Šta je novo?

Zamena projzvoda u prodavnici uz doplatu za drugi? Da li se neko sa ovime sretao?

dule020

Slavan
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruke
1,022
Poena
245
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 7800X3D i H100i V2
Matična ploča
ASUS ROG Crosshair X670E HERO
RAM
2x16GB CL30 G.Skill 6000MHz
GPU
Asus Strix 3080 White V2 LHR
Storage
SSD: 250GB 850Evo M2: 1TB 970Evo M2: 2TB 980Pro
Zvuk
Logitech G633
PSU
Corsair RMi 1000
Kućište
CoolerMaster H500P
Monitor
LG 34UC79G 21:9 2560x1080 144Hz
Miš & tastatura
Logitech G502 i G815
Mobilni telefon
Samsung S23 Ultra
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ovako imam Asus Sabertooth 990 FX R2.0 kupljena prosle godine. Poloca je u garanci jos 4 godine. Otisla mi je integrisana zvucna karta posle 3 meseca od kad sam je kupio. Nisam zeleo da je saljem u serevis jer mi je neophodan racunar za rad svaki dan pa sam vec kupio zvucnu kartu koja je bolja nego integrisana (Asus Xonar DGX). I sad posle godinu dana ispala mi kombinacija da predjem na Intel platformu i interesuje me da posaljem plocu kod njih i oni naravo utvrde da je otisla zvucna i naravno za to treba da salju potpunu novu (jer taj kvar ja mislim da ne mogu oni da poprave) pa me interesuje da li ja mogu da im kazem da zelim zamenu za CPU uz moju doplatu? Isto me interesuje posto u svakom slucaju dobijaju novu (ili dobijam novu) da li ce plocu ceniti kao novu mislim njenu cenu kao kad je nova i na razliku izmedju cene od CPU i ploce ja da doplatim za CPU. Inace u win win-u je kupljena i interesuje me da li je neko radio ovo i kakva su iskustva i da li je uopste moguce da znam dal uopste da uzimam ovu plocu sa Intel CPU-om ?
 
U sustini imaju pravo da ti daju samo zamensku plocu, verovatno istu jer je imaju na stanju. Ako je ne budu imali na stanju u winwin-u mozes da uzmes bilo koji drugi uredjaj po ceni sa fiskalnog racuna ili da doplatis za bolji.
 
U sustini imaju pravo da ti daju samo zamensku plocu, verovatno istu jer je imaju na stanju. Ako je ne budu imali na stanju u winwin-u mozes da uzmes bilo koji drugi uredjaj po ceni sa fiskalnog racuna ili da doplatis za bolji.

A zar mogu u startu da trazim zamenu jer da zelim da mi to srede ja bi odavno poslo, nego vec zelim da uzmem procesor i naravno da doplatim to me interesuje, jer ako se mene tice oko zamene ploce ja bi im slao pred istek garancije :d (za narednih 4 godine)
 
Nazad
Vrh Dno