Šta je novo?

Konfiguracija za 350e

kapone

Poštovan
Učlanjen(a)
25.11.2014
Poruke
97
Poena
60
Pozdrav svima, potrebna mi je pomoc oko odabira komponenti za racunar u iznosu do ~400 evra, ali ne preko toga. Svrha je ugodno igranje World of Tanks-a (nije mi toliko bitno da detalji budu odvrnuti do kraja, vec da imam konstantan frame-rate oko 60 fps bez cestih i velikih padova), kao i uobicajene svakodnevne aktivnosti (internet, office, muzika, filmovi). Kuciste imam, treba mi sve ostalo. Sta mislite o sledecoj konfiguraciji:
Intel i3-4130 95e
Gigabyte GA-B85M-HD3 50e
Crucial Ballistix 2x4GB 1600MHZ CL9 68e
Western Digital WD10EZEX 1TB 47e
GIGABYTE GTX750 1GB GDDR5 OC 98e
Ovo izadje oko 360e, molim predlog za neko adekvatno napajanje da se uklopi u preostalu sumu...
Hvala unapred!
 
To je to,cene su verovatno od madjara sa Kp... To je najbolje za taj novac,mozes da doplatis za sledeci i3 po redu,2-3 eura je skuplji,a cini mi se da je noviji model malo,ne mogu da se setim sad tacno koji.
Napajanje mozes isto od madjara THERMALTAKE Hamburg 530W, jako dobro ocenjeno napajanje, na nemackom sajtu gde ja kupujem ima perfektnu ocenu od 230 kupaca. Trebalo bi da je oko 40e.
Jedino grafa,ne znam da li moras novu,bolje za te pare da uzmes polovnu 270-270x sa velikom garancijom,ima ih po forumu,nekad naleti i skoro nova za 120-130e


evo sad vidim,taj i3 je 90e na akciji,a 4160 je 95,ako gledamo kod istog lika na KP
 
Poslednja izmena:
Hvala na brzim odgovorima! Da, cene su preko Madjara, najverovatnije cu od njega da kupim. Znaci samo umesto onog procesora uzmem taj noviji i3 i to je to? Sto se graficke tice, nemam bas nesto poverenja u polovno, a i nisam nesto preterano zahtevan po tom pitanju, trenutno igram na low i skroz mi je ok grafika.
 
Onda je to to,ako uzimas od fanta****, slobodno ga pitaj da ti spusti malcice cenu, hoce sigurno na svakoj komponenti po 2-3e (osim ako nije nesto na akciji vec)...
 
Nazad
Vrh Dno