Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

I meni je ovo primetno bolje od Tomb Raidera, ali razlika sigurno nije toliko velika koliko bi ti zeleo :).
A osim toga i TR se ludacki dobro prodao - 8.5 miliona (uz milion verzija doduse i steam rasprodaje od 5$), dok je ceo Uncharted serijal na 17 miliona.

Doduse, ukoliko novi TR bude vise vukao na starije delove (mala sansa, ali nada umire poslednja), nije iskljuceno da mi se svidi vise od U4.
 
Poslednja izmena:
TR postoji na 17 platformi, Uncharted na jednoj, a pricati o razlici bilo kog aspekta igre mislim da je neumesno :) Sto je najgore, svaki put dam sansu svakom novom Tomb Raideru, jer ostaje ona nostalgija prvog dela jos sa PS1, ali ne predjem ni dva nivoa, dok svaki Uncharted prelazim iz komada, i ne zato sto sam to planirao. Za mene, to jeste velika razlika.
 
Poslednja izmena:
Što je najjače, taj broj prodatih primeraka više nije indikacija kakav je bio nekada. Danas ima zilion rasprodaja na kojima se igre kupuju masovno, naročito na PC-ju, i to tek kada im vrednost padne na 5-10 dolara. Tako da uopšte ne mora da znači da je igra od npr. 4 miliona prodatih primeraka donela manju zaradu od igre koja se prodala u 8 miliona primeraka. Osim toga, Tomb Raider je, ako se dobro sećam, AMD davao uz svoje grafičke, a on ključeve za Tomb Raider sigurno nije plaćao po punoj ceni.

Sećam se da su se čak bunili u samom početku da su prodali igru u 2-3 miliona primeraka u prvim mesecima, kada je zarada najveća, i da maltene ništa nisu zaradili, tako nekako. U svakom slučaju, bili su nezadovoljni Tomb Raiderom. Kapiram da je ova razlika od 4-5 miliona primeraka došla od 10 rasprodaja kada se prodavala za 2-4 evra na Steamu. A tu nije lova.
 
Sećam se da su se čak bunili u samom početku da su prodali igru u 2-3 miliona primeraka u prvim mesecima, kada je zarada najveća, i da maltene ništa nisu zaradili, tako nekako. U svakom slučaju, bili su nezadovoljni Tomb Raiderom. Kapiram da je ova razlika od 4-5 miliona primeraka došla od 10 rasprodaja kada se prodavala za 2-4 evra na Steamu. A tu nije lova.

Lose se secas, takodje ovo sto si napisao moze da se napise i za bilo koju PC igru.
TR 2013 se NAJMANJE prodao za PC, igra je najveci uspeh dozivela na konzolama, tako da je ovo suplja prica. Igra je postigla veliki uspeh a vest o prodatih preko 8.5m primeraka je iz aprila ove godine, TR 2013 je najuspesnija igra u fransizi i nijedna druga iz serijala se do sad nije prodala u tolikom broju.
 
Poslednja izmena:
Takođe, u sećanju mi je ostalo da se na konzolama prodavala po 40, a ne 60 dolara? Ili se i toga loše sećam? :)
 
Ok, znachi dogovorili smo se da su TR i Uncharted tu negde za Stivi Vondera :d
 
Pa i treba da radi u 30fps, svaki je do sad radio :)
 
Kazem ja lepo da ce ovo raditi u 30fps.

Uncharted 4 single player will be 30FPS, multiplayer will be 60FPS, says Naughty Dog.
https://twitter.com/shinobi602/status/611244544349335552

Bah, ja i dalje ocekujem da gadjaju 60 fps-a. Pokajace se posle izlaska one kolekcije najesen jer bukvalno svaka igra od TLOU remastera ce biti 60 fps-a i ovo ce biti primetan "downgrade" za fluidnost i ono sto su i oni sami pricali jos od porta TLOU-a.

60 fps u multiju ce bas da odskace, Killzone SF je isto imao 60fps multi ali single player po defaultu nije bio zakucan an 30 fps-a i imao je "PC fps" :p i nije se bas toliko odskakalo, ali ovde ce.
 
Nije neki off, ali i jeste, Uncharted Collection, bese nece imati MP ?
 
Da, to za U4 MP Betu sam znao.

Prvo sam se razocarao jer nisam uopste igrao ni jednu igru iz kolekcije, ali posle ono, prezalio sam...
I bolje mi je, taman necu provesti stotine sati pred ekranom :D
I ovako treba preci 3 kampanje, i to poznavajuci me, mozda i vise puta, i druga stvar, U4 stize uskoro posle toga.

Izdrzace se...
 
Nije toliko duga igra, a toliko je zanimljiva da se apsolvira za dva dana. :)
 
^ I sve to na "nejakom" PS4 hardveru. ;)
 
But, but, PC ima jaci hardver, kako to sad....nemoguce :d:d:d
 
Sa tehničke strane i nije baš nešto impresivno.
 
Takođe, u sećanju mi je ostalo da se na konzolama prodavala po 40, a ne 60 dolara? Ili se i toga loše sećam? :)

Mene je izašla 30€ na Launch-u za PS3. Kasnije uzeo i Definitive PS4 Limited verziju za 33€, isto cena na launch-u ;). Igra je bila primetno jeftinija od ostalih.
 
1. jula ce na Naughty Dog-ovom twitch kanalu biti prikazana kompletna E3 sekvenca igre, znaci i sve posle mosta za sta svi koji su to videli tvrde da je najbolja akciona sekvenca koju su videli do sada bilo gde. :)
 
Pa i ono prikazano je najbolje od svega vidjeno bilo gde :)
 
Daleko od toga. :):)
 
DANAS U 20h ce Naughty Dog na svom twitch nakalu streamovati KOMPLETNU E3 sekvencu igre. Znaci i posle mosta.
twitch.tv/naughtydog

This cannot be missed!
 
^
GIF-anxiety-excited-freaking-out-Kristen-Wiig-my-god-oh-my-god-OMG-shocked-GIF.gif
 
Ajmo Borise dizi hajp, kraljica na kraju videa. :D
 
Ne znam da li cu moci da gledam live, ali cim izadje neki klip (legit) postavite ga ovde.
 
Script simulator. :d
I posle kazu Lara Rambo prezivljava sve i svasta, inace brojao sam, za 10-ak minuta je pobio preko 50 ljudi i izbegao sigurnu smrt 6 puta.

E da i streaming je najverovatnije bio 360p.
 
Nazad
Vrh Dno