Šta je novo?

Problem sa nekim sajtovima

Ne radi mi gsmarena, od hak. napada koji se desio pre par dana/nedelja.. sajt je prso, homepage nece da ucita (koristim wf/chrome i norton NIS 2014). Sve ostalo otvara, njihove vesti, blog i ostalo ali homepage nema sanse.. verovatno je Norton nesto blokirao a ne mogu da izvalim sta i kako pa da vratim da radi. Ima li resenja?
 
^ to sam prvo probao.. al' ne vredi.
 
Izbrisi Cached Web Content. (Advanced -> Network)

Ako ne popravi, onda ti jos ostaje da brises istoriju sto opet ne garantuje resavanje problema. :D
 
Ne radi mi gsmarena, od hak. napada koji se desio pre par dana/nedelja.. sajt je prso, homepage nece da ucita (koristim wf/chrome i norton NIS 2014). Sve ostalo otvara, njihove vesti, blog i ostalo ali homepage nema sanse.. verovatno je Norton nesto blokirao a ne mogu da izvalim sta i kako pa da vratim da radi. Ima li resenja?

Verovatno ti je ostao keširan stari DNS record.
Piši u command promptu "ipconfig /flushdns" bez navodnika
 
Poslednja izmena:
Upravo sam povezao desktop preko ovog Wi-Fi USB adaptera:

usb-n.jpg


Isto se ponasa kao i preko kabla. Govori li vam ovo nesto?
 
Samo da javim da sam u medjuvremenu probao Linux sa CD-a, preko Firefox-a sve radi ok, otvara stranice najnormalnije koje su meni na 8.1 inace usporene.
 
Znaci Windows ti brljavi, reinstalacija ce sigurno pomoci. Samo nadji neki noviji .iso koji vec sadrzi update-ove.
 
Nazad
Vrh Dno