Šta je novo?

Dakele Small Cola

Ne treba ti takva reakcija, po čemu zaključuješ da je po meni tako?
Po meni telefon treba da se nosi tako kako je napravljen, pogotovo taj od 70 i manje €. Ko hoće da zaštiti taj od 300 €, ne branim, a ne branim ni za ovaj jeftini, samo kažem da ja ne bih. Tako da, samo se opusti i uživaj.
 
Jel se odustalo od grupne kupovine one od 2$? Ova od 7 je sigurno bolja, ali ne i 3,5 puta.
 
Ne treba ti takva reakcija, po čemu zaključuješ da je po meni tako?
Po meni telefon treba da se nosi tako kako je napravljen, pogotovo taj od 70 i manje €. Ko hoće da zaštiti taj od 300 €, ne branim, a ne branim ni za ovaj jeftini, samo kažem da ja ne bih. Tako da, samo se opusti i uživaj.
Slazem se. Telefon bez futrole je mnogo lepsi i laksi za koriscenje.
Slazem se i da ga treba zastititi ali ne po cenu upotrebne vrednosti i vizuelnog dozivljaja.
Ja svoje nosim u tankim, i u mom slucaju custom made koznim futrolama koje ih stite od kljuceva u torbici.
Na taj nacin ih stitim a ne gube upotrebnu vrednost.
 
I ja sam narucio Dakele al je za snajku pa cu da je pitam dal hoce futrolu ili ne pa vam javljam.
 
Ne treba ti takva reakcija, po čemu zaključuješ da je po meni tako?
Po meni telefon treba da se nosi tako kako je napravljen, pogotovo taj od 70 i manje €. Ko hoće da zaštiti taj od 300 €, ne branim, a ne branim ni za ovaj jeftini, samo kažem da ja ne bih. Tako da, samo se opusti i uživaj.
Nisi ti razbio telefon pa tako pricas...

Uz sve to digitizer za ovaj telefon je prakticno nemoguce naci...pa to sto je nekome bio lep bez futrole moze postati jako ruzan sa razbijenim ekranom.
Moja cerka razbila prethodni telefon i bukvalno nema sanse da nadjem digitizer i ako umem i da zamenim i on kosta svega 5$………nema da se kupi.

A telefon spada u ultra tanke sa velikim ekranom....

Inace ovaj telefon kosta 180$ to sto smo ga mi platili ovoliko nema veze sa vrednoscu futrole kojih ima i za 1.5$
 
Poslednja izmena:
Naravno da nisam, a i ne planiram, tj. pažljiv sam i pedantan. Ili sam bar retko u ekstremnim outdoor uslovima gde mu preti pad i sl. Pe*eruša ima poseban "slot" za fon, tako da ga ne želim u "gaćama".

Dobro, pusti to, neka vas u zdravlje služi. Nego u čemu je fazon s divljanjem cena na Aliju, ovaj fon ide od stotinjak do 180 USD? Bilo je priče o onom "w" u oznaci, ali vidim da skuplje varijante postoje i sa i bez "w". Ovi jeftini su kopije, ili šta?
 
Poslednja izmena:
Podrazumeva se, zato je tu ono "tj. pažljiv sam i pedantan".
 
Nisu kopije, tvornica je spustila cijenu na 399 yuana nedavno
Ja bi pričekao s onim futrolama, bit će to i jeftinije

real black film 438
penetration black film 485
permeable film white 457

nema toliko mobitela u opticaju :D
 
Kod mene cekica jos uvek, nije krenulo...
 
Krenula colica preko mora :D

2014-12-10 16:31
Despatched to overseas (Country code: RS)
2014-12-04 11:57
Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
 
Kod mene jos uvek cekic :)
 
Krenulo preko mora :)
Trebao sam kad i Corvus poruciti, nista nisam dobio sto sam cekao do sutra jer su pare i tako bile na racunu, a fon bi krenuo nedelju dana pre :)
 
Svejedno nemoze proci carinu do NG...cekacemo svi zajedno srpsku [emoji12]
 
Polako, verovatno ćemo se stići na carini. :)

Meni stiže i THL 4000. Videćemo koji ću zadržati, a koji će ići u oglase.
 
Meni zeza track17 aplikacija pa ne mogu da proverim :/
 
^^Idi direkt na sg post.
 
Baš sam se nadao da će se pojaviti danas i ništa, ipak posle NG.

Kod:
2014-12-04 23:47:54	 	
RSBEG   	
Despatched to ATC
   2014-12-01 08:38:47	 	
SHANGHAI   	
-
   2014-12-01 11:20:12	 	
SINGAPORE   	
-
   2014-12-01 08:37:19	 	
HONGKONG   	
-
   2014-12-01 08:35:36	 	
HONGKONG   	
-
   2014-12-01 08:33:53	 	
HONGKONG   	
-
   2014-11-29 11:25:54	 	
   	
Shipment ready
   2014-11-28 23:49:02	 	
Mingle,Shenzhen,China   	
Operation completed
   2014-11-28 14:38:46	 	
   	
-
Mogli su da pšalju i iz Kine i iz HK, a oni šetaju do Singapura.
 
Poslednja izmena:
Sg posta je trenutno najsporija. Tri nedelje putuje plus ovde bar 2 na carini.
 
moj se jos kiseli u avionu. ukrcan 5.12.
 
Mnogo spora sg posta....stigli bi telefoni pre da su isli prioritetnom hk ili china postom...ovako cekic.
 
Stigao u ZG.
Sad će i vaši, valjda su putovali istim avionom :)
 
:)
Videcemo, ja cekiram non stop :)
 
Meni se javlja dispute kod PP, jer nema šanse da nam bude u rukama pre 45 dana od kupovine.
 
Nazad
Vrh Dno