Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Ma bogu hvala pa uvek ima da se nadje gomila custom romova koji od samsunga napravi krajnje funkcionalan i brz telefon, samo mu upropasti kameru.
 
Dajte bre ljudi. S6 radi kao blesav. Samo da je baterija bolja gde bi mu bio kraj.
 
E pa to "samo" je recimo meni ogroman nedostatak. No svako ima svoje, al retko ko nadje savrsen telefon tj bas po ukusu i meri.
 
Ma bogu hvala pa uvek ima da se nadje gomila custom romova koji od samsunga napravi krajnje funkcionalan i brz telefon, samo mu upropasti kameru.
Bogu hvala za Samsung nema custom romova :)

Brate mene da smara samsung tako kao tebe odavno bih uzeo nexus ili oneplus kao sto sam i uradio i sad uzivam u carima stock androida.
Pisem ovo posto vidim da ti je softver uvek na prvom mestu.
Samsung na drugu stranu ima uglavnom bolje ekrane,zvucnik,zvuk na slusalicama i naravno kameru od gore dva navedena modela.
Znao si kakav je tw i uzeo si ga pa sad kukas non stop,ne razumem,niko te nije terao da ga kupis :)

Kupio sam jer sam naleteo povoljno ;)
Zvuk, displej, slušalice nisu uopšte nešto specijalno i to da mi je u prvom planu kupio bih HTC ;)
Kamera i olovčica su super, a to nema HTC, kao i male bazele...
Inače nisam znao da telefon ovoliko skup nema multitasking i da prilikom poziva prve 2 sekunde sagovornik te ne čuje pa moraš 3 puta da kažeš halo!

To mislim nije slučaj ni na telefonima od 100€...

Čekam novi Nexus, ako bude ok kamera eto mene ;)
 
Poslednja izmena:
E pa to "samo" je recimo meni ogroman nedostatak. No svako ima svoje, al retko ko nadje savrsen telefon tj bas po ukusu i meri.

Nije pravedno pljuvati samo samsung sto se tice baterije. Iskreno promenio sam vise telefona nego neko gaća i ne nadjoh jos tel po mojoj meri. Ali moram priznati da je samsung sa svojom s6 i s6 edge serijom ispunio 90% onog sto meni treba. Tw je bangav ali je hw surov pa ga zvaca samo tako. Da ima bateriju od 3500 pun pogodak. Cekam note5 :)
 
O tome ja i pričam - odličan hardver (ako izuzmemo otisak prsta na n4) osakaćen lošim softverom...

Umesto Android softver da usavrše oni resurse troše na Tizen :)
 
Poslednja izmena:
Danilo baš si zahtevan korisnik. Teško da bi ti i jedan telefon na tržištu bio dobar. Ja sam zadovoljan sa note 4. Mislim da bih isto tako bio sa lg g3/4, m8, z3, s6... Posle alcatel idola sve ti je super...
 
Ruzan za po gradu generalno. Najbolje bi bilo da su napravili s6 te debljine kao active...em ne bi imao grbu od kamere na ledjima,em bi imao tu bateriju od 3500mAh (ili vecu) opusteno. No samo dokaz da im se moze da se bahate na nama!
 
predlažem svima koji nisu zadovoljni svojim telefonima da koriste jedno vreme nokiu 3310 ili slično pa nek posle nekog vremena vrate stare telefone pa će biti zadovoljni
 
Sto vise menjas sve vise ti sve smeta. Srecni su oni koji koriste tel po 2 godine.
 
Другар из Канаде треба за који дан да дође у Србију па хоће да откључа ѕ6 edge. Може ли то бесплатно или да купи оне кодове, или шта год, само да буде sim free? :)
 
Može preko ebay-a vrlo lako...
Samo će verovatno malo više da košta :)
 
Lik donosi telefon iz Kanade, zakljucan je na njihovu mrezu.
 
Закључан је наравно, ипак је то Канада. :)
 
Nek ipak proveri jer bi trebalo da su 4g telefoni otkljucani. Isto je u usa, recice ti da su zakljucani ali su otkljucani.
 
Ма проверио је чим га је узео, пробао са теленоровом картицом и закључан је.
 
Fingerprint skener zaista brze i bolje radi na 5.1.1. Skoro da je nemoguce da izbaci "no match" poruku. :D
 
Po meni je bolje odrađen od skenera na iP, i brži je i bolje prepoznaje otisak. Takvo je moje iskustvo dok neki tvrde suprotno, nisu mi jasni. :)
 
Danas malo snimao kamerom umalo mi se tel ne zapali u ruci. Sta je ovo bre. Kako napreduju procesori hladjenje se nije menjalo godinama. Zar niko ne radi nesto po tom pitanju
 
I ja snimio jedno 5 minuta i nije se grejao-mozda malo
 
Nazad
Vrh Dno