Šta je novo?

Windows (phone) 10

'Ajde kad svi pišete, da se i ja "zapljunem". :D
I kod mene sve OK. ;)
 
GUUYr6W.jpg


Sent from mTalk
 
Od pre par dana isprobavam 9Zen Store za pretrage po prodavnici.
 
Ne, bre, sve puca od lepote, a ja sam troll. Daj bar okacite RS store kad ste se vec raskacili...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
U redstone izgleda upravo onako kako su se ljudi žalili. Tako je i kod mene na 14393.5 trenutno. No dobro, možda ovo nije tema za insajder buildove, ali jeste Windows 10 Mobile tema, pa može da obuhvata i insajdere, a svakako je glupo nazivati ljude koji su skrenuli pažnju na ovo trolovima.

Probajte svi da sagledate kakav doprinos dajete ovoj temi, pogledajte kako je izgledala pre 7-8 meseci. Od ljudi koji posećuju forum i komentarišu šta je dobro i šta bismo voleli da je drugačije, i delili iskustva i rešenja za određenje probleme, počeli smo da jedni druge nazivamo fanbojevima i trolovima. Nemojte ono sa doprinosom što sam rekao pogrešno da shvatite, samo hoću da kažem da nas ovde dosta ima, i da treba da pazimo kako ćemo i šta reći jedni drugima, a svima nam je zajedničko to da nas zanima u kom pravcu teći sve ovo oko Windows 10 Mobile, inače ne bismo ni bili ovde.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, ajde malo razumevanja, setite se samo kako je izgledao OS na prvoj osmici, pa onda prvoj desetki, kakvih je sve problema bilo i na šta je to sve ličilo!
Sve se peglalo i malo po malo mnoge stvari su ispeglane.
Kapiram da će tako biti i sa Redstone! Ipak se stalno izbacuju neke zakrpe.
Eto kukalo se zašto ukidaju Here mape, a sad ispade da su Maps skroz OK. Pa ukinuta lumia kamera, panorama itd, a ja sad i tu panoramu imam. Pa je bilo kukanje na tastaturu i bagove pri kucanju, predikcija itd, a sad sve radi najnormalnije. Pa nije moglo app na SD, pa viber užas, mesendžer , loš fajl explorer, ma da ne nabrajam dalje......
Sad je sve to dosta ispeglano i funkcionalno.

Jedino što su ljudi sa prvim lumiama dosta zakinuti (900,925,830,6.....) i ispaljeni na neki način, ali to je neka druga priča sad.

Moj uređaj je u potpunosti funkcionalan na WM10 insider slow ring, nema potrebe da lažem i izmišljam. I ponovo ću reći, sve od L640lte pa na dalje (sem možda 550 i 535) bi trebalo da radi bez problema (l640ds se pokazala kao nepouzdanija od LTE verzije, lično iskustvo) .
Videćemo sa RS kako će se pokazati.
 
Pa dobro , možda 830, 930, 735 radi OK! Moja greška.ali modeli do njih su otpisani od MSa. Realno 920 je sad već stara 4 godine, itd.
 
920 su pustili niz vodu, 830 radi skoro kao na 8.1, malo fali realno.

A Panorma ima aplikacija sa još 8.1, ja je koristim i sad, ne znam na šta ste mislili, ili ja nisam razumeo.
 
Probaj da tapnes na Najbolje igre na primer. Onda bi trebao dobiti ono sto su pojedini ovde pominjali.
 
Kod mene sve OK, mada ja nisam na Windows Insideru.
 
Načitah se... Da dodam... Lumia 820 10586 494, od 0-10 ocena rada, jaka 8ica..
 
http://www.techradar.com/news/mobile...-prices-916134

Vec dva puta postavih ovaj link na prethodnim stranicama, a ni jedan od Win10 kriticara da prokomentarise tekst......vrlo interesantno.......
A šta ima da se komentariše? Osim toga to nema veze sa ovom temom pošto je ovo tema za Windows 10 mobile, a ne za Windows 10.
Ako baš hoćeš komentar, uređaji su po mom mišljenju precenjeni i pre bih kupio konkretan laptop za te pare, ali svakako se ne bih bunio da mi neko pokloni koji komad. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Moze li mi neko odgovoriti, izbrisao sam sve fotografije iz tel, tj. prebacio na onedrive tako da na disku tel. nemam ni jednu fotografiju. Medjutim kada odem da proverim, u skladistu mi stoji zauzece aplikacije fotografije 391MB ? Telefon je Lumia 735.
SD karticu nemam
 
Moze li mi neko odgovoriti, izbrisao sam sve fotografije iz tel, tj. prebacio na onedrive tako da na disku tel. nemam ni jednu fotografiju. Medjutim kada odem da proverim, u skladistu mi stoji zauzece aplikacije fotografije 391MB ? Telefon je Lumia 735.
SD karticu nemam
Možda je omogućeno da ti se prikazuju slike sa OneDrive u fotografijama, pa je možda sačuvao negde te slike da ih ne bi svaki put učitavao. To sad nagađam samo, ja sam onemogućio tu opciju.
 
Da to sam prvo uradio, cak sam ispraznio sve iz istrazivaca datoteka, ali i dalje u skladistu prikazuje zauzece :(
 
http://www.techradar.com/news/mobile...-prices-916134

Vec dva puta postavih ovaj link na prethodnim stranicama, a ni jedan od Win10 kriticara da prokomentarise tekst......vrlo interesantno.......
Da šta komentarisati, sem basnoslovne cene tableta koji nikako ne mogu nikakvom jačem laptopu da pariraju a cenovno su ladno u rangu gejmerskih laptopova, potpuno bez veze, to jedino neki genije prepun para da se razmeće može da kupi...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Možda je omogućeno da ti se prikazuju slike sa OneDrive u fotografijama, pa je možda sačuvao negde te slike da ih ne bi svaki put učitavao. To sad nagađam samo, ja sam onemogućio tu opciju.

Jedino mi pada na pamet deinstalacija app fotografija, ali mi to neda kao opciju, naravno instalirao bih je ponovo
 
Mozda da probas da onemogucis opciju da ti se prikazuju slike sa OneDrive, pa mu onda uradis soft reset... Mozda bi mu to pomoglo da zaboravi neke privremeno sacuvane stvarcice. Ako ti je to onemoguceno, onda mozda tih 300MB stoji tu od ranije, pa onda uradis samo soft reset. To mi se cini najbezbolnije. Ili mozda u Storage da vidis ako ima opcija da nesto od toga prebacis na karticu bar, ili tako nesto.
 
Nazad
Vrh Dno