Šta je novo?

slusalice do 50 eura,AKG 77 ili Superlux HD668?

MassiveMojo

Poštovan
Učlanjen(a)
01.04.2013
Poruke
12
Poena
54
Dosle na red i slusalice,gledao po netu,prvo neke gamerske,skontao da kostaju boga oca i da su strasno precenjene i onda naletim na ove,vidim i cena je ok i svi kazu da su svetlosnim godina ispred ovih gamerskih po svemu.
U mom cenovnom rangu nasao sam ove.Znaci Superlux sam nasao za 33 eura a AKG za nekih 45 eura.
Sta vi kazete?Koju stranu da izaberem?Isplatili li se dati malo vise za ove AKG?
 
Ja imam super iskustva sa Akg 77, od mene preporuka za iste! Najbitnije mi je bilo da ne zuljaju usi ni posle 5 sati koriscenja, dok su me senn 201 recimo ubijale vec posle 10 min!
 
sony xb400 su 3 puta jace na kompu nego na fonu/tabletu... ocetices malo bass i na fonu, ali na kompu ce ti vibrirati ushi :d al zato udobnije i lakse sluske nisam imao :) imam i siberiju v2 koja je takodje udobna, ali u poredjenju sa sony xb400 je nebo i zemlja.
 
Ja imam K77 i zadovoljan sam. Nego, zašto su sad skoro 50 eura?! To je bezobrazluk. Sećam se da su bile 30-35.
I pre nego što neko kaže ma to je samo 15e, jeste ali je to takođe 50% :)
 
ja jeftine bubice ne bi uzimao, sve koje sam kupovao brzo su se kvarile
a i probao sam jednom na brzinu xb 400 i secam se da su bile mnogo udobne
 
Ajd da ne otvaram novu temu, sta mislite o Audio-Technica ATH M20X?
 
^ dodaj za 30x.
 
Pa je l' su te bas mnogo bolje od 20x?
 
Proguglaj malo.. ja bih dodao 20e za 30x, za te 20x kazu da su jedva prosecne za svoju cenu a za 30x i 50x vazi da su najbolja kupovina iz te AT serije. A posto se slusalice ne kupuju svaki dan sacekaj jos malo i skupi jos 20e za 30x. Naravno bilo bi dobro i da imas bar neku najjeftiniju asus/creative zvucnu (npr XDG, zbog pojacala, 30-35e) jer su integruse (posebno one starije i sa jeftinijih ploca) njesra za sve iole kvalitetne slusalice.
 
Onda cu ipak sacekati da skupim za m30x. Ovo za zvucnu znam, nista bez dobre zvucne, tako da i to planiram. ;-) Trenutno imam neku staru realtek mada sumnjam da je bolja od asus/creative. Znaci stekam za 30x i to je to. Zahvaljujem.
 
Nazad
Vrh Dno