Šta je novo?

Pecenje graficke kartice u rerni

Problem je sto nemam gde da ih probam imam i laptop pored pc-a a drugovi ko da ce im riknuti pc ako stave moju grafu kod njih :d
Inace pasta menjana pre nekih 6 meseci, ali opet mislim da nije pregrevanje jer mi se desi i da ukoci odmah nakon sto pocne partija(u league of legendsu drzi rekord na 2 sekundi mi je ukocio :D )
 
Poslednja izmena:
kad kazes ukoci, mislis da se zamrzne sve i ne mrda vise, ili se zacrni ekran ili dobijes BSOD?
 
Problem je sto nemam gde da ih probam imam i laptop pored pc-a a drugovi ko da ce im riknuti pc ako stave moju grafu kod njih :d
Inace pasta menjana pre nekih 6 meseci, ali opet mislim da nije pregrevanje jer mi se desi i da ukoci odmah nakon sto pocne partija(u league of legendsu drzi rekord na 2 sekundi mi je ukocio :D )

pa onda cemu nagadjanje :) i da ti sad neko kaze "100 posto je graficka", sta bi ti radio? verovao bi mu bez probe i kupio drugu? Naravno da ne bi... Ako nemas uslove,nosi u servis... ili nadji druge drugare...
 
eto jos jednog saveta,ali dzabe kad lik ne proba nista,a samo postavlja pitanja i vrtimo u krug :D
 
Ma u rernu i na 200 C :d
 
Cekaju se predstojece slave, da se ne pali rerna dvaput uludo, nego o istom trosku sa slavskim kolacem.
 
Gde dva puta da palim sporet vuce ko lud :D
Inace za gornji post memorija nije testirana je
Samo me zacudilo jer mi je ukocilo pri ucitavanju igre
Guglao sam nesto da su neki ljudi imali problem sa zamrzavanjem slike i da im je bilo do loseg sata kabla za hdd
 
Pa sto ne zamenis taj SATA kabl???
 
To je alternativa, prvo da se zapece grafika u rerni :D
 
Zamenio sam SATA kabl i opet isto
Samo sto nisam reko kada ukoci igrica od zvucnika se cuje kao neko sustanje
 
Zamenio sam SATA kabl i opet isto
Samo sto nisam reko kada ukoci igrica od zvucnika se cuje kao neko sustanje
Napajanje, napajanje i opet napajanje... a mozemo i da napisemo jos 10 strana, na kraju je opet napajanje.
 
Ne bih rekao
Evo sada mi se desilo ukocilo mi je pri ucitavanju za win xp :d
Ali slika se je ukocila a cuo sam zvuk da je windows loadovan
 
Nazad
Vrh Dno