Šta je novo?

Da li ce sve raditi?

LANMIII

Poštovan
Učlanjen(a)
25.11.2014
Poruke
8
Poena
51
Uskoro cu da kupim nove komponente za kompijuter i zeleo bih da znam da li ce sve raditi to jest da li su sve komponente koje sam kupio kompitabilne jer nisam neki strucnjak.

CPU:AMD Athlon II X4 740 3.2GHz Box
Motherboard:MSI MB - SOCKET FM2+ - A55M-E33
Memory:KINGSTON 4GB DDR3 HyperX FURY Black 1866MHz CL10 - HX318C10FB/4
CPU Cooler:COOLER MASTER - Blizzard T2 - RR-T2-22FP-R1
Graphic Card:ASUS nVidia GeForce GT730 1GB DDR3 64bit - GT730

Da li ce sve raditi kako treba, da li sam dobro izabrao ,i ako nesto nije uredu recite sta treba da promenim?
I ne znam da li ovo neka solidna konfiguracija posto je meni budzet 27000 din (ostale delove imam od starog kompijutera) i da li ce mi dobro sluziti jer igrice koje igram su sve preko interneta i mislim da mi ne treba neka preterano jaka graficka.Igrice koje bih igrao:League Of Legends, Hearthstone, Counter Strike-Global Offensive.
 
hoce,ali jel si siguran da hoces bas takvu konfiguraciju? koliki ti je budzet i za sta ce se konfiguracija koristiti?
 
Uh,nisam snimio uopste,ne znam sta mi je... A ladno si napravio profil samo da bi mi to napisao :D svaka cast...

Nego,da se vratim na temu... za te igre sto hoces da igras nemoj da uzimas quad amd...nego pentium dual. Pretpostavljam da ti je napajanje staro,pa bi moralo da se zameni... U slucaju da nije staro,onda izbaci napajanje i uzmi jacu grafu.
Capture.JPG
 
Hvala na odgovoru , tako cu i uraditi
Samo da pitam ciji sajt si koristio jer ja sam cene gledao u GIGATRNU i tami je taj procesor 1000 din skuplji.
 
Poslednja izmena:
Intel Pentium G3220 je bolji izbor od AMD Athlon X4 740 , ivica sto je sklopio je bolji izbor...
 
Da li je ovo dobro

Untitled.jpg

I morao bih da pohvalim ovaj sajt jer je 100 puta jeftiniji od ostalih i od sada cu sve ovde da kupujem.
 
Poslednja izmena:
nije dobro,hladnjak ti ne treba jer se taj procesor ne klokuje i hladan je,a njegov kuler je vec dobar i tih... Plus,uzeo si slabiju graficku a razlika je 1000din u odnosu na ono sto sam ti ja sklopio... Takodje,uzeo si mnogo lose napajanje... Idi na ono sto sam ti poslao i to ti je to...
i ne vidim dole sta ti je ispod...
 
Zar ćeš zbog jedne crvene da kupuješ r7 250 umesto r7 260?
 
ok brate kupicu sve isto kao sto si mi rekao i nisam znao to za procesor da ne treba kuler pa sam tu kupio i kuler i drugu graficku
 
Kad sam malo bolje pogledao sajt graficke video sam da mi prikljucak za monitor nije odgovarajuci.Da li cu ja uz graficku dobiti neki nastavak za prikljucivanje ili cu to morati sam da kupim?



five_pictures5_3029_20140114145006.png
 
Dobija se adapter, a i ako kojim slucajem ne dobijes, kupi ga za par stotina dinara...
Ali mislim da se dobija gotovo sigurno...
 
ja sam ti naveo da uzmes i napajanje ako imas staro,samo vrtis pitanja :) napisao sam ti i koje...

nije to taj,treba ti obrnuti... ali dobices uz graficku,ja sam imao 260x i dobio sam uz nju,secam se...
 
Uzmi novo Chieftec 500A8 u emmiju slabo je to tvoje.

Edit: Pa ivica ti je vec predlozio napajnje ako ti je ovo skupo uzmi onaj LC bice ti sasvim dovoljan.
 
Poslednja izmena:
Izvini sto obrcem pitanja samo sam tamo zaboravio da odgovorim... :) :)

Hvala ti na pomoci i upravu si da se dobija pise na dnu stranice graficke da se dobija. :) :)
 
Nazad
Vrh Dno