Šta je novo?

Šta izabrati kao poslovni telefon iz mts ponude?

onua

Slavan
Učlanjen(a)
14.12.2007
Poruke
1,125
Poena
350
Drugari treba mi pomoć. Treba da poručim telefone za firmu iz mts ponude. Obavezan je Android i touch screen. Fond je oko 35.000,00 po telefonu. Mislio sam G2 Mini ali nisam siguran da je to pravi izbor?! Šta vi mislite? Android je obavezan zato što koristimo Google aplikacije, dokumenti, mape, gmail...
 
Možda M2 Aqua ako možete da se pružite još 2k po telefonu,mislim da je bolji izbor. Bezobrazno su skupi
 
Uz koji paket??
 
Nema paketa, poručuje se po njihovim preporučenim cenama.
 
S4 ako ti budzet 35 k po telefonu nema sta da razmisljas.Kod mene su u radnji novi 310 evrica.
 
Cekaj stvarno ces kupiti telefon po njihovim cenama? Postoji neka caka ili...
 
Da, telefoni su na poklon od mts, limit je 35k po telefonu.
 
Maloprodajnim iz MTSa? Huh?
Aaaa. Ne placate ih:)
m2 aqua onda od Androida. Mozda t3, ne mogu da gledam cene ovako random.
 
Poslednja izmena:
M2 aqua nema u ponudi u mts poslovni korisnici... Vi gledate fizička lica...
 
A zasto lepo ne izbacis sta imas u toj cenovnoj ponudi kako bismo mogli da ti damo neku preporuku? Ne znamo sta imate u ponudi od mts-a kao sluzbena lica niti koji telefoni su vam telefoni ponudjeni u tom izboru... Random pitanje random odgovori... :/ Mozemo da lupimo 10 modela...
 
Sad su mi javili da G2 mini nije više aktuelan i da tražim nešto drugo... Predlozi? Kakav je ovaj LG Fino?
 
Pa ima m2 aqua u ponudi, i to na ovom linku sto si ti postavio...
 
Ja sam gledao pre koji sat taj link, i podosta je izmenjen sada, tj. ima dosta novina uglavnom.

M2 aqua definitivno. Bas su stavili neku cifru gde uopste nemas izbora... sve sto vredi je dosta preko, a iskreno mislim da vise vredi da se uzmu dva Desire 200, ili dve L630DS umesto jednom M2 aqua, da daju :)
 
Kad sam gledao, bio je skuplji! :) Stvarno dobar ako moze njega.
 
36000 je problem, rekao sam vam da je 35000 limit po telefonu. Uzeli smo LG Fino da probamo 3 komada pa ćemo videti.
 
nije valjda ta jedna hiljada toliko nepremostiva, ne možeš da doplatiš nešto...? šteta, nebo i zemlja su telefoni
 
Verovatno je to MTSova fora, prilicno su striktni za takve gluposti :( I za firme! (naravno, ako se nemaju vezice)
 
Nazad
Vrh Dno