Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
gsmarena_001.jpg


Samsung G925F specs from AnTuTu may detail the Galaxy S6
Exclusive: Next Galaxy S flagship to be called Galaxy S6, Galaxy S6 Edge variant coming too
 
Ako budu ovakve kamere boljeg biti nece,oduvace onda iphone 6 kao beba zvecku.
 
S2... S4... Ako bude nastavio niz bice pun pogodak... :)
A sta fali S3 i S5 ja bas mislim da je S3 pun pogodatak ne kao S2 ali to je i dan dans odlican fon. S5 takodje sta je kod njega lose. Ljudi svake godine ocekuju bog zna kakvu evoluciju ali ako se sve da jedne godine sta cemo sledece?
 
Slazem se sa tobom, s3 je po meni odlican telefon i dan danas... uglavnom ovaj s6 ce da bude zverka kako god okrenes ;)
 
Meni nije jasno shta ocekujete svake godine. Zivimo u potrosackom drustvu ...
 
A sta fali S3 i S5 ja bas mislim da je S3 pun pogodatak ne kao S2 ali to je i dan dans odlican fon. S5 takodje sta je kod njega lose. Ljudi svake godine ocekuju bog zna kakvu evoluciju ali ako se sve da jedne godine sta cemo sledece?
Daleko od toga da su losi, ali su po meni "parni" modeli nekako zaokruzili svoje predhodnike u kompletan proizvod...
 
Ajmo opet i u ovoj temi... Čim je najduži najbrži i najljepši...
 
To je to, odose vodeci modeli proizvodjaca u phablet dimenzije..
 
S4 nije toliko losiji od s5 ds bi se moralo prelaziti. Narocito ne zbog dizajna. S6 ce biti dosta bolji dizajnerski, a veliki plus mu je 3gb ram memorije. S5 je za mene bio samo uređaj da se premosti.
 
Ako budu ovakve kamere boljeg biti nece,oduvace onda iphone 6 kao beba zvecku.

Inace broj mpiksela je u kvalitetu fotografije od krucijalne vaznosti, jel ;)

Poludeo svet sa ovim ogromnim telefonima...koji bre moj 5,5 ekran; eventualno ako ga strpaju u kuciste dimenzija s4 telefona, ovako je totalno pointless!!
 
Samo da promene ovaj sapunski i flasterski dizajn koji guraju u poslednje vreme..
 
Ne razumem ljude koji pljuju ne ono što je loše nego ono što im se ne sviđa.
 
A taj dizajn se mnogo razlikuje od...

Galaxy_S2-c47c8b9d4289b275.jpg


Hocu da promene totalno dizajn..nek se ugledaju na Nokiju..svaki telefon im je bio remek delo dizajna

Hocu ovakav dizajn

Samsung+Galaxy+Concept+Phone+1.jpg


New-Samsung-Galaxy-S5-Concept-Based-on-Patent-Design-413856-2.jpg


Jesu li operisani od dizajna ili sta...glupi Kinezi..pardon Koreanci

Awesome-Galaxy-S-VI-concept-skips-a-generation-hints-at-where-Samsung-should-head-after-the-S-IV.jpg


Galaxy-S-IV-concept-render.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta fali dizajnu do sada Galaxy modela,S5 je najlepsi do sada a S6 da bude ruzan i los to nije moguce,zivi bili pa videli.
 
S5 najruzniji mob ikada izbacen na trziste. Naravno govorim o popularnijim uredjajima.
Lepo sam napisao pre par nedelja da ce ici na 5.5 inca.
Dizajn ce verovatno biti uvecana alpha sto je ok ,ali nista preko toga.
 
Na gornjim koncept renderima, model na kome piše S3 liči na gomilu kineskih modela, S5 podseća na HTC One X, S4 takođe na nešto već viđeno...
Najbolje da se drže svog dizajna ili da urade nešto novo što neće biti već viđeno. U svakom slučaju biće ljudi kojima je taj telefon najružniji, odnosno najlepši i o tome je suvišno i diskutovati.
 
Poslednja izmena:
Pa tako je..nek promene malo dizajn, a ne da furaju S2 dizajn iz 2011. god. Ali to su Koreanci, cini mi se da imaju isti mentalitet ko Kinezi..ne inovirati vec cekati i kopirati...
 
Zašto nepotreban senzor otiska? To je odlična i fantastična stvar!
Eto vidiš, ukusi. O takvim stvarima uopšte ne treba pisati.
Fora je dati što više mogućnosti/funkcija pa neka svako koristi one koje mu odgovaraju. Neko će uzeti telefon da bi lečio komplekse i pokazivao ga na svakom koraku, neko će uzeti jer mu zaista trebaju te neke stvari koje baš taj model ima.
 
Odlicna stvar ako se uradi kako treba. Kao npr na iphonu ,huaweiu i meizu-u
 
^ Ne znam kakvi su ti S5/Note 4 koje imaš, ali na mom telefonu senzor radi baš kako treba. Jeste da je način korišćenja drugačiji u odnosu na iPhone, ali rade podjednako dobro.
 
^ Ne znam kakvi su ti S5/Note 4 koje imaš, ali na mom telefonu senzor radi baš kako treba. Jeste da je način korišćenja drugačiji u odnosu na iPhone, ali rade podjednako dobro.
Pricam upravo o tom " drugom nacinu" . u najmanju ruku smesno,svajpujes po displeju..
 
Pa svajpuješ kad god ga koristiš, ne vidim šta je tu nelogično. Hoćeš gore-dole, to radi svajpom, levo-desno isto, hoćeš da otključaš opet svajp... tako se danas i koriste telefoni ;)
P.S. Nisi mi rekao, kakvi su ti S5 i Note 4 koje imaš? :)
 
S5 ne bi uzeo da mi ga neko ponudi za dz i jos mi plati 100e preko za njega :) mada za 7 dana cu ga imati na gajbi,majka ga dobija preko firme. Tadaccu moci jos valjanije da ga zapljunem :)

Kao sto sam rekao,odraditi nesto kako treba ili uopste ne raditi.. Isti primer koprcanje googla sa nfc placanjem,onda dodje apple uradi kako treba i sahrani ih.
 
Poslednja izmena:
Znaci ti tvrdiš da nešto ne radi na nekiotelefonu, a zapravo nemaš i nisi nikada imao taj isti telefon?! Rekla - kazala?
To je objektivnost?
Ove tvoje tvrdnje (ovde i u još nekim temama) su, najblaže rečeno, besmislene. Da nisam od skoro na ovom forumu, verovatno bih drugačije opisao takva piskaranja.
Dajte malo objektivnosti, batali to što drugi pišu po nekakvim internetima i kojekuda. Probaj, vidi, piši svoja iskustva.
Ne želim da se natežem, da dižem prašinu, ali samo moram da skrenem pažnju na te neke stvari.
Po.
 
Ma kad Xiaomi ili pak Digione odrade čitač otiska... svi će i Apple onda da zaborave :)
 
Nazad
Vrh Dno