Šta je novo?

Windows (phone) 10

Evo instalirao sam 242, 1520, sve je jako brzo išlo, proverio kameru u polumraku, sve regularno, fotka je besprekorna
 
Evo instalirao sam 242, 1520, sve je jako brzo išlo, proverio kameru u polumraku, sve regularno, fotka je besprekorna

Da li je ovo neki insajder build ili obican da kazem redovan, ja nemam tu opciju da apdejtujem meni je zadnji 218?
 
Kod mene i dalje .218..azurirao i ne prikazuje nikakav novi apdejt. Valjda ce da mi posalju obavestenje..kao prosli put za .218
 
Poslednja izmena:
.242 izlazi sledeće nedelje svima. Release preview i dobija zvanični bild samo nešto ranije od neinsajdera tako da bi se o release preview pre moglo pisati ovde negp u insider temi.
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
Mislim da nazivi tema stvaraju malu konfuziju. Moja preporuka je da se preimenuju:
ova tema u Windows 10 Mobile (Threshold 2 - TH2) a Windows mobile 10 INSIDER buildovi tema u Windows 10 Mobile (Redstone).

Na pocetku druge teme treba objasniti za slabije upucene da Fast i Slow Insider ring je vezan za Redstone (v14xxx) a da su Release Preview, Production ring i zvanicni update-i (v10586.xxx) vezani za Threshold 2 (za sada tj do leta kad izlazi zvanicno Redstone verzija).
 
Poslednja izmena:
^ to bi bilo odlično rešenje. :)
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk
 
.242 izlazi sledeće nedelje svima. Release preview i dobija zvanični bild samo nešto ranije od neinsajdera tako da bi se o release preview pre moglo pisati ovde negp u insider temi.
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

Ja nisam imao pojma da iako sam preko advajzora instalirao 10 mogu imati Release preview verziju tj da li mogu imati nisam bas nesto upucen. Kontao sam da je ovo tema samo za ove sa "redovnim" tj zvanicnim bildom. Svakako dobro bi bilo da se nekako teme urede odlican predlog Pegazbre.
 
Mislim da nazivi tema stvaraju malu konfuziju. Moja preporuka je da se preimenuju:
ova tema u Windows 10 Mobile (Threshold 2 - TH2) a Windows mobile 10 INSIDER buildovi tema u Windows 10 Mobile (Redstone).

Na pocetku druge teme treba objasniti za slabije upucene da Fast i Slow Insider ring je vezan za Redstone (v14xxx) a da su Release Preview, Production ring i zvanicni update-i (v10586.xxx) vezani za Threshold 2 (za sada tj do leta kad izlazi zvanicno Redstone verzija).


Sviđa mi se ova ideja, nadam se da će admin promeniti nazive tema, ali neka obavezno Phone zamene sa Mobile.

Sent from mTalk
 
Instaliram malopre WI i prijavim se greskom na fast ring.Skinuo mi je .1001 build.Kako da to ponistim ? Hteo sam da instaliram .242

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
 
Instaliram malopre WI i prijavim se greskom na fast ring.Skinuo mi je .1001 build.Kako da to ponistim ? Hteo sam da instaliram .242

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk


Moraš preko Windows Device Recovery Tool-a da de vratiš na 8.1, a odmah potom da ažuriraš na WM10. Drugačije ne može, ako budeš ovo radio samo da napomenem da gubiš sve podatke.

Sent from mTalk
 
Instaliram malopre WI i prijavim se greskom na fast ring.Skinuo mi je .1001 build.Kako da to ponistim ? Hteo sam da instaliram .242

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk

Ako ga nisi još instalirao možeš izbeći instalaciju tako što ćeš odraditi Hard Reset... Drugi način, koliko znam, nema.
 
Sada sam na build-u .218
Nisam hteo da cekam utorak,pa sam pokupio .1001
Koliko je lose da njega ostavim tj. jinstaliram ?

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
 
Sada sam na build-u .218
Nisam hteo da cekam utorak,pa sam pokupio .1001
Koliko je lose da njega ostavim tj. jinstaliram ?

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
Pukni mu onda Reset iz About-a u settingsu. Vraćaš ga na fabričko i briše sve što je downloadovano za instalaciju.

Onda opet WI pa pazi šta radiš. :d
 
Hmm...wata mistejka aj mejka.
A ovaj .1001 jel radi koliko - toliko stabilno ?

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
 
Hmm...wata mistejka aj mejka.
A vovaj .1001 jel radi koliko - toliko stabilno ?

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk

Ne bih se ja zezao sa tim. To ti je sad baš rizična teritorija jer je Redstone još neprovereniji nego što je ranije bio insider. Tako je i sam Majkrosoft izjavio... Možeš probati ako hoćeš, ali onda ti je proces vraćanja duži jer moraš preko WDRT nazad na 8.1 pa ponovo UA na 10ku.
 
pshnd,hvala za info buraz.

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
 
Evo radim reset.
Sta biram u WI posle kad instaliram za .242 ?
Insider Slow ili Release Preview ?

Sent from my DMTAB-NV08B using Tapatalk
 
Da li ima naznaka da će skorije da omoguće 3g lock za mrežu?

Poslato preko mTalk
 
Redstone ima tu mogućnost?

Poslato preko mTalk
 
Redstone ima tu mogućnost?

Poslato preko mTalk


Ima i 3g only i 3g or 4g only.

g4yR3NZ.jpg



Sent from mTalk
 
Ja sam koristio Win 10 poslednji Redstone build. Frustriran sam bio. Blic nije radio. Aplikacije neće da se obrišu. Bagovi,bagovi i bagovi. Lock screen wallpaper ne može da se promeni. Igre su nestabilne, uvek je izbacivalo nazad. Generalno, mnogo grešaka ima. Mada mislim da je nešto estetski bilo promenjeno, u settingsu. Probao sam na Lumiji 640 lte. Veoma sam nezadovoljan bio. Mada kamera mi se činila boljom nego sada na Win 10 .218 build. Ovo je moje subjektivno mišljenje.
 
Poslednja izmena:
Radi vrhunski. Nemam problema. Jedino me nervira ta mat folija koju imam pa je tač bezveze. A sistem nema bagova. Prebacio sam igre na microsd karticu (16 gb 78mb/s Sony) i recimo DH5 laguje dosta. Ali što se tiče svakodnevne upotrebe, još nisam naišao na neki error ili bug. Mislim da mogu još da ga dorade bez problema. Nadam se da će na Redstone buildu omogućiti OTG podršku, koja je jako korisna.
 
Sinoc sam instalirao build .242,odradio reset,sve instalirao sto mi treba.Kao i uvek,sve zivo popalio i evo...radi ok,za sada.L640XL
 
Nazad
Vrh Dno