Šta je novo?

Windows (phone) 10

Jel me vratio na stariju verziju wi10 ili samo stariji verziju photos aplikacije :)
Video sam ,nisam te razumeo malopre :)
 
Poslednja izmena:
I kod mene posle hard reseta sve se koci nemam cak ni glance u podesavanjima, ima ga ali kad se otvori iz prodavnice. Pise da mi je Lumia cyan, a ne denim? Mrzi me ponovo da radim hard reset valjda ce novi build uskoro.
 
Nema glensa vise ,pisalo je na windows novostima kako da se instalira.
 
Poslednja izmena:
Kako nema? Prvi put kad sam stavljao win 10 bio je u podesavanjima ali je bila denim verzija i bolje je radila :D
 
Ja sam imao na zadnjoj verziji dok nisam odradio hard reset .
 
Kako da mi se pojavi prognoza kao na ovoj slici na Glance na win 8.1 ?
 
Pa koji tel imas ? Moras na lock screen da postavis msn weather i u podesavanjima za glance ukljucis background app.
 
Epa ne znam za xl ,ja sam na l620 imao tu opciju dok na l640 lte nemam ,jednoatavno ne podrzava full glance.
 
L640 ima "glanjc", samo weather nikad nisam video da radi na njemu...
 
Sve u svemu, zakljucak je da WP10 Insider nije jos za "main" telefon i svakodnevnu upotrebu na L520. Hvala na pomoci :)
 
@SOUTH
Hvala za link, ali samo me vrti u krug, vraća na nemački Store...probaću kasnije opet
 
Ne znam gde bih ovo stavio, ajde ovde. Ipak je win 10 aktuelniji. Dakle statistika o prodaji mobilnih uređaja u poslednja 3 meseca .

Može se videti da Windows i pored toga što nisu da kažem bili posvećeni njemu niti su izlazili neki ozbiljniji uređaji solidno gura u većini zemalja.

Dakle Kina totalno "kolje" one statistike i zato i prikazuje da ukupno ima 3 % Windows telefona na svetskom tržištu , Japan takođe katastrofa ,Usa loša ali ne kao Kina.


http://www.kantarworldpanel.com/global/smartphone-os-market-share/

Kliknite na ove zelene tačke i videćete statistiku.


Kantar numbers show Windows Phone’s continued growth in Europe
 
Poslednja izmena:
Hoće li uređaji sa 512 RAMa dobiti W10 ili ne, ima li nekih informacija?
 
Za sad je aktuelna prica da nece dobiti samo oni koji imaju 4gb interne memorije.
 
Yebaga. Znaci ja na maloj crkotini necu dobiti. Steta. Mislim da bi bas fino radila desetka.
Pa zato ja i ne mogu da instaliram preview. Ranije buildove sam mogao.
 
Ma dobiće sigurno, samo možda ponude čistu instalaciju preko Windows software recovrey...
 
If you own a Microsoft Lumia 430, Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 735, Lumia 830, or Lumia 930, you will be the first among others to experience the new Windows 10 Mobile.
 
Microsoft has updated a landing page for Windows 10 Mobile to reveal that Windows Phone 8.x devices with less than 8 GB of internal storage will not be upgraded to the upcoming operating system. This will come as bad news to some folks who have invested in the platform.
Ovo je novija vest.
 
Nazad
Vrh Dno