Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tokom igranja need for speed odjednom se pojavilo ovo. HOST MIGRATION? Zna li se sta je sad pa to. Da napomene da me je prvo diskonektovao..
 
Host migration znaci da je user koji je zapoceo sessiju izasao iz igre i da se svi drugi igraci sada moraju zakaciti na drugog "servera".

U prevodu, igra nema dedicated servere. Verovatno te je izbacio iz igre jer nisi mogao da uspostavis konekciju sa novim serverom.
 
Cool za tebe, a što pričamo o tome kako tebi radi na pc-u ovde?
 
Pa navodno eto, "sredili" su frejmrejt na konzolama..not
i neki se javili kako pc verzija jos gore radi, pa samo da kazem svoje misljenje
 
Pa ti si se prvi javio kako na PCu najbolje radi i td. :D
 
Da rekao sam da nisu jos sredili framerate na konzolama da bi se imalo normalno iskustvo, i da je trenutno bolja varijanta igrati na PC-u ukoliko se naravno ima dobar hardver, ne znam koji dio nisi shvatio..sta sam ja to lose rekao
 
Meni uglavno radi super sada poslije zadnjeg patcha skoro pa zakljucano 60fps :)

Bilo bi "malo" bzvz da ne radi tako sa GPU-om od tricavih 600-tinak €. :d Skoro pa dve PS4-ke mogu da se kupe za te pare. ;)
 
Poslednja izmena:
Bilo bi "malo" bzvz da ne radi tako sa GPU-om od tricavih 600-tinak €. :d Skoro pa dve PS4-ke mogu da se kupe za te pare. ;)

Mozes da kupis i deset komada, i na svih deset ce fps u Assassins Creed Unity ici od 23-30 fps :D
 
17-30 sa poslijednjim patchom :/
 
Neki se ovde ponasaju kao da su oldgen igre uvek radile u savrsenih 30fps. :) Igara koje imaju dropove ce uvek biti, a ACU je makar ispeglao sve probleme osim ponasanje igre u bas velikim guzvama i bitkama. Da je igra izasla ovakva na launchu, malo ko bi se zalio.
 
Sreca pa je AC raspad posle prvog dela :d
 
Ja sam odustao kad sam prvi put video onaj hi-tech deo u kecu :D

Mada dobro su odradili neke stvari oko dizajna i "grafike" ovog puta, a igra je druga priča ...
 
Poslednja izmena:
AC II najbolji u serijalu, AC IV takođe odličan, ACU se još uvek gustira huehue...
 
Meni je EU nalog radio skoro pa celo vreme ali US psn je kod mene barem proradio tek sinoc u kasne sate od oko 2am i sada radi sve normalno bez ikakvog prekida.
 
Slabo je to, samo 60FPS na kartici koja košta kao dve plejke? Ja bih na tvom mestu bio vrlo nezadovoljan jer PC MASTER RACE standard je 144Hz/FPS ;).

Mozda i jeste slabo, ali eto ti nisi na mom mjestu, tako da budi zadovoljan sa 17frejmova, a ja cu se nekako muciti sa 60 ;)
I ne nisam fanboy ni jedne platforme, imam PS i igram se na njemu ali kvalitet igranja je ponekad bolji na drugoj platformi ;)
 
Poslednja izmena:
Hvala što si nam upotpunio prazničnu atmosferu, troluješ po forumu na temu gtx 980 > konzole više od 60 puta u sekundi, što je jako dobar rezultat.


To što nešto imaš nije besplatna ulaznica za ovakve postove, naprotiv, trebalo bi da ti je još jasnije da su besmisleni.
 
odgovaram drugu samo na komentar nije nikakvo trolovanje u pitanju, ako imas neki problem sa mnom stavi me na block i nastavi sanjati svoje snove, as simple as that.
 
PSN opet ne radi. Onaj trik sa MTU 1473 je resio problem.
 
Si siguran? Meni radi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno