Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

^ ... i onda dolazimo do suštine - Džabe brate svemirski dizajn kada ćeš telefon ionako navući u neki cover!!!:D
 
^ Koliko zbog klizanja,toliko zbog zastite ruku od toplote :D
 
Ma staklo i koža (S6&G4) su po meni samo prelazna rešenja dok ne naprave alu leđa...

Jednostavno ili kvalitetna plastika ili aluminijum ;)
 
po meni je koza dobro resenje ako je ram od aluminijuma. to mi je bas dobra kombinacija
 
Poslednja izmena:
Pa jeste praktičnija i prirodnija od stakla, ali se vremenom menja boja na mestima gde se drži telefon...
 
Meni Nexus 4 u životu nije iskliznuo iz ruke, a zadnja maska mu je od stakla. Većini ispada jer se prave frajeri i telefon drže naslonjen u tri prsta, pa samo što se ne klacka u ruci, e jebajga onda.
 
S6 je mnogo tanji, i uopšte nije prijatno nositi bez zaštite. Pogotovo na edge modelu gde je okvir još tanji u odnosu na običnu šesticu.
 
Zaboravio sam da kazem meni, tanki okviri i tanki telefoni ne odgovaraju. A edge pogotovo ima ekstra tanak okvir.
 
Poslednja izmena:
super
leži majke mi pogotovo se lako podiže sa stola kad je okrenut na ekran
 
imam foliju sa Amazon-a koju sam platio 10 eura ali nije obična nego je od ivice do ivice i ringke slim za leđa koji uopšte ne narušava izgled i debljinu telefona - 25 eura
sve u svemu kao da nemam nista na telefonu
i da dodam da se na ovoj foliji ne vidi ni tačkica a u torbici imam i ključeve i ko zna sta jos dok na prethodnim telefonima folija nije izdržala ni 2 nedelje pa sam stalno menjao
 
Poslednja izmena:
Devojka resila da uzme S6 pa da vidim ovde da li neko zna nekog pouzdanog prodavca sa KP (ostvariva garancija itd.)? **Idealno u bg-u zbog licnog preuzimanja.

Koliko vidim jedino neki lik iz Apatina ima dobre ocene i veliki broj review-a.
 
Pa gledaj nekog ko ima veliki broj pozitivnih ocena i ne bi smelo da bude greške.
Ili još bolje vidi jel ima sa operatera sa pravom garancijom.
Tako sam ja našao S5
 
Ima ocena ali je garancija imaginarna verovatno. A i skupo je. Strpi se uvek naleti neki povoljno. Uzeo sam skoro za 450 nov ganc sa mts-a
 
Preporucujem ti tog lika iz Apatina uzeo sam dva mob. kod nega nikakvih problema nisam imao.
 
Takodje preporuke za coveka iz Apatina,sve telefone sam uzimao od njega i uvek je sve bilo sve besprekorno,dobijas pisani racun iz njegove radnje i garanciju godinu dana koju ces u slicaju nekog kvara sigurno moci da iskoristis brze i bolje nego kod operatera,koji provereno telefon mogu da drze na servisu preko 40 dana pre nego sto uopste razmotre zamenu istog
 
A jel imao neko konkretno neki kvar i kako mu je on resio taj problem.Ja sam mu jednom poslao poruku na KP.sta podrazumeva ta garancij i kako resavas problem u slucaju da se telefon pokvari.......nisam dobio odgovor.
 
ja sam jednom pokusao i sms-om. nije odgovarao dok nisam poceo da pretim. naravno pravdao se da nije bio u zemlji [emoji23]
na kraju je rekao da ga posaljem ali je mene mrzelo da ostajem bez moba..

uglavnom kada kupujem preko tih divljaka pomirim se sa tim da garancija ne postoji
 
ja sam jednom pokusao i sms-om. nije odgovarao dok nisam poceo da pretim. naravno pravdao se da nije bio u zemlji [emoji23]
na kraju je rekao da ga posaljem ali je mene mrzelo da ostajem bez moba..

uglavnom kada kupujem preko tih divljaka pomirim se sa tim da garancija ne postoji
A sta je bilo sa telefonom ?
 
roze kamera u sredini. cenim da to ni ne bi mogao da popravi pa se nisam ni cimao..
 
roze kamera u sredini. cenim da to ni ne bi mogao da popravi pa se nisam ni cimao..
Pa ne bi ga on ni popravljao sigurno vec bi ti dao drugi uređaj, 99% sam siguran, znam iz pouzdanih izvora da svi ti ljudi sto prodaju na veliko preko kp imaju jako male marže tipa 30-70e max po telefonu ali zato idu na veliko i daju te osakaćene garancije na soft gde je procenat reklamacija toliko mali da je i dalje u plusu ;)
 
nije to toliko mala marza :) drzavi ne placa dazbine sigurno..

i ja sam racunao da na skuplje uredjaje uzimaju oko 50e a na jeftinije oko 20,30.
 
Možda čovek ipak letuje u Srbiji jer jelte rekao premijer ;) pa prijatelj mi je jedan bas od tih jacih momaka sto prodaju telefona na veliko i sve sto mogu da kazem je da u ponedeljak dobije cene telefona i šta sve ima na stanju tu gde uzimaju a u sredu mu stiže sve na ruke, i to veče sedi u nekom obližnjem kaficu sa kesom velicine kese za patike i samo vidis kako ljudi uđu daju pare uzmu robu i odu.

Ode od 10-50 telefona nedeljno.

Jeste malo offtopic ali koga ne interesuje moze da preskoci :)
 
Poslao sam mu i ja par poruka na kp kada sam kupovao telefon nije hteo da odgovori. Ispljuvao sam ga posle toga samo tako... :) Možda se plaši negativnih ocena pa zato izbegava da odgovori...
 
samo pisana garancija sa fiskalnim računom a sve ostalo je ******
i ne shvatam zašto bi se neko glupirao i davao 500-600-700 evra preko glupog KP od ljudi koje ne pozna i telefoni ko zna odakle su i kakvi su - kad ti da fiskalni račun to je to i bez toga svaka kupovina je za mene glupost
 
Poslednja izmena:
To naravno,platis malo vise ali znas sta si kupio.Meni su najjaci oni likovi sto prodaju u ovom slucaju S6 za 540e i daju 7 dana radne garancije.
 
Nazad
Vrh Dno