Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Sta mislite da li oni magneti mogu biti stetni na bilo koji nacin za telefon? Mislim na one drzace za auto..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Treba i meni jedan. Daj mi preporuci neki.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
aaf04c848c3ca7ca806dc424795249c3.jpg


Bez magneta [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja koristim isti ovaj, super stvar. Pogotovo što ga uzeh za 3.5$ na aliju :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
250 dinara sam ja platio [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi imam sad ozbiljniju nedoumicu nego sto sam mislio.
Ne znam koji model da uzmem. Troumim se izmedju iphone 6s 16gb, 64gb i 6s plus 16gb preko mts-a.
6s 64gb i 6s plus 16gb je ista cena i skuplji su za 500 din mesecno od 6s 16gb. Vidim da mnogi preporucuju 64gb pa cak i za nezahtevne korisnike kao sto sam ja. Ja iskreno na predjasnjim telefonima nisam ni tih 16gb valjano opteretio, sad sam na nexus 6 64gb i iskorisceno mi je 5gb od toga. Pre njih su mi svi bili 16gb i nikad problem sa memorijom. Kakva je sitiacija na iosu sto se tice toga, sta mi je ciniti? :D

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ne treba ti onda. Ljudi koji ne drže igrice na telefonu i 4K snimke, realno ne treba više od 16gb. E sad svako po svojim potrebama. Ako iskoristiš 5gb, mislim da ne treba da bacas pare u prazno.

Na kraju krajeva tu su cloud sistemi, tako da...

M2 Note
 
Meni je plus velik. I zato sam uzeo obican od 16, ako mozes uzmi od 64, ako ne uzmi 16. Ako ti plus model odgovara onda uzmi njega. Tj nije prevelik... [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja kad sam kupio 6s mislio sam da sam se presao i da ga posle izvesnog vremena prodam i kupim veci model. Ali tokom vremena sam shvatio da nisam pogresio kupovinom manjeg modela. E sad to je moje iskustvo. Ne za nam kolika ti je saka. Najbolje je da odes u iSTYLE, imas tamo modela pa probaj jer nemaju one "budze protiv kradje" tako velike pa vidis realno kako ti lezi telefon u ruci.
 
Svratio sam sad do istyle-a da pogledam velicine, plus varijanta me kopka, ne volim velike modele ali sam malo navikao na nexus 6, a 6s plus je isti u duzini sto mi je neverovatno jer je za 0.5" manji ekran, malo je uzi i tanji, ali vidim da nije neka frka za drzanje.
Bitnije mi je kako bih se snalazio u dnevnim aktivnostima sa njim.
Da, da napomenem da igrice ne igram niti cu ih ikada na telefonu igrati tako da su tu zagarantovani slobodni gigabajti :D. Sad ne znam za snimke i 4k varijante dal ce me puci neki trip pa smimim nesto, mada nisam do sad imao potrebu za to, i kad imam to je po par minuta snimak max. Fotkam ali minimalno, obicno selfi sa ribicama :D. Zadnjom kamerom po neki momenat, a to sve kasnije ide na cloud svakako

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ljudi imam sad ozbiljniju nedoumicu nego sto sam mislio.
Ne znam koji model da uzmem. Troumim se izmedju iphone 6s 16gb, 64gb i 6s plus 16gb preko mts-a.
6s 64gb i 6s plus 16gb je ista cena i skuplji su za 500 din mesecno od 6s 16gb. Vidim da mnogi preporucuju 64gb pa cak i za nezahtevne korisnike kao sto sam ja. Ja iskreno na predjasnjim telefonima nisam ni tih 16gb valjano opteretio, sad sam na nexus 6 64gb i iskorisceno mi je 5gb od toga. Pre njih su mi svi bili 16gb i nikad problem sa memorijom. Kakva je sitiacija na iosu sto se tice toga, sta mi je ciniti? :D

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Za takvu upotrebu mozes slobodno 16GB. Ja se nekako borim sa 16 sad na odmoru (gomila muzike i slika) pa stalno guram u cloud. Da slikas mozes opusteno i neces morati tako cesto da ih dizes u cloud.
Ja bih uzeo, kao sto i jesam, plus varijantu prvenstveno jer je baterija mnogo bolja. Jeste veliki i smeta u nekim situacijama ali ako si vec koristio velike telefone nece biti problema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moj savet je da čekaš. U septembru će 7-ica pa će paketi sa 6s telefonima biti jeftiniji. Ako do sada nisi uzeo telefon sačekaj 2-3 meseca.


