Šta je novo?

Logitech mx performance

valdy

Slavan
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruke
1,499
Poena
210
Moja oprema  
Monitor
LG 34WK95U-W
Miš & tastatura
Logitech MX Master 3s, Logitech MX Keys & Pop Keys
Ostale periferije
Nuraphone
Laptop
Apple MacBook Air M1
Mobilni telefon
Apple iPhone 15 Pro
Pametni uređaji
Apple Watch SE 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Posto je moj g9x totalno prolupao,ne znam zbog cega i radi mi dvoklik s vremena na vreme,iako kliknem jednom,razmisljam da uzmem novi mis.

Mis mi iskljucivo sluzi za rad,photoshop / illustrator,surf...

Da li neko poseduje ovog misa iz naslova?da li je udoban?koliko baterija traje?

Mozete predloziti i neke druge,do 10k,mogu biti i zicni.Najbitnija mi je udobnost,da bude malo duzi i da moze da se podesava u mac osu.
 
Poslednja izmena:
Hvala.Pogledacu.

Ima li neko jos neki predlog?
 
Ja sam sa G9x presao na SS Sensei RAW i prezadovoljan sam. E sad, ukusi su razliciti :)
 
Problem je što na papiru ne piše datum.Ne znam kako mi je to promaklo prilikom kupovine,kad znam da je ovo banditska država.To sam odmah pogeldao,jer nisam siguran da li ga imam 2 ili 3 godine :)

Kontaktirao sam "zvaničan servis". Čekam da mi odgovore,al počinjem da razmišljam o novom i to ove steel serije,pošto mi odgovaraju po dužini,rade sa mac os...
 
Poslednja izmena:
Posto je moj g9x totalno prolupao,ne znam zbog cega i radi mi dvoklik s vremena na vreme,iako kliknem jednom,razmisljam da uzmem novi mis.

Radi dvoklik jer su zaprljani kontakti u mikroprekidaču - boljka bukvalno svih Logitech miševa nakon par godina. Tri od tri Logitech miša koje imam kod kuće su pokazala ovaj problem, nakon 4-5 godina doduše. Srećom, ovo se relativno lako popravlja ako si spretan sa šrafcigerom.

Ne kažem da drugi miševi nemaju ovu boljku. I dalje ću rado kupiti Logitech miš.
 
gledao sam kako da ga otvorim i nisam se snasao.Kapirao sam da je tako nesto u pitanju,pa reko nije skup servis.Kapiram da ga odnesem u prvi servis mobilnih telefona da mi to rese ili ako nadjem kompletan klip,da to sam uradim :)
 
Uz dužno poštovanje, ako si pokušavao da otvoriš miš i nisi se snašao, ne pokušavaj dalje sam.

Servis će ti verovatno ponuditi zamenu tastera, pa će ti to skupo naplatiti i staviti loš taster. Ne znam ko će se truditi da rasturi mikroprekidač i očisti limčiće iznutra kao što sam ja radio sebi.
 
Uz dužno poštovanje, ako si pokušavao da otvoriš miš i nisi se snašao, ne pokušavaj dalje sam.

Nisam se snašao,jer nisam našao šrafove.Sad videh klip.Glup :D

Ima da ga otvorim i očistim za početak,a ako to ne upali,odneću do servisa da mi zamene desni za levi klik :)

U kranjem slučaju moraću novi i to je to.Nemam živaca sa time da se bakćem,a imam trenutno neki logitech miš od laptopa dok ne skupim pare za neki iz Steelserije :)
 
Poslednja izmena:
upravo mi odgovorili iz servisa.Cena je 1000 dinara za oba klika,s tim sto ovi traju 10 miliona klikova.Garancija iz servisa 6 meseci.

Resen problem
 
Nazad
Vrh Dno