Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 Neo ili Sony M2 Aqua

Hurricane

Cenjen
Učlanjen(a)
15.05.2012
Poruke
144
Poena
170
Pozz.

Dvoumim se izmedju ova dva modela, planiram da ih uzmem preko mobilnog operatera, u istom su cenovnom rangu.
Svaki savet je dobrodosao i naravno, u obzir dolazi i neki treci model.
Tel. uglavnom koristim za surfovanje netom, slusanje muzike, youtube, igranje nekih "laksih" igara, fotografija i video snimanje...

Hvala unapred.
 
Nisam siguran da mogu da se slozim sa ovim. Prvo kad pomislim na samsung je touchwiz i to je ogroman minus. M2 akva sam imao prilike intenzivno 3 sata juce da testiram i telefon me je odusevio. Brz je ko metak, nema laga, zvuk preko fabrickih slusalica je odlican kao i preko zvucnika. Odradjen je odlicno, odlicno lezi u ruci i vodootporan je do 1.5m. Na papiru samsung ima samo bolji ekran ali ni na akvi nikakvu pikselizaciju nisam primetio. Jedino mi je krivo sto kameru nisam imao prilike da testiram po danu dok su u nocnim uslovima ok, nista spec uz napomenu da postoji gazilion efekata i stelovanja koje nisam probao. Da rezimiram, da uredjaj ima 720p ekran bio bi bomba uz opet napomenu da kameru nisam testirao po danu ali sigurno ima testova na netu koji obuhvataju ovo.
 
Poslednja izmena:
Prilicno. Neo je verovatno samo zbog toga bolji od obicnog S3.

Ali bolje od odluci po ekranu.. sta ti vise od ta dva odgovara, bitnije je nego ostale razlike. Ovih 0.5GB mozda neces primetiti ako ne koristis FB messenger ili nesto zahtevno :)
 
Nazad
Vrh Dno