Šta je novo?

DC-HSPA+ modem

Masinist

Slavan
Učlanjen(a)
14.06.2006
Poruke
767
Poena
345
Zdravo !
Interesuje me da li ima negde da se kupi SIM FREE DC-HSPA+ modem (download do 43.2 Mb/s) ?
Mozda moze i sa MTS-a
Primer: HUAWEI E3251 (od ovog proizvodjaca ima jos par modema koji ispunjavaju ovaj uslov a ima i drugih proizvodjaca)
 
To bi i mene zanimalo jako.
 
Vidim da je na alibabi za 36 $ sto je OK cena, ali treba cekati 46 dana !
:-(

Moze i neki od 21 Mb/s
 
Bilo ih je gomila na KP, a od kad se rasprodale mTel kartice, odose i oni:(
 
Ako neko narucuje preko alija, nek naruci i meni 1. Pare sam vec odvojio. :)
 
Ako neko narucuje preko alija, nek naruci i meni 1. Pare sam vec odvojio. :)

Bez velike ugradnje? :D (izvini, morao sam :))

Ne isplate se inace, kod nas je E3251 bio po 2000. Ima ih sigurno jos dosta sa MTSa tu i tamo. ovo je samo kome se ne ceka.... hmm, u stvari cekace ionako;)
Sa Alija nema sanse pre kraja januara da stigne.
 
Ne vidim razlog zasto bi neko prodavao svoj primerak, kad nema nista bolje i brze u ovom trenutku ... Tako da sa te strane nisam optimista.
 
Zato sto ima onih koji dobiju po 100 komada za 1RSD :) (ko je imao prilike da vidi oglase neke, shvatice)
 
Eh sto nisam jedan od tih srecnika :d
(morao sam :D )
 
Nasla mi poznanica iz MTSa modem !
:)
Ali nema vise - pitao sam, u stvari ima za 7 500 din !
E sad, kad ubacim moju MTS karticu iz fona on trazi PIN kod, ko i u fonu, i radi !
Kad ubacim Mtel karticu, pise: Kod za otkljucavanje: (10 pokusaja)

Koja je fora, sta treba da se uradi ?
Probao sam i PIN i PUK kod i broj fona i dalje ne znam...
 
Modem ti je zaključan na MTS mrežu. Moraš da ga dekodiraš.
 
Ja se ne slazem.
 
Evo uzecu ti ja. Na Aliju je 20$, a za tebe samo 60$.
 
Za te pare mogu da odem, prespavam tamo i vratim se iz Crne Gore. Ali ljudi su stoka..
 
Malo ce teze u MTSu ga podici za tu cenu :) Sem ako nema vezu, u kom slucaju ga je mogao podici za 1RSD :)
Nego, kad se uzima kod MTSa modem, jel' vaze nize cene Net paketa, ili vazi ona puna cena?? Skroz mi je nelogicno ovo drugo.
 
Daj 60e, polazim prvim busem. Ozbiljno.
 
Javicu ti se po ovom pitanju, samo cekam da se dogovorim sa poslovnim partnerima. Bice posla i za tebe, svakako. Uvek mi zatreba neko pouzdan da mi odradi tako neki poslic. :)
 
Ni google te ne razume.

22.png
 
Nazad
Vrh Dno