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis
 
Bravo, odlican predlog. Skroz sam smetnuo sa uma da je napisao da uzima u mts-u. Ali je onda bolje da uzima sedmicu jer ovi nece biti dovoljno jeftiniji (kao i sada 6 i 6plus sto se ne isplate).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa razmisljao sam o tome, da sacekam pojavu 7ice, mada za 2-3 meseca dok padne cena ip6s ja se posteno naigrao sa njim. A 7 mi ne pada na pamet za sad da uzimam ako je istinito pola prici :D

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
7. ce u Septembru, ali dok se ne pojavi kod nas, bit ce i Novembar
 
Sestica je stigla u oktobru, pa ce verovatno i sedmica. Ako uzimas preko paketa onda se isplati da sacekas sedmicu. Nece biti losija od 6s sigurno. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dovoljno mi je da nema 3.5mm jack i ne bih kupio, da vucaram adapter ne pada mi na pamet, ali sacekacu jos malko barem da izadje 90% tacna specifikacija pa cu videti

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Njihove mozda, koje ne zelim da koristim

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Onda neke Bluetooth mozda? [emoji12][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako me je sad isp.izdeo telefon. Snimao neke 60fps klipove i svaki trza nesto, ne lici ni na sta. I dodjem ja kuci, ugasim upalim i sad kao radi normalno. Ode ovaj iOS u qrac, nekada je to sve mnogo bolje radilo. Slepci.
I citav telefon nekako radi zivahnije sad. Kao da koristim Android hebeni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jbga batace, ne postoji savrsen OS.
Okini restart preventivno jednom u 10 dana i to je to.

Sent from my D6503
 
Mene mts za****, pa za sad nista od iphone-a . Podneo sam opet zahtev pa ako me odbiju cu sacekam izlazak iphone 7, sto je mozda i najbolja varijanta
 
Jbga batace, ne postoji savrsen OS.
Okini restart preventivno jednom u 10 dana i to je to.

Sent from my D6503
Desilo mi se ponovo opet i vidno je trzalo. E sad, setih se da sam stavio da Mega radi backup i na wifi i na 3g pa ugasih sad to sve. Za sada radi sasvim normalno, moguce da je to bio problem. Videcu narednih dana.
Pa zato i pobegoh od Androida, zbog tog raspalog restartovanja.

Ja sam znao po 6 mjeseci da ne ugasim telefon i radio je savrseno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa tako i mora da radi.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne konektuje se na poznati wifi otkad sam stavio 9.3.4.. Super.
 
Hard reset, reset network settings a onda i restore ako prethodno nije proradilo.
Imam utisak da prilicno ofrlje odrade zavrsne updateove za odredjeni iOS.
Ovde su samo "navukli" Kineze i sacekali da zakrpe rupe u sistemu.
 
Pitanje za @mikenziyu. Imam iphone 6s plus i kao da je wifi oslabio...naime,kad sam blizu rutera on pokazuje uglavnom 2 crtice,retko kad sve tri i desava mi se da izgubi wifi mrezu,totalno random (nekad par puta dnevno)...a kad udjem u settings stoji da je konektovan na odredjenu mrezu i kad udjem u wifi podesavanja on se konktuje. Je l dovoljan razlog za reklamaciju? Inace telefon je star 5 meseci i ios je 9.3.3. Hvala unapred na odgovoru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno