Šta je novo?

Dakele Small Cola

Stigao fon procenili ga na 100$ :/
Fino deluje i dobra kamera. Nisam ga drndao vec odmah prosledio dalje.
 
^Hvala dakok ! :)
 
Ima li šta novo Kokakoličari? Da li je dobio još neko, ja prodah svoj prošle nedelje.
 
Vec si ga prodao?

Moj radi regularno, zvuk se vratio posle par dana i nikakvih drugih problema nema, sve radi kako treba.
Nisam imao vremena da se bavim flesovanjem, ali mi je samo zelja da ubacim stock KeleUI i tu vise nista ne bih dir`o ;)
SOT je po pravilu 4 sata, fotke su takodje odlicne.

Futrola mi jos nije stigla.
Ne znam da li su i ostali dobili svoje primerke i kako su prosli?
 
Poslednja izmena:
Telefon odlican, posebno kamera izuva :)
Sve bez greske radi.
 
Znači, samo ja još čekam, :mad:


jedan hrvat je prijavio da mu je stigla i original futrola gratis , kupio kad i mi.
 
Pa dajte i koju fotku onda, još neki info, na 8 strana prenosite statuse iz pošte, i sad kad su stigli telefoni niko ništa.
 
Stigao je najzad i meni Dakele Small Cola malopre. Nisam kod kuće, tako da ne mogu da prenesem utiske o radu telefona, ali dobio sam i Božićnu čarapu (koje su davali svima koji su tada poručivali sa sajta) i originalnu polu-providnu silikonsku zaštitu bele boje (u zasebnom pakovanju, pretpostavljam da je to ta futrola koju je naveo ironman).
 
Poslednja izmena:
Meni je stigao samo sa običnom čestitkom u malenoj koverti, ništa od čarape i od silikonske futrole za mene. . .možda je carinicima stiglo :D
 
Stigao je najzad i meni Dakele Small Cola malopre. Nisam kod kuće, tako da ne mogu da prenesem utiske o radu telefona, ali dobio sam i Božićnu čarapu (koje su davali svima koji su tada poručivali sa sajta) i originalnu polu-providnu silikonsku zaštitu bele boje (u zasebnom pakovanju, pretpostavljam da je to ta futrola koju je naveo ironman).

Još samo ja čekam:mad: , moguće da su prvoj turi, ovoj koja je stigla sa 10 dana zakašnjenja, ubacili i poklončić, dok je imalo.

@Corvus, koja carina tebi carini pakete?
 
Poslednja izmena:
Verovatno smo samo mi iz prve ture dobili čarapu i silikonsku zaštitu. :)



Niška carina.


A da. Kinezi nisu ispoštovali molbu po pitanju naznačene vrednosti, a rekli su da hoće.

Koliko te odrapiše? Ako ćemo realno bolje i da nisam dobio čarapu nego da dobijem samo nju. ;)
 
MA ovi 1949 nisu za preporuku, daj Bože da telefoni nisu falični :smash:
 
S obzirom da nije bio neki clearence sale, tj da telefon i dalje kosta vise i da ga ima u ponudi svuda, da su mnogi prijavili razlicite nedostatke, na nacin pakovanja i sl, sasvim je moguce da je u pitanju neka muljaza od strane prodavca....
 
Ja je jos nisam kupio, da li ima nesto pametno po lokalnim radnjama u delta city ili tako negde, znam da su uvek drzali razne futrole koje pasu na kineze...
 
Pa ja vise mislim na onu silikonsku ne svidjaju mi se one kozne itd.
 
Ja sam porucio ovu, delovala mi najkvalitetnije.
bc1f1d11baf44b162c462d25c48bc8f8.jpg
 
Ja očekujem da ću dobiti gratis, a kako niko nije bio za saradnju, odustao sam od poručivanja, eventualno bih kupio nešto ovde ako paše.
 
4500
 
Pa niko od nas nije dobio gratis. Moze direkt link do tog prodavca na Aliju?
 
Odrali me, eto šta, doduše nisam ja platio, već osoba za koju je kupljen.
 
Pa sto se ne zalite?
Nema teorije da bih dao 4500....
Mada izgleda ja sam tu i najbolje prosao.
 
Možda ga bacim u oglase, računam da bi za 110-120€ otišo.

@Lopusina

jesi ti prodao svoj?
 
Poslednja izmena:
Hahaha, od vas 6-7 kojih su u onoj turi naručili fon - realno će jedan ili dvoje sačuvati isti, ostali ga odmah preprodali.
 
Što je najgore, svi platiše nerealno visoku carinu. :(
 
Nazad
Vrh Dno