Šta je novo?

mx100 256gb cudni rezultati bench testa

cimi

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
1,153
Poena
210
Pozdrav svima

Juce sam kupio mx100 od 256gb,zamenio moj stari Vertex3 60gb.Vertex mi je radio savrseno.Prikljucio sam ga u isti SATA port na isti kabl na kom je bio i Vertex.I ove sam dobio rezove.

10e0g8o.jpg


Sad rezulteti su odlicni,proverio sam na google sa drugim korisnicima ovog SSD-a osim u zadnjoj stavci.Tj 4k 64/32.Tu su mi za oko 100mb manji nego kod ostalih.Znam da ta stavka nema neke preterane koristi usvakodnevnom radu,ali prosto me nervira.

Sve sam podesio kao na Vertexu koji sam koristio 3 godine,ubacio nove cipset drajvere itd.

Jel imao neko nekad slican problem,i kako da se resi.Opet kazem ssd radi fenomenalno,ali mi ovo prosto bode oci.

Jedino resenje koje sam do sad nasao da se vrate win native achi drajveri,ali ni to nemam pojma kako da uradi.
 
Tako što obrišeš AMD-ove. Inače ni meni nije jasno kako se sa generičkim dobijaju bolji rezultati. Odnosno zašto AMD ne ume da napravi kako treba.
 
Ehhh sve bi to bilo lako kad bi ja znao kako da obrisem amd-ove cipset drajvere:D.Aj sad cu da izguglam ako nekaa dobra dusa ovde mi vec ne kaze;).Pa cu da probam sa nativnim drajverima da vidim jel ima razlike.
 
Ako je w7 onda verovatno: Start/Control panel/Programs and Features pa tu nadjes gde se natazi taj AMD drajver (po imenu kako se vec zove)...
Kako si ti mislio da bi se to moglo drugacije obrisati.
 
Pa nisam bas toliki tantus:d.Nece tako_Obrisao sam tu obrisao sam sve ati foldere.I opet kad udjem u as sdd stoji mi amd sata ok.

Zato sam pitao.
 
Device manager> Desni klik na sata kontroler> Update driver software> Browse my comp...> Let me pick...> i sa liste odaberes Standard Sata kontroler> Next> Restart
 
Probaj 14.2 drajvere, izgleda da su OK. Isti mi je skor kao i sa MS drajverima.
 
Sad da ne otvaram novu temu.

Imam Kingston HyperX 120 gb, ahci sata 2 na fm2 ploci i koliko god laik bio, sto se tice posmatranja ovih rezultata meni se ovo ne cini kao nesto najbolje (vjerovatno jer su na sata 2), ali opet rekoh da provjerim da li je to tako ili ne? Evo rezultata:

al je sporoPNG.PNG
 
Nazad
Vrh Dno