Šta je novo?

Windows (phone) 10

Svaka im cast za sms. Isti problem sam imao jos pre nekoliko meseci. Dok se vi d*****e sa beta Os-om, oni 'vataju pokemone na iphone i android uredjajima. Batalite Windows dok ne izbace OS kakav valja.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Svaka im cast za sms. Isti problem sam imao jos pre nekoliko meseci. Dok se vi d*****e sa beta Os-om, oni 'vataju pokemone na iphone i android uredjajima. Batalite Windows dok ne izbace OS kakav valja.

Sent from my m2 note using Tapatalk

Sta bi sa sms? Nesto nije uredu?
 
Znaš da iOS i njegov iMessage često prave problem i SMS poruke neće uvek da idu? Dvojica kolega sa posla su imala baš taj problem. Kod jednog je proradio odjavljivanjem sa iMessage ili tako nešto, drugi je morao da nosi telefon u servis. Ne znam kako su ga tamo osposobili jer nijedan savet na internetu nije urodio plodom.A i drugarica na Lg L Fino često ne dobije SMS poruke koje joj šaljemo? I druge platforme imaju probleme sa SMS porukama ali je nekako cool napadati samo MS i Windows. Takva je valjda danas moda.

Prema tome, ne pravi se mnogo pametan i ne pravi druge ******ma zbog njihovog izbora. Ako misliš da Windows OS nije za tebe koristi ono što misliš da jeste i poštuj tuđi izbor. Ti koristi ono što tebi odgovara a mi ćemo da se zezamo i drndamo ono što nama odgovara jer ovakve upadice nisu nikome od pomoći.
 
Eh ilidan,kada je i tebi ,uvek odmerenom i umerenom prekipelo,znamo koliko je sati ;)
 
Dok se vi d*****e sa beta Os-om, oni 'vataju pokemone na iphone i android uredjajima.

Boli me (ovde ubaciti što pogrdniju stvar za ban) za Pokemone koje jurcaš i uz to trošiš MB i bateriju. Nisam zato uzeo telefon. :wall:
 
Svaka im cast za sms. Isti problem sam imao jos pre nekoliko meseci. Dok se vi d*****e sa beta Os-om, oni 'vataju pokemone na iphone i android uredjajima. Batalite Windows dok ne izbace OS kakav valja.

Sent from my m2 note using Tapatalk

Stvarno kolega, o'ladi malo.
Daj nesto korisno napisi, kakvi digimoni te spopali ...
 
Win sam koristio od l620 pa )820 pa na kraju l925 za 8.1 samo reci hvale, radi bez greske bolje nego ovaj nexus ali dzabe sistem radi dobro kad nema aplikacija... za desetku su ljudi izvisili za update, za moj mob barem sam siguran da cu tri god imati update, a ne kao za l925...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Win sam koristio od l620 pa )820 pa na kraju l925 za 8.1 samo reci hvale, radi bez greske bolje nego ovaj nexus ali dzabe sistem radi dobro kad nema aplikacija... za desetku su ljudi izvisili za update, za moj mob barem sam siguran da cu tri god imati update, a ne kao za l925...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Win 10 na l735 radi ok od prvog dana ako te zanimaju ostala iskustva drugih ljudi možeš ovde procitati ali suditi o os-u na osnovu par modela je ....... Dovrši sam. Možda si u pravu što si uvređen i ja bih bio da mi je neko nešto obećao i da li je, pa na kraju ništa od toga. Bilo je priča već na tu temu ne bih da se ponavljam svakako si im se osvetio time što eto nemaš više win telefon sad si sigurno prezadovoljan izborom.
 
Poslednja izmena:
Hoces li jednom napisati koje ti aplikacije fale ,molim te?Bar da vidim sta propustam.

Meni licno fale samo dve - official facebook i iGo. Ekstenzije za Edge sam vec ranije spominjao. ovo ostalo sto ima radi skroz korektno
 
@Enemoon Pogresno sam se izrazio, ne fale aplikacije cak mi se i vise svidja sto ima po jedna-dve od svoje vrste ali nisu funkcionalne ni priblizno kao na androidu. @TosaNS jeste radi dobro ali na svim novijim modelima, ne mogu svake godine da kupujem novi mob i oni da kazu slab je ne moze da radi win 11...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
@Enemoon Pogresno sam se izrazio, ne fale aplikacije cak mi se i vise svidja sto ima po jedna-dve od svoje vrste ali nisu funkcionalne ni priblizno kao na androidu. @TosaNS jeste radi dobro ali na svim novijim modelima, ne mogu svake godine da kupujem novi mob i oni da kazu slab je ne moze da radi win 11...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Eto sad si miran i spokojan odličan izbor si napravio, da li si zadovoljan odgovorom? Btw ne planiram u dogledno vreme da menjam telefon, a svakako naredni će biti neki win phone, voleo bih da to bude 950 :)
 
A da ostavite ovu temu na miru sa Androidima ?
Pustite nas da se patimo sa nasim izborom, mazohisti smo, volimo da se mucimo sa beta os-om. Hvala vam na brizi.
 
A stvarno, dođem malo u temu, jedva uhvatim WiFi, a ono počela pljuvačina... Okanite se, evo meni radi sistem savršeno, i to na insajderu. A i nokije su imale bagove.
 
