Šta je novo?

Windows (phone) 10

Ne sećam se dal je bilo na osmici odgovaranje na sms direktno iz roletne/notifikacije.

Sent from 640
Mislim da nije,u tome i jeste problem,svega loseg se ne secam,brzo se naviknem na bolje .Jedino da uporedo imam jedan telefon na osmici pa da poredim sta tamo nema a na 10 ima.
 
Naravno da je bolji w10m.
Ali tek u poslednja 2 meseca jer su dosta popravili stabilnost, bar na mom tel.

E sad, znam da mnogi ne mogu da se vrate na WP8/8.1 sa desetke, sve zbog novih opcija i bolje funkcionalnosti nove verzije i to razumem. Ali zamislite onda koja je razlika kada neko posle uredjaja sa KK+ verzijama 'droida "uzme" w10m makar i na pola h :)

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Naravno,jedva nauce da se jave i posalju sms ,o postavljanju ikonica na glavni ekran da i ne pricam a posle da predju na totalno drugaciji OS i da iznova uce ,nije sigurno lako :)
 
Naravno,jedva nauce da se jave i posalju sms ,o postavljanju ikonica na glavni ekran da i ne pricam a posle da predju na totalno drugaciji OS i da iznova uce ,nije sigurno lako :)
Sta ima tu da se uci WP je oduvek bio jednostavan za korisnike, ja gde god da odem pre cu videti npr da neka zena ima WP nego Nexus.
 
Poslednja izmena:
U Danskoj, firme dosta koriste wp... Vidim svojim očima...
 
1520...neće pa neće,pokušao sve iz posta sa troubleshotingom kod update a
 
Poslednja izmena:
Sta ima tu da se uci WP je oduvek bio jednostavan za korisnike, ja gde god da odem pre cu videti npr da neka zena ima WP nego Nexus.
To sam i hteo da kazem,od 10 njih koje znam i koji koriste android,9 ne zna ni osnovne stvari da urade na telefonu a kamoli nesto komplikovanije.
 
Cuti..ne pricaj to...cuce te..oni :D
...i onda im je sve jedno, koji god telefon da uzmu,spansko selo u svakom slucaju ;) ,doduse,winp jeste jednostavniji ali vecina razmislja ovako(pouceni iskustvom ;) ):sto manje cackam,manje cu problema imati.
 
Poslednja izmena:
Sta bre vise rade sa ovom Camera app, juce se sam od sebe promenio izgled interfejsa, sad skinuo update za nju, vratio se na staro, jedino sto je dugme za okidanje belo, i cini mi se da su boljeg kvaliteta slike

Sent from mTalk on Lumia 640
 
20 dana kako koristim win 8.1 nema restartovanja ali mi se 2 puta desilo da ekran ne reaguje na dodir, na dugmice pojacava i stisava ton, pokrece kameru ali ne reaguje ekran. Tad jedino resava problem soft reset.
 
I meni se sviđa, samo od koncepta do telefona, po dosadašnjem iskustvu....
BTW, vidim koliko ovo sporo sve radi, kakav li će HW tražiti, obzirom na M$-ove navike u optimizaciji SW-a, živ nisam.
 
Uključim danas navigaciju u Mapama i prozbori čovek na Srpskom !
Šta će sad hejteri da kažu :)

Sent from 640
 
Ljudi, ja samo da se odjavim sa teme. Danas sam se oprostio od 550ke tako da više, na žalost, neću biti u mogućnosti da lično pratim napredak OSa pa neću mnogo piskarati dalje. Svratiću ako mi zatreba neka pomoć za nekog iz ekipe ili ako naletim na neku vest da podelim. :)


Sent from HUAWEI P9 lite via Tapatalk
 
Verovatno ih nije video kod ljudi koje srece pa tako kaze.
 
Isto sam na region srbija i jezik srbija, na insajderu preview

Sent from 640
 
U ukupnom poretku... Poljska, Italija, Nemačka... Koja je na trećem mestu...
E sad, naravno da nije zastupljenost kao android, odnosno ios...
 
jeste li obracali paznji nocas/jutros na sat na "info ekranu"? ostao je zaglavljen na 2.59h, (bar kod mene na lumiji 830, zadnji insider build) sve dok nisam otkljucao telefon..

Poslato sa Note 3
 
Kod mene je bila situacija: telefon bez neta,probudim se, 10:15, upalim net odem na world clock, vidim 10:15 local znaci ok, vratio je. Kad pogledam, on vratio na 11:15. Samo sam u postavkama iskljucio i ukljucio automatsko azuriranje vremena i vratio je na 10:15.
Sent from Tunguzija.
 
Kod mene je bila situacija: telefon bez neta,probudim se, 10:15, upalim net odem na world clock, vidim 10:15 local znaci ok, vratio je. Kad pogledam, on vratio na 11:15. Samo sam u postavkama iskljucio i ukljucio automatsko azuriranje vremena i vratio je na 10:15.
Sent from Tunguzija.

Isto i kod mene I kod supruge, promenio sam region.
 
Kako vam sad izgleda outlook.com. Po starom ili novom.
outlook.jpg

Od juče po novom, i ostadoh bez slika kontakata... i još nekih "gluposti".
 
Od juče po novom, i ostadoh bez slika kontakata... i još nekih "gluposti".
I mene prebacili na novi Outlook.com. Samo što im ne verujem pa sve držim i u lokalnom .pst fajlu.
Samo iskopirao na "cloud" pa sada i tamo imaju slike.
Inače, novi outlook.com je na MS Exchange platformi, radiće sve i dalje (Outlook 13/16), ali da bi se u potpunosti iskoristio treba prebaciti account sa EAS koji je krpljeno rešenje.

Više detalja ovde.
 
Nema, u fazi su testiranja, video sam na tabletu W10, za insajdere. Ima zanimljivih stvari

Sent from 640
 
Tek sad vidim da su ubacili close all tabs dugme u Edge.

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno