Šta je novo?

Interfon sa kamerom

acivi_nik

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruke
4,263
Poena
300
Listam forum pola sata i veze nemam gde da otvorim ovakvu temu... Ima zvuk i sliku,tako da mi najvise ide ovde :D

Da li bi neko mogao da mi predlozi/preporuci sledece:
Treba mi interfon sa kamerom za kucu. Napolju naravno treba da bude dugme za zvono,zvucnik i kamera. A unutra mi treba ekran na dva razlicita mesta/sprata,sa slusalicom. Potrebno je da bude to kvalitetno,ne naravno neko izivljavanje,ali da ne bude kineski no name krsh,ili levak name krsh :D Uopste se ne razumem u to, ranije sam povezivao obican interfon obicnim zicama,ne znam da li se to do sad promenilo i kako funkcionise...
Ne znam da li bi moglo uz sve to da se iskombinuje jedan kabl za komp,tj da se ta kamera koristi i na kompu preko odgovarajuce kartice,uz nekoliko drugih koje bi kasnije bile ugradjene. Ili je moguce tu kameru sa interfona koristiti samo na ta dva ekrana sa slusalicom koje bih ugradio.
 
bas niko nije upucen? :)
ako neko jeste,makar malo,molim da se javi jer mi je bas hitno :)
 
'Oćeš da budeš kao Kristijan Golubović? :cool:
 
'Oćeš da budeš kao Kristijan Golubović? :cool:

iako sam pisao u prvom licu,nije to za mene,vec za starije ljude, ta kamera sa interfonom ce biti na udaljenoj kapiji najverovatnije, pa da oni mogu iz kuce da vide ko im dolazi :)
meni neko kad zvoni,gledam sa terase :D
 
Ja sam skoro kupio za 15.800,00din Interfon Video Trend 7 za prijatelje. Valjda se tako zove. Ima 7" ekran sa ugradjenim mikrofon i slusalicom i zacudjujuce kvalitetna stvar. Kameru mozes da pomeris, rucno, pre instalacije ukoliko ti fiksna montaza ne pokriva dobar ugao i kolor kamerica je u pitanju. Koristi 6-o zicni kabel i ima mogucnost povezivanja elektricne brave. Spoljna i unutrasnja jedinica imaju konektore/zabice za povezivanje kabla bez srafova. Nadam se da sam bar malo priblizio.
 
A da stavis obican interfon i posebno stavis sigurnosnu kameru koja ce da baca sliku na komp. Ja nagadjam ali verovagno je izvodljivo.
 
Odlicno,bas tako nesto mi treba...
ali evo sad sam je nasao,pise da je samo za jednog korisnika,tj ne moze vise jedinica u kuci...


da se ispravim, zeznuo sam se, ne moze vise razlicitih korisnika,tj vise stanova,ali moze u jednoj kuci (stanu) vise jedinica... tj jedno je zvono :) dobro je, tako nesto bi mi odgovaralo super :)
 
Poslednja izmena:
Kada sam kupovao postojali su kompleti koji su sa rastom cena imali sve vise i vise mogucnosti od vise ekrana/unutrasnjih-jedinica pa sve do vise kamera na vise ekrana.
 
Nazad
Vrh Dno