Šta je novo?

Kako u potpunosti izbrisati autoad?

mihailo998

Poštovan
Učlanjen(a)
09.08.2014
Poruke
570
Poena
70
Kako u potpunosti izbrisati autocad 2010 iz racunara. Znaci svaki moguci fajl. Verovatno ce neko pitai a sto? Pa zato sto sam instalirao autocad najnormalnije i sve mi je radilo ali sam ga onda opet izbrisao i nikako ne mogu ponovo da ga instalira... Ili ako neko zna jos neko resenje kako da ga ponovo instaliram znaci meni ide najjnormalnije do onog dela kada treba da stisnem instal ali mi ne daje opciju da instaliram autocad 2010 jer ga kao vec imam na kompu ali ga ustvari nemam vec mi kao opciju daje samo autodesk ili kako se vez zove ono sto dolazi iz njega. Reinstaliranje windowsa ne dolazi u obzir posto imam dosta igara a ne brisu mi se. :D
 
Probaj Revo Unistaller i neki register cleaner za početak. To bi trebalo da ti reši.
 
Probao sam total comander cak sam brisao iz iz registra po uputstvu sa njihovog sajta ali i dalje nece. Ne shvatam zasto. Ali cu svejedno probati i taj revo unistaller.

Nema nigde autocada tamo ponudjenog ili si mislio da ga instaliram preko revoa?
 
Poslednja izmena:
Aj pomagaj oko tog revoa nemam pojma kako se koristi. Posto nigde nema autocade pomudjenog.
 
Idi force unistall, i upiši ime programa. Sam će da traži ostatke. Ili vidi pod logs database da li ima već ponuđen.
 
Nasao je tri ostatka ali kad god pokusam izadje ova poruka AcadLP.msi cannot be ununstalled unless Acad.msi has been uninstaled
 
Vidi u program files da li je ostao neki folder, desni klik unistall with revo. Neki register cleaner, tipa Eusing. Potraži opet manuelno... Ako se ne snađeš, nađi nekog ko se razume. To u principu ne bi trebalo da pravi problem kad ga brišeš.
 
Slusaj ja idem preko force unnistalera ali stalno izbaci gresku. I onda se pojavi zuti prozor i idem na scan i on mi nadje stotine nekih fajova u registriju da li sve da ih obrisem ili ne.
 
Slusaj ja idem preko force unnistalera ali stalno izbaci gresku. I onda se pojavi zuti prozor i idem na scan i on mi nadje stotine nekih fajova u registriju da li sve da ih obrisem ili ne.
Tako treba, pogledaj da su ti ključevi za taj program, da nije neki greškom od nečeg drugog i briši.
 
Hvala puno obojici na pomoci a pogotovo Dark Magician-u uspeo da ga obrisem. :)
 
Nazad
Vrh Dno