Šta je novo?

iPhone 5 problem

fearthebeard

Cenjen
Učlanjen(a)
20.09.2013
Poruke
115
Poena
170
Nakon sto sam krenuo da radim reset telefona drugaru, preko samog telefona sam krenuo, erase all settings itd, krenuo je da radi reset, medjutim je zakucao u toku restartovanja telefona, napunio je onu liniju do kraja i tu stoji vec duze vreme ta linija.. iTunes na kompu ga prepoznaje, i kad idem restore, ono pokazuje samo da ugasim find my iPhone, kao da je telefon vec upaljen i radi normalno.. nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem :) i da, ne radi mi lock dugme, tako da ne mogu da probam da ga bacim u neki drugi mod ili sta vec... :(
 
ako je iPhone imao jb gotovo je normalno sto je zakucao. ugasi FMI preko nekog kompa pa odradi restore preko iTunes-a.
 
Sad sam guglao, pa mogu da skinem redsn0w i ipsw preko kompjutera, pa preko itunes-a kasnije da uradim restore?
kako da ugasim FMI preko kompa kada mi i dalje stoji u onome loaderu? Sada mi vise ne trazi FMI samo kaze da ne mogu uraditi restore..
 
Poslednja izmena:
Fmi se moze ugasiti i daljinski preko icloud.com
 
Find My iPhone :)
pa probaj i to ali kapiram da ti je lakse ovako kako sam napisao. koliko vidim apple jos uvek potpisuje i iOS 8.1 pa ne moras brinuti ako hoces da vratis jb ;).

jesi li probao da ugasis fmi kada odes na icloud.com?
sta ti tacno pise i koju gresku izbacuje? daj neku sliku.
 
Poslednja izmena:
Sada sam iskljucio FMI preko iCloud-a, i poceo proces restore-a. javljam da li je sve proslo kako treba i da li radi :)
 
ako nisi skinuo rucno iOS 8.1 neces moci da odradis jb na verziji 8.1.1 ako ti je to bitno.
 
Finally, eve radi kako treba :)
Jel su najavili kad ce jb za 8.1.1?
Elem, hvala na pomoci :)
 
to ces morati da pitas Pangu ekipu ;).
 
ako hoces ipak jb, odradi downgrade na 8.1. potrebno je rucno da skines iOS, iskljuci fmi, zatim ugasi iPhone i tako ugasenog povezi na iTunes kablom koji je vec u kompu i dok se telefon pali drzis Home dugme kako bi usao u recovery mod sto ce i na kompu da ispise. ako koristis Mac, drzis option na tastaturi i u isto vreme kliknes na restore dugme na iTunes-u i u prozoru koji se otvori lociras ipsw fajl (iOS) koji si skinuo i to je to. posle toga skini pangu alat i odradi ostatak...
 
Hvala na obrazlozenju, ali cu ipak sacekati jb za 8.1.1. Mrzi me da radim to sve :)
 
Nazad
Vrh Dno