Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

sve zavisi sta radiš sa njim - ja ne igram igrice [emoji1] sve ostalo normalno
 
Poslednja izmena:
Drugari da ne motam 400 strana u nazad. Jel i vama telefon ima luft u home dugmetu...sa jedne strane. Kao da ima prazan hod nekih pola milimetara. Telefon je nov iz mts-a.
 
Poslednja izmena:
nije mi puno smetalo samo je malo zveckalo [emoji1]
 
Test kamera - daylight vs low light vs macro - auto podesavanja

Isto mesto,isto vreme. Bice uskoro jos primera


LG G4




S6 edge


 
Test kamera - daylight vs low light vs macro - auto podesavanja 2

Isto mesto,isto vreme. Bice uskoro jos primera


LG G4




S6 edge




Da se vise jednom zavrsi koja je kamera bolja ;)
 
ne edge stoji savršeno i ne krcka izgleda samo običan s6 ima taj problem pošto isto i kod drugara krcka
 
Kod mene je obican S6 i nema ni traga krckanju... Zavisi od telefona do telefona.
 
Da li neko koristi s6 dual sim .. Jel sve isto kao na obicnom s6? Treba li da obratim paznju na nesto sto se tice tih dual sim .. znam samo da su svi za Arapsko trziste .. jel to sve pouzdano? Hvala
 
Jel se vama greje telefon prilikom punjenja? U pitanju je obican S6, ekran bude primetno topao, iako ugasen, cak je i micro usb konektor solidno topao?!?
 
^ Opsta poznata boljka,pregrejavanje kod brzog punjenja
 
Greje se i kod mene ali ne previse. Sasvim normalna stvar prilikom punjenja. Probajte da ne koristite telefone dok se pune. Vazi za sve ne samo S6.
Sto se prilikom upotrebe tice ne greje se skoro uopste. Kad snimam 4K pa cak i FHD malo samo oko kamere. I po nekad prilikom koriscenja iznad volume tastera malo, to je sve. Telefon je svakako hladniji od 810/808 i sl.
 
ja nekad uzmem punjač od s3 Neo i tako ne greje uopšte [emoji1] samo sporije bude
 
I kod mene hoce da se zagreje prilikom punjenja, ali nista strasno i ne tako cesto...mozda dok uplouduje slike na OneDrive, posto je podesen da ih salje kada je na punjacu...ali sve u granici normale, kao i sa ostalim telefonima koje sam imao
 
greje jako dok ne napuni 50 posto pa onda ne tako
 
Nakon Samsung Star-a i SGS Plus-a, prvi put sam se vratio nekom Samsung uređaju.

Uporediću ga ukratko sa OPO kojeg sam imao do pre koju nedelju.


Dva su razloga zašto sam prodao OPO i kupio S6 - hteo sam bolju kameru (a prema svim testovima, S6 i G4 imaju verovatno najbolje kamere na tržištu trenutno), i dosadio mi je "parče šmirgle" dizajn OPO-a. Čekao sam da vidim šta će uraditi sa One Plus Two, ali su tu tek odišli u dizajnerskom smislu korak unazad, da ne govorim o raspalom Snapdragonu 810.

Moj utisak je da je OPO bio dosta dosta fluidniji nego S6. Praktično nigde nisam viđao te sitne lagove ili kočenje prilikom nekog skrolovanja, dok to često viđam na S6 (npr. u Tapatalk-u ne skroluje tečno, a pogotovo kad naiđe na neku veću stranicu u Chrome-u).

Kamera je naravno vrhunska i zadovoljava sve moje potrebe, ne može se ni porediti sa onom sa OPO-a koja praktično nije ni bila upotrebljiva (osim u nekim idealnim situacijama, i to samo za fotografije, ne i za video).

E sad baterija - baterija je smešna na S6, mojim načinom korišćenja ona će trajati 18 sati, kod OPO-a sam i prilikom "heavy use" gurao i do 30 sati sa jednim punjenjem. Prednost je što se S6 jako brzo puni.

Što se tiče toplote, ne znam kako ljudi pričaju da se ne greje, kad su mi i prilikom najblažeg korišćenja (npr. surfovanja) leđa blago topla. Upalio sam Angry Birds 2 čisto da vidim kako će se ponašati telefon, i leđa se tu sasvim solidno ugreju.

Tu dolazim i do stakla na leđima - već mi je dva puta proklizao na pod (sreća pa je bilo sa male visine, tipa pola metra). Lagano sam od sebe prokliza sa stočića, iako je ravna površina. Pod hitno moram da uzmem neki cover.
 
^ e da je vise takvih opisa na forumu.. objektivno i bez vrdanja.
 
Nazad
Vrh Dno