Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Nema na čemu... :) Jeste glupo... Objasnio je neki lik na xda zbog čega je to tako... Prešao si na s6?
 
Pa prešao kad G4 nema u 60fps da snima ;)
 
Joco,presao da probam taj famozni hardwer.
Djilke,mogu ti reci da fhd 60 frejma kod S6 me nije odusevio. Bas zbog te nemogucnosti stabilizacije. Jeste da je zvuk bolji,ali video bas i nije
 
Po meni se 60fps bas oseti, razlika je ogromna u odnosu na 30. A sam snimak jes malo nestabilizovan kad je iskljucena stabilizacija :D https://www.youtube.com/watch?v=Spcvw393Bw4 evo bas sam snimao pre neki dan xD
 
Joco,presao da probam taj famozni hardwer.
Djilke,mogu ti reci da fhd 60 frejma kod S6 me nije odusevio. Bas zbog te nemogucnosti stabilizacije. Jeste da je zvuk bolji,ali video bas i nije
Zaebancija, ali... Jel može neki telefon da ima 60fps i stabilizaciju?
 
Joco,nisam imao G4,tako da ne mogu da uradim poredjene.
Djilke,ne razumem cemu tolika prozivka oko 60 frejma u g4 temi,kada u tom modu s6 nema stabilizaciju.
Ali ajde...
 
@Batak,naravno da moze. Ali prozivka sto G4 nema 60 frejma fabricki je smesna. Meni je ocajna stabilizacija na 60 frejma u fhd snimku - S6
 
Poslednja izmena:
Ixon ja sam očigledno permutovao, ti si imao g3 a ne g4... :) Uživaj u telefonu i neka te dobro služi...
 
Dobio sam ponudu da instaliram update 216mb device stability improvments bug fix
New features
Improvements to performance
 
Novi update donosi novi touchwiz onaj sa note5 tako da znate.Ja da sam znao ne bi ga instalirao jer mi je izgled katastrofa
 
Batak bice uporedni test.
S6 FHD 60fps vs G4 FHD 30fps.
Toliko napljuvano sto G4 nema 60fps,a videce ljudi da li znaci nesto tih 60fps bez stabilizacije kod S6. Bas se video 'trese'
 
Poslednja izmena:
Zaebancija, ali... Jel može neki telefon da ima 60fps i stabilizaciju?

Moze, tako snima Sony :D

@ ixon

Kako ti deluje autonomija, vs G3? Kapiram da na slican nacin koristis S6 kao nekada G3 pa ako te ne mrzi napisi utiske o trajanju baterije.

I valjda ti je sada jasno zasto su (smo) ovde pljuvali vidljivost G3 displeja na suncu u odnosu na amoled i druge bolje IPS :)
 
Poslednja izmena:
@hsv.stoned

Moralo je odmah da budu intervencije sto se tice baterije. Bez toga je baterija curila i curila.
Odmah je odradjen root (j.bes knox :-D),kupio sam ja njega,ne on mene :-D
Takodje,maknuo ceo bloat,uspavane neke aplikacije preko grinifija,i mogu reci da se baterija preporodila.
U kombinaciji 3g/4g uz sve popaljene sinhronizacije,posle prvog punjenja,baterija je izdrzala 4.5h SOT-a. Kapiram da ce se to posle iskristalizovati posle par punjenja na 5h.
Dakle vidno bolja baterija u odnosu na G3.
Ekran me je odusevio. Sve kristalno i jasno se vidi na direktnom suncu :) Ogromna razlika u odnosu na G3.
Sada vise necu da coravim kada sunce bije direkt u ekran,a treba neki macro da uslikam :-D
Ps. Savet sto se tice baterije. Ako ne zelite da rutnete S6,razmislite dobro o bateriji. Sa rutom se dobija sasvim nova dimenzija baterije
 
Bravo ixon - odmah rut :)
Greenify ti neće trebati - nema efekta...

c971ffcfa369ff9bdd11335919c4f78d.jpg

Inače nova launcher daje manji SoT u odnosu na TW - u prevodu ne diraj softver :)

Pogasi ove gluposti...



Još bolje uninstall - samo za note 4 nema rut (5.1.1)...
 
Poslednja izmena:
Ili imas m.da ili ides u skolu :-D :-D :-D
 
Danilo, vidim stalno pominjes kako je sa Novom SOT manji. Da li je tako i na drugim telefonima ili samo na Samsungu?
 
Na LG G2 je bio isti SoT ili čak bolji nekada ...
Samsung je to optimizovao i ne isplati se ništa menjati :)
Greenify ne donosi ništa jer tw ionako gasi/pali aplikacije kako on hoće - poznat multitasking problem...

Imaš i ovo :)



Ukratko Samsung je ubacio dve najgore stvari koje je mogao - Clean Master i McAfee antivirus :(
 
Poslednja izmena:
Mislim da nisam jedini koji se iznervira i najezi svaki put kada vidi ovu ikonicu negde na netu, u nekom telefonu.. :)

1HEKqW5jx4Uf4Xxwsnx_cIQhykVA3FW5T-euStWI7yW8QzRgJHWVAbWb6Uk8IKskUNsG=w170


A jos kad krenem da citam komentare uz ocene od 5 zvezdica.. :d

@ ixon
Hvala, nije losa autonomija, u svakom slucaju hw primetno bolji fon od G3 :)
 
Poslednja izmena:
jgqt6e.jpg


A za bezbednost se brine

[QUOTE ]Thank you for using Intel Security software and services (“Software”), provided by the applicable McAfee entity identified in Section 18 (“McAfee”, “we” or “us”), a wholly owned subsidiary of Intel Corporation. This is a legal agreement between you and us—installing or accessing our Software means you are agreeing to these terms, so please read them carefully.[/QUOTE]

Ako rutuješ da skineš to đubre tu je Samsung KNOX :)
 
Poslednja izmena:
Negde sam ukljucio opciju kad 3 puta kliknem ekran isti zumira. Sad hocu da iskljucim jer kad brzo kucam, zumira mi ekran pa me nervira to strašno. Gde se gasi ova opcija?

Edit: našao sam.
 
Poslednja izmena:
Meni stigao update, odradio, sve radi lepo, reko bih mozda cak i fluidnije nego pre. A bat, imam utisak kao da malo brze se trosi. To cu jos izuciti. Ja sam recimo pogasio i onemogucio dobar br aplikacija a sto se tice clean mastera meni je on ok, u smislu da ga inst jednom mesecno, pobrisem nepotrebne stvari, kes memorije i sl. I onda ga obrisem :)
 
Nazad
Vrh Dno