Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Evo za fanove, ovde ima mnogo hq rendera, fotografija.. https://www.flickr.com/photos/samsungtomorrow/sets/72157648797279893/
Zeleni Edge je skroz dobar, i dalje mi se ne svidja oblik ali deluje ok i originalno.

https://www.flickr.com/photos/samsungtomorrow/sets/72157651125912636/

I ovo za one koji maze svoje omiljene telefone :d

02_p-71duwRsRlbKyK_ID3VPcP0ty5UyNSWt3vBqdXTa=s500-no
 
Poslednja izmena:
f1.9 i visok iso pa jos prikaz preko amoleda koji ljudi gledaju sa YT preko monitora, ne pecaj se na to djilkose :) Mada je super za telefon svakako samo nije ovo nista nevidjeno do sada.
 
Poslednja izmena:
Ja stvarno ne znam sta vi vidite u tom edge modelu. Na gif-u iz #1506 posta, to presijavanje metalik boje, katastrofa.

Fale samo le diode, po okviru, i moze da se zove nfs s6 underground 2, tada je taj stil bio popularan
 
Trebalo bi da se onaj noćni video prebaci i pogleda na računaru, kako onda izgleda slika. Jer sigurno je iso opaljen vrlo visoko, a tada ima mnogo šuma i na dslr fotoaparatima.
 
Ja stvarno ne znam sta vi vidite u tom edge modelu. Na gif-u iz #1506 posta, to presijavanje metalik boje, katastrofa.

Fale samo le diode, po okviru, i moze da se zove nfs s6 underground 2, tada je taj stil bio popularan
Vidiš da su se primili na dizajn.
Ne može niko reći da ne izgleda atraktivno. Kao neka besna riba kad nakači sve i svašta na sebe.
Dizajn i reklama danas mogu i ***** u Al foliji prodati, a kamoli jedan odličan telefon na koji smo manje više svi žestoko navučeni, samo što nećemo da priznamo.
 
Isto je izgleda i na S5/N4, moguce je da je zbog Amoleda.
Takav je ekran (i tač), tako ga prave, ne znam da li namerno ili ne. Znam samo da postoji problem ako su mu aktivne ivice do kraja, tj kada se telefon uhvati jednom rukom, 3-4 prsta najmanje naležu ili dodiruju ivice a i dlan ponekad. To je bilo nerešeno pitanje tj kako bi trebao da reaguje tač pa zato reše tako kako su ga rešili.
 
f1.9 i visok iso pa jos prikaz preko amoleda koji ljudi gledaju sa YT preko monitora, ne pecaj se na to djilkose :) Mada je super za telefon svakako samo nije ovo nista nevidjeno do sada.
Na sve to gledam klip u mraku na amoledu :d

Ma šta bre pokidao bre telefon, najbolji na svetu, sabija, trese, prelazi igricu, :D
 
a zato po ostalim temama pljujes sve ostale telefone
 
krastavac. Samsung dobro plaća. ;)
 
Jer Samsung na 600 nita traje ceo dan baterija. [emoji14]
 
Galaxy S6 vs Galaxy S6 Edge: Usability: http://youtu.be/1L3VsVZxE28

Jedan plus za eriku.. Dok svi hvale na sva usta s6 ona im uglavnom trazi mane. Kao na primer ovo zelenilo na ivicama displeja kod edge verzije..
 
Poslednja izmena:
Realno - Samsung igra na marketing 99%, sobzirom da nacin na koji predstave uredjaj, i kako se kasnije ispostavi, bivaju nebo i zemlja. Ne bih nista lose da kazem za S5, jer je telefon prvi Galaxy koji je Igoritza approved, jer je minimalizovan TW, dizajniran prelepo, generalno koristan telefon za razliku od S4 koji je kulminacija bloat-a i smeca na jednom uredjaju, do mere kreetenizma. Ali opet, kakav marketing je imao taj S5, a glavu za glavu nije ni do kolena Z2/Z3, da se zapita covek koliko reklame i prezentacije stvarno doprinose popularnosti uredjaja. Steta sto Sony i HTC trenutno imaju marketing tim sastavljen od azijskih verzija Kursadzija.
 
Samsung je svejedno platio cenu s S5 i prodaja je pala. Pa su brže bolje krenuli sa redizajnom.
Sada ono što meni nije jasno, je zašto nije vodootporan, kad Sony može, i kad je S5 bio?
I s baterijom, su izgleda pucali sebi u noge, mada komponente su možda stvarno dovoljno štedljive, ekran primarno, da ima dobru autonomiju. Kao i nedostatak microSD, koju opet Sony ima, sa sve metalnom i staklom. I niko ne kaže da Samsung imitira Sony s tim.
 
Nema veze na šta se odnosilo, nego kako je zvučalo i na šta smo mislili. :D
 
Ma full hd je ocaj na 40". Prosto ne moze da se gleda, koliki su pikseli.
Kako su pojedini razmazeni, to nije normalno...

Nisam razmazen, imam 32" 1080p i sa dva metra se vidi da bi dobro dosla veca rezolucija. To sto 4k televizori kostaju brda para nisam ja kriv
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno