Šta je novo?

Povecanje memorije

Miki Zmaj

Poštovan
Učlanjen(a)
08.12.2014
Poruke
47
Poena
54
Imam telefon imam i root moze li se nekako povecati memoriju ako imam jedan gigabajt da dobijem pet gigabajta primer.
 
Mislis na RAM ?
 
Neki su mi rekli na drugom forumu da moze ali da je uredjaj rutovan
 
Ona se ne poveca vec se samo oslobodi brisanjem sistemskih aplikacija mada ako si znao da ga rutujes sigurno bi i to trebao znati. Tako da ti ne verujem ni da si ga uopste rutovao pogotovo sto imas 9god.
 
Можеш да имитираш унутрашњу меморију на sd картици преко Link2SD.
 
da,bas to,da se instaliraju aplikacije na SD karticu.... neke mogu komplet,a kod nekih ostane mali delic na internoj... ili je i to skorije ispravljeno,odavno nisam koristo...
moras da rutujes telefon,drugacije ne moze
 
Kako to mislis da "imitira"? Jel to podrazumeva da bilo sta da se skida/instalira bude odmah prebaceno na sd karticu?

Ако мислиш на оно што већ постоји на Андроиду, да пребациш део апликације на sd картицу, онда није то.
Ово ради тако што се одвоји простор на картици (направи се ext2 или ext4 партиција) и онда на тај део меморије могу да се инсталирају апликације као на системску меморију.
Брза картица је пожељна, мада није неопходна.
 
e,da,tacno,to je najbolje, particionise se kartica,napravi se ext2 ili 4 i tu se stavlja sve od aplikacija
 
Ако мислиш на оно што већ постоји на Андроиду, да пребациш део апликације на sd картицу, онда није то.
Ово ради тако што се одвоји простор на картици (направи се ext2 или ext4 партиција) и онда на тај део меморије могу да се инсталирају апликације као на системску меморију.
Брза картица је пожељна, мада није неопходна.

To sto si odgovorio, na to sam mislio :D Samo sam ja drugacije rekao, pogresno, hteo sam da kazem "odmah instalira", "prebaci" mu dodje isto kao na klasican nacin.
 
Nazad
Vrh Dno