Šta je novo?

HTC One M9

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,709
Poena
975
posto mnogo ocekujem od ovog moba dacu sebi za pravo da otvorim i temu :D

http://www.phonearena.com/news/HTC-...-flagship-should-be-launched-in-March_id63506

However, according to @upleaks, the display is a 5-inch 1080p one, while the processor will be a 64-bit Snapdragon 810 (with four cores clocked at 2.0 GHz, and four cores clocked at 1.5 GHz). Other features may include VoLTE, 3 GB of RAM, a 20.7 MP rear camera, and a 2840 mAh battery. Interestingly, the front-facing camera could be either a 13 MP one, or a 4 MP UltraPixel one. The new handset is expected to run Android 5.0 Lollipop with Sense 7.0 UI.

It’s said that there will also be an HTC Hima Ace - a more affordable version of the flagship made for China (and featuring dual SIM support).

http://www.phonearena.com/news/HTC-Hima-to-have-Windows-Phone-version_id63546
ako bude istina za win verziju to ce biti odlicno.
 
Biće napljuvan jer ima "samo" 3GB ram memorije i ekran "male" rezolucije :)
 
Ako izbace HTC logo spreda, suze ivice sa strane a pogotovo gore i dole i naprave ga da vise lici na prvi One nego na M8, bice super smartfon.
 
Ma kada bi se setili da rupice dole od zvucnika izbuse tako da iscrtaju htc logo to bi bila pobeda.. Em imaju logo napred em smanjene bezele
 
Poslednja izmena:
Daj da im pismo napišemo [emoji1]
 
Još kada bi HTC imao pameti da ubaci neki brutalnu bateriju od 3500+ mah, da konačno neko probije 10h sot-a uz 48h upotrebe, oduvali bi konkurenciju. Zašto da baterija bude samo adekvatna kada može da bude vanserijska?
Eh, čovek može da sanja. :)
 
Sta ce vam 9h sot na 48h. I kao da je toliko tesko da se mob zakaci na punjac kada odete na spavanje ? Po meni i vise nego dovoljno da mob izdrzi 24h i oko 6h sot uz prosecno/zahtevnije koriscenje.
 
Sta ce vam 9h sot na 48h. I kao da je toliko tesko da se mob zakaci na punjac kada odete na spavanje ? Po meni i vise nego dovoljno da mob izdrzi 24h i oko 6h sot uz prosecno/zahtevnije koriscenje.

Mene lično mnogo smara kada moram da punim telefon svakog dana, a još više kada baterija traje dan i po, onda zaboravim da ga napunim pa kuburim sa tim. Zato sam i rekao 48h uz 10h sot-a, to mi je tačno za punjenje svaka dva dana. :)
 
Bice ovo odlican telefon.Ja ipak ostajem na m8...ko ima m7 ovo je logicak korak naprijed :)
 
Nemoj pricati unapred :) htc zna da iznenadi
 
Bojim se da kad izađe neću imati šta da jedem 2 meseca al ću ga kupiti :S
 
Ako ce ici na s810 onda bolje tako. Mada postoji rizik da ih s6 oduva,mada cenim da ni on nece izaci pre poslednjih dana feb
 
HTC Hima

Demension: 144.3 x 69.4 x 9.56 mm

Snapdragon 810 2.0GHz Quad-core + 1.5GHz Quad-core

3GB RAM

5″ FHD Display

Supports VoLTE(Voice Over LTE), Carrier Aggrication(Malaysian/Indian model doesn’t support this), LTE Category 6

20.7MP Main Camera

13MP or 4MP UltraPixel Front Camera

2840mAh Battery

Android 5.0

Sense 7.0

Color: Gray, Silver, Gold, Gunmetal Gold

Launch; March 2015

Prema ovome uspeli su da smanje gornji i donji bezel u ondosu na m8. Bravo.
Potencijalno idealan telefon za sada,kao da sam ja pravio spec sheet. :)
 
Poslednja izmena:
pa nisu se nesto pretrgli,2 mm u duzini i 1 u sirini :) moze tu da stane i 5.2" :d
 
Ma daj sta das. :) u eri gde svi gruvaju cigle i phablete ovi potencijalno smanje dimenzije.

Vec vidim svoj sledeci mob ,samo da ne bude neki neocekivani ogroman fejl :)
 
pa nisu se nesto pretrgli,2 mm u duzini i 1 u sirini :) moze tu da stane i 5.2" :d

Moze ali verovatno ne sa najboljim stereo zvucnicima, kada su korisne funkcije/hardver u pitanju koga zabole za par mm manje vise :)

Ne znam koliko su tacne ove spec. koje je postavio ali obecavaju.. samo uz tu debljinu telefona (9,5mm) baterija mora da se zaokruzi na 3000 mAh.

stereo zvucnici i ekran od 5,2" u istom kucistu od m8 bi po meni bilo top

Bas to, uz dobru kameru to bi bio strasan fon.
 
Poslednja izmena:
^ da,ali ipak je m8 imao povece bazele,cak i prevelike za danasnje standarde.
stereo zvucnici i ekran od 5,2" u istom kucistu od m8 bi po meni bilo top :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam koliko su tacne ove spec. koje je postavio ali obecavaju.. samo uz tu debljinu telefona (9,5mm) baterija mora da se zaokruzi na 3000 mAh.



Bas to, uz dobru kameru to bi bio strasan fon.

Ta debljina ne mora nista da znaci jer predstavlja najdeblju tacku na telefonu. Primera radi moto x je 140.8 x 72.4 x 10 mm  a svi kazu da je jedan od najboljih osecaja u ruci dok se koristi. Znaci sve zavisi od samog oblika telefona.
U sustini ako bude manje debeo na coskovima a vise ka sredini tu mesta za vecu bateriju nema.. ( pogledati moto x)
 
Poslednja izmena:
Da li ce S810 da bude spreman do Marta? Posto ce sigurno odmah nakon premijere da puste telefon u prodaju.
Takodje bez 2K... bice opet problem, jer ce svaki flagship da ima 2K i ako mislim da je na 5" najobicnija glupost. Nekima prosto to sto telefon od 500-600e nema 2K dok konkurencija ima ce biti minus.
Koliko god mi mislili da je nepotrebno prosto sve napreduje pa tako i rezolucija a neki ljudi nece FHD u 2015-oj.
 
Ti ljudi koji hoce 2k na 5 incha nisu njihova ciljana grupa.. Ti ljubitelji 2k ekrana ce imati g4 i s6 pa neka izvole :)
 
Dobro onda HTC ima svoju ciljnu grupu koja je ocigledno, jako mala.

Dakle postoji FHD i 2K ciljna grupa, super.
 
Nazad
Vrh Dno