Šta je novo?

HTC One M9

Da izbace onaj branik sa htc logom ispod ekrana i vec bi bio veliki plus, da nista drugo ne menjaju.Ovako ako dodaju jos i taj senzor, najbolje da dodaju i fizicku tastaturu ili numericke tastere, antenu na izvlacenje i kabl vezan za kutiju sa akumulatorom za poneti.

Od sada moj novi kriterijum za buduci fon-da NEMA sugavi senzor za otisak prsta.[emoji1]
 
Veca/kvalitetnija slika:

B8cIdk3CYAEzATg.png:orig
 
Ali sto dugme nece imati funkciju home dugmeta :) strah od tuzbe ? :)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1422460024780.png
    uploadfromtaptalk1422460024780.png
    187.7 KB · Pregleda: 245
  • uploadfromtaptalk1422460031626.png
    uploadfromtaptalk1422460031626.png
    167.9 KB · Pregleda: 241
Poslednja izmena:
Verovatno je google naredio da svi telefoni moraju da imaju onscreen tastere, pa zbog toga ispašta jadni htc :mad:
 
Pa to je poznato odavno, ja bih rekao da se to zove lose planiranje.
 
A sljamsung moze opusteno da fura sta hoce?
 
apropo senzora za otisak prsta i sl, apsolutno me ne zanima veci model, nego standardni, a on senzor nema. Licno, vjerujem da evleaks nije omanuo i nije se vratio iz penzije bez razloga :D
 
Sta li pokusavaju sa te dve kamere od 20mp. Mislim ako je trac istina..
 
Sto reče neko na gsmareninom forumu - a što nisu išli na 10 mp ultrapixel kameru. Sa OIS - to bi bio pravi potez. Jer ovoj kameri najviše fale baš megapixeli, sve ostalo je manje-vise ok.
 
Rece vojkan da bi takva kamera bila ogromna,to jest telefon bi imao ogromnu grbu
 
a i toj kameri najmanje fale megapixeli :D
 
Ako će biti ovakav final, onda boli koliko je ružan u odnosu na m7 i m8..
 
Zivecu u uverenju da ovo nije pravi m9 :(
M9 mi je bio jedini favorit za kupovinu, medjutim vec vidim da ce se cekati novi One+ ili N5 2015 :)
 
sta ti je n5 2015? Nexus 5? Toga nece da ima :p
 
Ma bece nexusa ali ga treba docekati. :) nadam se da ce biti max 5.5 incha

Mada mozda google sve kocke baci sada na ova trzista u razvoju i androidone. Sa googlom se nikada ne zna.
 
do sada je uvijek bio samo 1 nexus, bez edicija za ovu i onu godinu... Ja jos ni Nexus 6 nisam vidio uzivo, a i generalno nista od Motorole u zadnjih par godina (u Podgorici sam), mada mi je sad jedan od najpozeljnijih telefona Moto X
recimo ova kombinacija
Motorola-Moto-X-2014-6.jpg


za ledja, vece zlo ce biti ako standardna hima bude imala otvor za kameru kao onaj prototip
htc-one-m9-plus-hima-ultra-2.jpg


sa druge strane, ne kapiram bas sto se dize frka, izgled je skoro isti kao na m7 i m8, samo sto su promijenili oblik i velicinu otvora za kameru. Sta je jos promijenjeno, pa je hima dno, a m7/8 primjer ljepote? :trust:
 

Prilozi

  • Motorola-Moto-X-2014-6.jpg
    Motorola-Moto-X-2014-6.jpg
    778.6 KB · Pregleda: 153
^ ma preteruju ljudi, kao da sad ima nesto posebno tu da se menja. I ja mislim da htc M7 ima jedan od najjacih dizajnova :d od svih telefona do sada i da M8 izgleda (malo) losije (ona zaobljenost zbog boljeg lezanja u ruci) ali eto, tako je. Mozda ova kamera bode malo oci ali sigurno mnogo manje od ocajnih detalja na samsung telefonima od S3 do S5 koji je prosto sampion uzasnog dizajna tj nekih detalja.
 
Uh. Ja sve mislio tokom aprila..

Edit:
Sada gledam s5 izasao u aprilu a m8 u martu,tako da..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno