Šta je novo?

Freshcoin [FRSH]

Danas dobijam .apk da snimim promo video i trebalo bi da sutra bude online...jos se malo testira...dev ce povuci 10k freshcoina u escrow, ne mora da plati, ustvari ga uopste ne placa, samo odlucuje koliko ce da investira u svoju igricu iz investicionog fonda (ovih 25 su samo probe radi) to je namenski za njegovu igricu, a kada se deli placanje sa paypala njegovih je 50%, ostatak ide nama kao investitorima.

Kada budemo imali dve i vise igrica escrow ce imati naziv po igricama :)
 
2015-03-01 23.49.20.jpg
 
Danas objavljujemo video, najverovatnije ce sutra biti igrica online za sve nas :)
 
jeste :) sutra bi trebala da izadje igrica online!
 
Jel postoji neki deadline do kad moraju da se šalju novčići u fondove da bi se dobijao reward od igara?
 
Ne postoji...ako danas, sutra ili nebitno kada ulozis ulazis u propociju tvog uloga u odnosu na druge.
 
Ne znam da li je neko vec pomenuo ovo:

Account info
Available Balance: 0 FRSH


Notice: Undefined variable: result in /var/www/html/application/views/db/invest.php on line 31

Notice: Undefined variable: result in /var/www/html/application/views/db/invest.php on line 31
 
to je zato sto jos treba da ubacimo BTC wallet :) za primanje novca
 
Ne postoji...ako danas, sutra ili nebitno kada ulozis ulazis u propociju tvog uloga u odnosu na druge.
A zar nije kasno ako je developer već povukao coine za svoju igru?
I kako su zamišljene isplate, koliko često itd?
 
Za taj krug koji je on povukao jeste ali nije kasno za sledece krugove...mislio sam da pitas uopste :)

Jednom mesecno od momenta prvog povlacenja!
 
Jedno pitanje za gamere...preporuka za dobar online casopis(e), dobre forume za gamere i/ili treca skupljalista velikog broja gamera (sajtovi sa inovacijama)?

Pitam zbog promocije Hungry dude-a i Freshcoin-a naravno na adekvatan nacin.
 
Zna li neko od koliko sati hashlink nije radio?

edit:
izgleda da još uvek ne radi....
 
Poslednja izmena:
Meni radi uredno...
 
Ja na suprnovu nikad više...dok sam kopao MYR dešavalo se da mi padne hash na pool-u i do 50% (al sam to zaboravio, bilo davno) i neki dan se prebacim kod njih jer je hashlink bio down. Nakon 6 sati kopanja se ulogujem na suprnovu i vidim u dashboard-u 3.1Mh/s , kliknem na pool statistic kad pod mojim nickom 1.1Mh/s dok u mineru stoji konstantnih 8.xxMh/s :lupko:...naravno odmah se setim MYR-a i prebacim se na drugi pool...Znam da hash ka pool-u osciluje ali toliko, teško....eto, čisto da znate da se i to dešava...
 
Meni ostade mesecno kopanje tamo :mad:

I dalje kod mene ne radi

edit: upravo proradilo

Nego koji je po vama najbolji pool? Ja ovde sa 3x7970 i 1x7950 kopam od 160-190 dnevno
 
Poslednja izmena:
hocel kakva menjacnica skoro ga preprodavati?
pitanje za ove nase clanove sto su bliski devu?vidim uglavnom na polu cinimi se vecinom nasi..
da nebude ko sa hvc, qubitom..heh:smash:
 
@shoomy11

samo frontend jutros nije radio, masine su kopale

@karanovicz

ne znam, ja kopam na suprnovi vec duze vreme i ne osetim nepoznata smanjenja

@cipiripi

bter krece za par dana, tipa 1-2 dana https://twitter.com/btercom

Fresh je zdrav jer je povezan sa trzistem na realan nacin, tako da ne moze biti kao hvc, qubit itd. koji nisu imali takav nacin rada.
 
Poslednja izmena:
salim se ovo za hvc..
vidim da se maximalno trudite,i verujem u vas projekat.
pozz
 
Danas ili sutra bi trebali da idemo online Faza 2 projekta (Hungry dude sa freshcoinom online, novi OP na btctalku... )
 
Stvar je da nije stvar u igri, nego u API-ju i implementaciji freshcoina, to je showcase igra svakako, ako ti se ne svidja ne tera te niko da je igras nego da kupis Freshcoine :D
 
Nazad
Vrh Dno