Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Možda zato što su prešli sa "savršene samsung tehnologije prevlačenja prsta" i počeli da koriste epl sa dodirom kao na 5s telefonu ? :)
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, gore od one gluposti na starijim modelima ne moze biti, to je bilo ubaceno cisto da se kaze da imamo i mi. To je neki pijani samsung ceo smislio, sta vinjak ucini od coveka.
 
Nije problem kad odradis sto i drugi, ako odradis bolje. ;)
iPhone svakako nije prvi telefon sa fingerprint skenerom.
 
Još uvek nema OTA za mts ali sam malopre na Sammobile pronašao 5.1.1 za Telekom. Trenutno se skida pa ide fleš preko Odina. :)
 
Jok, ponovljeno vec dosta puta...dokle god fleshujes oficijelni samsung rom, nema da birnes.
 
Kada flešuješ zvanični FW onda ne.
Edit: preduhitrile me kolege. :)
 
Odradio sam factory reset i izgleda za sada da je problem resen. Rootuje mi se ali ostario sam, ipak :p
 
Jel moze pomoc. Na sammobile nema vip srbija. Koji da flesnem. Trenutno je G920FXXU1AOBN
 
Kao da je bitno da li pise da je za vip ili telekom, flesujes ono sta je najnovije za taj model.
 
Koji preporucujete. Ima ih iha. Nebih da nabasam na neki sa mreze. Pa da imam pocetnu animaciju. Jednom se zeznuh sa tcom :)
 
E pa da tCom, Vodafone... :)
Preporučujem ti da flešuješ prvi 5.1.1 jer će on skoro sigurno dobiti prvi i naredni update...

Za note 4 je to Poljska dok npr naši operateri tek posle par meseci to izbace ;)
 
Nisam probao skener na 5.1.1 ali ono sto sam probao mi nikako nije kao na ip6 (prezadovoljan kojom brzinom ocitava).
 
Eto vidiš, iskustva su različita. Meni je sa 5.0.2 bolji nego na iP6 a kamoli sada sa 5.1.1 :)
 
Kakav bi ti tek onda bio Huawei Mate 7? [emoji14]
 
isto je to, oba su OFJ. imao si gore holanidju OFM kao malo noviju ali ne verujem da je bitna razlika.
 
Hunder nisi pogrešio kako god okreneš :)

UK/Francuska/Holandija...
 
Aj probaj da napuniš ram do kraja. Otvaraj sve što imaš od aplikacija i izlazi iz svake na home, pa okači koliko ima keširanih na kraju.
 
Evo popalio sve zivo
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1436232592830.jpg
    uploadfromtaptalk1436232592830.jpg
    46.6 KB · Pregleda: 208
Ako ima jos sta tu sam
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1436232738357.jpg
    uploadfromtaptalk1436232738357.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 210
e to drugo sam mislio. i jel možeš ovih 320 mb da još spustiš?
 
Znaci ni sa novim nisu resili...hit, stvarno treba voleti ovaj samsung!
 
Nazad
Vrh Dno