Šta je novo?

Pitanje

Petar97

Poštovan
Učlanjen(a)
12.09.2014
Poruke
37
Poena
54
Zdravoo
Naime,kupio sam novi laptop
e sad temp procesora ne prelazi 50 stepeni,hard je od 22-36..
Da li bi nesto znacilo ako mu kupim ono postolje za hladjenje,evo slika gde se vidi da ima samo jedan otvor pa ne znam dali bi mi uopste trebao kuler(dal bi mogao nesto da ohladi)..Jedino bih postolje mogao da koristim kad surfujem u krevetu :D
asus.jpg
Pozdrav!:,,:
 
Neko pametan je nekad rekao da postolje sluzi da bi se spustila temperatura ostalih komponenata nevezano za procesor, graficku karticu, hard disk itd... I samim tim im se produzio zivotni vek. Tkd mozda bi eventualno spustio temperaturu za koji stepen u zavisnosti od postolja koje uzmes, ali bi produzio zivot svom lt time sto bi spustio temp ostalih komponenti. P.s naziv teme je bas cool :D :p
 
Neko pametan je nekad rekao da postolje sluzi da bi se spustila temperatura ostalih komponenata nevezano za procesor, graficku karticu, hard disk itd... I samim tim im se produzio zivotni vek. Tkd mozda bi eventualno spustio temperaturu za koji stepen u zavisnosti od postolja koje uzmes, ali bi produzio zivot svom lt time sto bi spustio temp ostalih komponenti. P.s naziv teme je bas cool :D :p

Hvala na odgovoru,naziv teme nije bitan :D
Koje bi mi ti postolje preporucio? :eyebrows:
 
Stvarno si ga ustrojio nazivom teme :)

Ako pazaris pad, a trebao bi, obavezno laptop ponesi sa sobom pa onda tamo stavi vidi kako stoji itd, neka se postolja bas ne "gadjaju" sa gumenim distancerima na notebookovima.
 
Nazad
Vrh Dno