Šta je novo?

Uncharted 4: A Thief's End

Ninoslav

Slavan
Učlanjen(a)
07.11.2008
Poruke
2,776
Poena
405
Moja oprema  
Tablet
iPad Pro 11”
Mobilni telefon
iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch
Pristup internetu
  1. Optički internet
[YOUTUBE]Ow2cL-pp6p8[/YOUTUBE]
 
Jbt sad skinuh ovaj video 2 i kusur gb i kad uporedim sa yt snimkom nigde blage veze. Jel moguce da ga toliko ispere. Ovo je bar za moj pojam remek delo. Od animacije lika do sitnih detalja. Jes da pojedini elementi mogu biti jos detaljniji i realniji ali ovo je cista 10tka. Jedino je problem dan izlaska :(
 
jel se zna datum izlaska s obzirom da nalećem samo na uopšten info da izlazi 2015. godine?
 
[YOUTUBE]Vpm9FEKO9vs[/YOUTUBE]

Uncharted 4: A Thief’s End Takes Place Three Years After Uncharted 3

With the announcement that the February 2014 cover of Game Informer will feature Uncharted 4: A Thief’s End, a few details have been revealed about the game, including the fact that it takes place three years after Uncharted 3: Drake’s Deception.

In a Thief’s End, Nathan Drake is searching for a mythical pirate utopia in Madagascar, and he’s joined by his long lost brother, Sam, who is played by Troy Baker. Within the February 2014 issue, we’ll learn about what Nathan’s been doing in those three years and why he’s back to his treasure-hunting ways.

As part of the video you can see above, Game Directors Neil Druckmann and Bruce Straley, as well as Nolan North, Troy Baker, and other members of Naughty Dog discuss Uncharted 4, with some key quotes below:

Druckmann: “Trying to take everything Nathan Drake has done – and who he is – and trying to find closure for that story, that’s really challenging.”

Straley: “We’re not going make it too dark. Everybody calm down, just take a breath. We’re retaining all the light-heartedness – it’s Nathan Drake!”

Druckmann: “This is the Uncharted we feel like we want to make and the culmination of everything we’ve learned on Uncharted and The Last of Us.”
 
I ja isto. Svaki put kad gledam film ja se zgrozim kako to sve secka u 24 fps :d U bioskopu trazim da mi vrate pare za kartu :d:d
 
Poslednja izmena:
Bas bih voleo da izbace U4 u 24fps :).
 
Pa u toliko ce da ide, sa po nekim padom na 20. :D
 
Fenomen je kako se gomila ljudi ne pomera iz mesta, i to na tehničkom forumu :d Nije ni čudo što je sve oko nas krš :d
 
Poslednja izmena:
Mogli bi makar neku kolekciju prva 3 dela (+ Golden Abyss) da nam udele.
 
Naravno. Kvalitet na nivou TLoS i kupujem po 60e.
 
Kakvi su prevaranti, umesto da izbace kao sav posten narod u novembru, uzmu pare, a onda rokaju patcheve :d
 
TR kao Tomb Raider ? :) Ja da sam na njihovom mestu sacekao bih godinu dana posle U4, ko ce to da kupi u isto vreme :d
 
E moj ti, TR fransiza je institucija i ime za bilo koju Uncharted igru. da nije bilo Tomb Raider-a ne bi ti odigrao nijedan Uncharted.
C,c,c sta su ti Sony fanboys... :S::lupko:
 
E moj ti, TR fransiza je institucija i ime za bilo koju Uncharted igru. da nije bilo Tomb Raider-a ne bi ti odigrao nijedan Uncharted.
C,c,c sta su ti Sony fanboys... :S::lupko:
Prosli TR je toliko licio na Uncharted, da je to neverovatno. Dobra je bila igra, ali to TR-a videlo nije
 
Dobro je kad Uncharted lici na nesto do sad nevidjeno. ;)
 
Naravno, da nije bilo Tomb Raidera svet ne bi postojao...kakve cu sve gluposti procitati ovde...
 
Ne znam kako si dosao do tog zakljucka stvarno, na osnovu mog posta sigurno nisi.
 
Nazad
Vrh Dno