu ekrana i napravi pokret kao da spuštaš notifikacije, upali se ekran sa satom. Vrlo korisno od kako sam prošle nedelje razbio ručni sat.
 
Ne brini. Da ne razbijes ekran nema ništa. E SAD..pazi ovo..ako se baš nekome desi da mora na garanciju g4 nek se javi pa ćemo srediti nešto :)
 
Koliko je slabije osvetljenje na lg g4 u odnosu na s6, ono što je lg-u 100% to je samsung-u 60%... Odokativno poređenje...
 
Gledao u Telenoru, jedino da je njihov primerak lg-a lošiji... Nisam to očekivao...
 
Tako ti je bilo i sa G3. Jos je imao odvratan glossy premaz tako da se napolju nije nista videlo...
 
Jedno pitanje za g4 korisnike: Jel netko usporedio tu 8mpx prednju kameru sa drugim mobovima, recimo sa s5 neo koji po meni barem duplo bolju sliku pravi? (Nije do podešavanja)
 
Ja presao sa 1+1 na g4...i zadovoljan sam za sad...lepo radi fon bas, sto mi cudno jer zena ima g3 i bas zeza otkad je stigao 5.0 na njega...nisam znao sta da uzmem, jer sam na ugovor uzimao u uk a ponuda kilava...moto x style se jos nije pojavio, nexus jos nema nigde, hteo honor 7 al kad sam video displej na g4 odmah sam se za njega odlucio...za sad zadovoljan, videcemo kako ce biti dalje...
 
Kako da iskljucim opciju da kad ustekam punjac da mi prebaci u prioritet mod
 
Za zvuk. Uvek mi prebaci prioritet i samim tim nemam zvuk kod poziva
 
Sta ti stoji u settings/sound and notifications/ interruptions?
Ili da nije ona varijanta da si na prioritet modu kada si kuci tj. na punjacu?
Nagadjam samo, meni se to ne pali nikada :)
 
Ja nemam taj problem. Kuci sbb na poslu telekom. Sad sam gledao ovo za zvuk i sve je pogaseno. Nemam nikakvih smart podesavanja
 
I kod mene je sve pogaseno
čitao sam na netu da možda ima veze sa frekvencijom rutera - gde god imam problem svi su na 2.4 a gde nemam problem tamo nisam u mogućnosti da proverim na koliko rade-pa cu sad to prvo nekako da proverim dali ima veze
 
Poslednja izmena:
[youtube]ubCMpGCIGLM[/youtube]

ovo su za mene sokovi znajuci kakav multitasking ima miui. moguce da je i namesten klip..
 
Sinoć stavim tempered glass i double tap neće uvek da odreaguje. Tako da sam ga skinuo i bacio pare za staklo.:S:
 
Nazad
Vrh Dno