Radi i meni odlicno, samo sam prokomentarisao stari problem sa sms notifikacijama kod coveka kome ne rade i sta trenutno ljudi rade u MS-u, odmah poceo 3. svetski rat.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Radi i meni odlicno, samo sam prokomentarisao stari problem sa sms notifikacijama kod coveka kome ne rade i sta trenutno ljudi rade u MS-u, odmah poceo 3. svetski rat.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Pa kako smeš da diraš svetinju bre??? Kome šta sme da ne radi? Windows je srce Srbije! :d

Razmišljao sam i ja da napišem nešto o novim iskustvima sa zadnjim apdejtom na 550ki, ali vidim da se butthurt već proširio tako da je svaki dalji komentar suvišan. :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Taman posla, ukoliko zaista imate neka zapazanja ili mozda neki problem, pitanje, uvek sam tu da popricamo i nadjemo neko resenje.
Ali dolaze likovi i opet pocinju o Androidu, na mestu koje nije predvidjeno za to. Vec je cesto puta ova tema bila popriste tih diskusija, i nije moglo nista korisno da se nadje. A tek ako ti treba neki savet ili pomoc, tek nista od toga.
 
Poslednja izmena:
@ pshnd

Napisi u 550 temi, bas me zanima.

Sent from my D6503
 
Pshnd, ala si se pokondirio od od kad si prešao na Android! :p :D :D :p
 
Vidim super mu je i na Androidu, jednom nedeljno mora restart ;)
 
Pshnd, ala si se pokondirio od od kad si prešao na Android! [emoji14] :D :D :p
@ pshnd
Napisi u 550 temi, bas me zanima.
Sent from my D6503
Moram malo da bockam. :D Ma ništa strašto i što već nije navedeno, samo što jedva da išta popravljaju i morao je HR da padne jer nije bilo zvučnih notifikacija za poruke, a messenger je bio skroz mrtav. Messaging je bar pokazivao na glanceu i action centru, ali messenger ništa. Samo ga otvoriš i vidiš gomilu nepročitanih poruka. Naravno i dalje su tu povremeni restarti i mešanje brojeva u imeniku, tako da se pitam da li je išta i popravljeno. :)
Vidim super mu je i na Androidu, jednom nedeljno mora restart ;)
Pa posle agonije sa W10m mi je odlično. krastavac, isto kao što neko može to da toleriše, može da toleriše kad sistem malo uspori. E ja ne mogu ni jedno ni drugo. [emoji14] krastavac, Android je smeće i svesno sam prešao na njega sa takvim očekivanjem i lakše mi je da mu puknem restart jednom u nedelju ili dve dana čim malko uspori, ali da mi bar sve radi bez problema, nego da mi se restartuje i zamrzavu svaki dan, svako malo pucaju aplikacije i iskaču iz RAMa, nemam notifikacije ili imam polufunkcionalne aplikacije koje čak i kad dobiju neku funkciju pitanje je da li će raditi kako treba. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pshnd, pa zar nisi pre par nedelja uzeo neki Android? Je li moguće da već mora restart? :O
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Cuti kad ne mora hard reset, sta se zalis? :D
 
Radi i meni odlicno, samo sam prokomentarisao stari problem sa sms notifikacijama kod coveka kome ne rade i sta trenutno ljudi rade u MS-u, odmah poceo 3. svetski rat.

Sent from my m2 note using Tapatalk
krastavac, tako se i meni dogodilo jednom ili dvaput da pokrenem lavinu, i od onda pazim šta ću da kažem i kako. :-D
 
Svaka im cast za sms. Isti problem sam imao jos pre nekoliko meseci. Dok se vi d*****e sa beta Os-om, oni 'vataju pokemone na iphone i android uredjajima. Batalite Windows dok ne izbace OS kakav valja.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Ako je ovo "samo" onda šta bi bilo da nisi "samo" da li još treba u nazad da idem ili je ovo samo dovoljno. U čemu je poenta tvog posta ako ne da izazoveš samo neku reakciju. Poštujem ako si hteo nekom pomoći ali ja ovde to ne vidim.
 
Poslednja izmena:
Evo nečega što bi se moglo da je veliki plus MSa. Naime pisao sam već da moja gospođa koristi LG spirit lolipop od kad ja koristim L640, i šta se desilo u međuvremenu!?
Desilo se da je koristeći razne pretraživače na androidu , i ako sam je upozorio na neke stvari, uspela da aktivira neke usluge ( nehotice) pa je račun skočio za 3600din.
Uvidom u listing i intervencijom operatera, došli smo do zaključka da je u nekom momentu aktivirala neki od silnih pop-upova, koji iskaču ko blesavi u chrome pretraživaču i još nekim, i igranka je krenula!
Možda meni Edge po nekad zeza, u zadnje vreme vrlo retko, ali bar sam miran od dosadnih iskačućih prozorčića koji , eto čuda, nisu baš naivni po vaš novčanik.
Pamet u glavu!

Nemojte samo da krenete u priču odbrane ovog ili onog OSa ili dal neko zna da ga koristi ili ne, u pitanju je prosečan korisnik, koji mora da plati savršenost androida!
 
Nazad
Vrh Dno