Šta je novo?

HTC 516 DUAL SIM vs. Samsung CORE II

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
U mtsu uz mix m gotovo po istoj ceni ,pa mi treba vasa pomoc ,tj. za sta bi se vi pre i zbog cega odlucili ?

Hvala ;)
 
Ja bi pre htc koji ima veci ekran sto je po meni prednost. 1gb rama a samsung 768 i po meni lepsi dizajn. Core 2 bi trebalo da ima malo bolju bateriju i ima kit ket. Ne znam jel 516 dobio apdejt. Ti procackaj oba telefona pa odluci koji ti vise odgovara
 
Da l jedan odgovor od 130 pregleda ... :/

@rock
Tako nekako sam i ja razmisljao al rekoh da mozda nema nekog ko poseduje neki od telefona pa i da podeli utiske ovde ...jedno je teorija ,u praxi mogu da se pojave mnoge problematicne stvari ...tipa kamera 8mpix ,ali dzabe ako joj je AF kao da ga nema i slicno ...
 
HTC Desire 516, jednostavno ako kupujes neke low-mid range telefone bezi od Samsunga ko djavo od krsta. TW i ostali bloat krsevi... Sve u svemu, probao sam HTC mogu reci da sam prezadovoljan, kvalitetan ekran, brz odziv, nisam primetio nikakvo seckanje, velicina bas kakva treba da bude...
 
Od ta dva HTC 516, mada bih ti preporucio da uzmes MixM tarifu po pola cene (+ ne placas ~130 dinara mesecno 3G mogucnost) bez telefona, a da telefon uzmes negde drugde po manjoj ceni. Ima puno radnji koje daju na odlozeno placanje i ispadne ti znacajno jeftinije bez gubljenja opcije odlozenog placanja.
 
Eee pa nisam znao da je samsung tako los u srednjoj kategoriji :/
A @toxicm to je i neka moja racunica ,ja sam uzeo 50%off ,ali to mi je za neki rod i tesko da ih ubedim u suprotno jer njima odgovara da to plate tako na sto vise delova ...hvala na predlogu ;)
 
Samsung je po meni sada preskup i los u svim kategorijama, ali u toj srednjoj (i u nizoj) je ubedljivo najgori izbor.

Pa to bas kazem za odlozeno placanje, imas npr. Logic shop koji daje na 6 mesecne, Handy (koji je malo skuplji) koji daje na do 12 mesecnih rata, Winwin na do 12 (mislim, ja sam kod njih uzeo na 7 rata, ali moze i na vise) i jos par prodavnica. Svi oni daju na cekove i na ostale vidove odlozenog placanja. Obicno moze znacajno bolji telefon da se uzme za iste pare ili takav isti za manje.
 
Hvala na savetu :)
Samo ne kapiram je li moguce da htc u winwinu i emiju kosta doplata 14300 uz mix m ,a uz istu tarifu u mtsu svega 4500 o_O ?

Ne znam kako ide to uz tarife u prodavnicama, mozda tako mozes 50% cene da uzmes?

Edit: Izgleda da ipak ne moze. Ne kapiram bas kakav oni dil imaju sa provajderima...
U prodavnicama se isplati da uzimas jedino ako ides na 50% popusta u MTS-u jer cena polovine ugovora + 120 dinara mesecno za 3G ispadne znato veca posle 24 meseca od cene samog telefona. To mozes i sam da izracunas.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno